המלצה על הגדרות בwatch dogs - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על הגדרות בwatch dogs

DORAZABI

Recommended Posts

יש לי מעבד I5 4670 עם כרטיס GTX770 2GB.

לפי הרכיבים הבנתי שאני יכול לשחק בדוגס על HIGH עם SMAA .. זה מה שאני עושה וזה זורם בסדר אבל מציק לי שאני לא משחק על אולטרה..השאלה שלי אם אני אבטל את הפילטרים אני אוכל לשחק על אולטרה? אם כן זה שווה לבטל את הSMAA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה זולל ... הגעתי לניצול של 3.2GB ולפעמים 3.8GB

ממליץ להשתמש ב"מוד" ששיחררו לשיפור גראפיקה שחסרה במשחק ובנוסף יש איזשהו שיפור גם במשחק הוא מרגיש טיפה חלק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה זולל ... הגעתי לניצול של 3.2GB ולפעמים 3.8GB

ממליץ להשתמש ב"מוד" ששיחררו לשיפור גראפיקה שחסרה במשחק ובנוסף יש איזשהו שיפור גם במשחק הוא מרגיש טיפה חלק יותר

אוברקלוק יכול להגדיל לי את הRAM של הכרטיס?

והבנתי שהמוד שהוא של דה וורס עלול להכביד על המשחק בגלל זה המפתחים לא המליצו עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם דבר לא יכול להגדיל לך את הזיכרון הגרפי של הכרטיס.

אתה יכול לחזק מעט את הכרטיס בכך שתעלה לו את תדר הליבה ובעזרת העלאת תדר הזיכרון לגרום לו לעבוד מהר יותר, מה שלמשל יגרום לכרטיס לטעון מהר יותר טקסטורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שעידן אמר מעלי ... אי אפשר להגדיל לכרטיס

בקשר למוד ההפך הוא הנכון ( לפחות מניסיון שלי ) הוא מביא לך אפשרויות שכבר בנויות במשחק ורוב האנשים אומרים שאחרי המוד ההבדלים בגראפיקה בין ultra ל high הן קטנות וגם שהמשחק זז חלק יותר בלי כל מיני תקיעות למינהם

המפתחים לא ממליצים ?

שכחת שהמפתחים האלו עבדו על כולנו ונתנו עדיפות לשחקני הקונסולה הכל למען עוד כסף

שלא נדבר על עניין הטקסטורות שהם רצו ״לפתוח״ אותם ברגע שיהיה ירידה במכירות ...

אז אם אתה רוצה לסמוך על מה שהם אמרו בבקשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שעידן אמר מעלי ... אי אפשר להגדיל לכרטיס

בקשר למוד ההפך הוא הנכון ( לפחות מניסיון שלי ) הוא מביא לך אפשרויות שכבר בנויות במשחק ורוב האנשים אומרים שאחרי המוד ההבדלים בגראפיקה בין ultra ל high הן קטנות וגם שהמשחק זז חלק יותר בלי כל מיני תקיעות למינהם

המפתחים לא ממליצים ?

שכחת שהמפתחים האלו עבדו על כולנו ונתנו עדיפות לשחקני הקונסולה הכל למען עוד כסף

שלא נדבר על עניין הטקסטורות שהם רצו ״לפתוח״ אותם ברגע שיהיה ירידה במכירות ...

אז אם אתה רוצה לסמוך על מה שהם אמרו בבקשה ...

אם ככה אפשר קישור הורדה למוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדיר ביותר איזה שינוי משמעותי...אבל שמתי לב שפתאום המשחק נהיה מטושטש כאשר אני מסתכל לעבד צד מסויים ורק כשאני מתקרב הוא מתחדד ונהיה רגיל..למה זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לא נראה לי שזה אמור להיות ככה וגם אני לא בטוח שהוא מתכוון בדיוק להגדרה של הטשטוש(Blur) אבל אני מניח שזה גורם לסוג של "קלילות" במשחק.

מה אמור להיות ככה? לפני שהתקנתי את המוד זה לא היה...זה הורס את העיניים וגם קשה לי להילחם נגד אנשים אם אני רוצה לירות בהם, אני רואה אותם מטושטש, רק אם אני מזיז קצת את העכבר למעלה זה מסתדר אבל אני לא יכול להתרכז כל היום בעכבר זה מחרפן

בבקשה עזרהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בדיוק מה שהתכוונתי זה לא אמור להיות ככה וזה לא קשור להגדרה לטשטוש(Blur) אלא גורם למשחק להיות "קליל" יותר בצורה מסוימת , בכל מקרה אני מניח שיש הגדרה מסוימת במוד שניתן לבטל את אותו פיקסול רגעי בזמן תנועה(פשוט ככה נראה לי יותר מתאים לקרוא לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בדיוק מה שהתכוונתי זה לא אמור להיות ככה וזה לא קשור להגדרה לטשטוש(Blur) אלא גורם למשחק להיות "קליל" יותר בצורה מסוימת , בכל מקרה אני מניח שיש הגדרה מסוימת במוד שניתן לבטל את אותו פיקסול רגעי בזמן תנועה(פשוט ככה נראה לי יותר מתאים לקרוא לזה).

אז תעזור לי מה ההגדרה שצריך לשנות? ואיפה בכלל נמצאות הגדרות המוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...