שאלה לסטודנטים שבפורום - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לסטודנטים שבפורום

tendo

Recommended Posts

שתום לכולם,

אני מתחיל באוקטובר הקרוב את שנת הלימודים לקראת תואר בכלכלה ומנהל עסקים. אני כנראה ארכוש מחשב לפני תחילת התואר ודיי ננעלתי על משו, הקאצט שהוא שוקל בערך 2.7 קילו ומביך 15 אינטצ.( כן, שמתאים גם לגיימינג)

השאלה שלי היא האם למישו יצא לעשות תואר כאשר הוא עם מחשב במשקל דומה ואיך היה? מצטערים על זה? מודעים על זה? לא שינה כלום?

אני פשוט מתלבט האם לקחת מחשב שהוא 15.6 וחזק מאוד שיתאים גם לגיימינג, או לרדת בתקציב ולקחת משו זול יותר, קל יותר אבל חלש יותר גם...

תודה מראש לעונים ולעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לימודים זה לימודים, עדיף קל עם זמן סוללה ארוך ככל הניתן.

אם אתה רוצה, אז שיהיה לך בבית מחשב נייח לגיימינג.

מה עם מחשב כמו ה- Vostro 5470, עם כ.מסך 740M וזמן ארוך במיוחד במשקל 1.6 ק"ג, אמנם לא הכרטיס מסך הכי חזק אבל הוא ממוצע ומספיק לגיימינג מזדמן אם תמצא את הזמן לכך במהלך התואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לימודים זה לימודים - עדיף בלי מחשב בכלל בשיעורים. כי אחרת מבלים את כל הזמן באינטרנט ובמשחקים ואז מתבאסים שקשה בבחינות. :)

אפשר לינק למחשב שציינת? לחנות שאתה ממליץ לקנות אותו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לימודים זה לימודים, עדיף קל עם זמן סוללה ארוך ככל הניתן.

אם אתה רוצה, אז שיהיה לך בבית מחשב נייח לגיימינג.

מה עם מחשב כמו ה- Vostro 5470, עם כ.מסך 740M וזמן ארוך במיוחד במשקל 1.6 ק"ג, אמנם לא הכרטיס מסך הכי חזק אבל הוא ממוצע ומספיק לגיימינג מזדמן אם תמצא את הזמן לכך במהלך התואר.

בהתחלה חשבתי כמוך, אבל אח"כ הבנתי שאני דיי הולך לגור במגורים שלייד שמה, ולהיות שמה רוב השבוע אם לא כולו... עדיין מאמין בדעתך...?

והאמת היא שהמחשב הזה בדיוק היה מה שערער את המחשבה שלי לעומץ ה 550jk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל ההתניידות שלך תהיה מהבית למעונות ובחזרה, אין שום בעיה להסתובב עם מחשב 15.6 אינצ'. חשוב שיהיה באיכות בניה טובה, אבל יותר מזה אין צורך.

אם אתה גם תסחוב אותו על הגב לשיעורים או ללמוד בספריה, 15.6" ששוקל כמעט 3 קילו (עם מטען, סביר להניח שהסוללה מחזיקה סדר גודל של 2-3 שעות), זה כבר יתחיל להיות מציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יהיה בסביבות ה 2.5-2.6, הסחיבה שלו תיהיה בתיק גב, יש הרבה שאמרו לי שזה ממש לא שמים לב ויש שאמרו שזה יפריע, אני אישית אין לי בעיות גב ומשקל ואני בחור שמתאמן לא מעט, השאלה היא כמה זה מפריע אבל בכללי מבחינת הנוחות בשיעור עצמו? וכמה קיריטי הקילו הבדל במעבר בין כיתה לכיתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר חשוב זמן הסוללה אם בכיתות אין חשמל זמין וזה גם מעיק כל פעם לחפש חשמל. כמו כן במידה ומדובר בכיסאות סטודנטים אז עדיף מחשב קל יותר ויחסית קטן יותר מטעמי נוחות.

כמו כן, קצת מוקדם לדעתי לקנות מחשב עכשיו. חכה לתחילת אוק' או לפחות תתחיל את הלימודים ותוך כדי תראה מה הדרישות והשימושים שצריכים להיות לך בלימודים ורק אז תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של Chevy.

ככלל אני גם הסתובבתי במשך 3.5 שנים בטכניון עם הגב. אל תשכח שני דברים:

1. מחשבי subnoteooks (מחשבים שהם לא לגמרי אולטראבוקים אבל לא רחוקים משם) תופסים פחות מקום פיזית.

2. בתיק יהיו לך מחברות, ספרים, אוכל ושאר ציוד שתופס הרבה מקום ושוקל לא מעט.

אם תקח את שני הדברים האלה בחשבון, תבין שמחשב ששוקל קילו וקצת יותר, ותופס הרבה יותר נפח, מאוד לא נוח להסתובבות יום יומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומותר לשאול כמה הוא שקל...?

היו שני מחשבים בתקופה הזאת, נע בין 1.8 ל-2 קילו.

אגב, גם היום אני מסתובב עם מחשב בתיק לא מעט, ולכן שרכשתי מחשב חדש לפני מספר שבועות גם רכשתי מחשב קטן וקל, ולא מחשב גדול וכבד יותר שבאותו מחיר היה הרבה יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...