מחשב נייד ללימודי הנדסת תוכנה ופיתוח 2.5K-3K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד ללימודי הנדסת תוכנה ופיתוח 2.5K-3K

Skipper

Recommended Posts

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות, אופיס, פיתוח תוכנה Eclipse, DEV CPP

* גודל המסך? 13"-14" מסך מאט

* רזולוציית המסך? לא קריטי, סטנדרט יהיה מצוין

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? אם ניתן numpad זה יהיה מצוין,

* משקל רצוי? בהתאם לגודל המסך, לא יותר מ1.8KG יהיה מצוין. כמה שיותר קל יותר טוב.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? נדרש זמן סוללה ארוך אני במכללה כל היום. 7-9 שעות ללא טעינה יהיה מצוין.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? 2 כניסות USB 2, לפחות USB 3 אחד, VGA, HDMI

* Bluetooth? לא קריטי.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? 500GB יהיה מצוין, (אם תוספת SSD מייקרת בצורה דרסטית אז אין צורך ב-SSD).

* כונן אופטי? לא קריטי

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? אם אין כונן אופטי אז כן

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא טושיבה לא אייסר, לא .

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם.

תודה רבה!

נקנה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.4com.co.il/products/236680

תוודא שזה אכן I5 וכולל מע' הפעלה בחנות כי המחיר די אטרקטיבי.

הייתי מציע לך את הלנובו E330 שהוא עם זמן סוללה טוב יותר ובלי צורב כאלטרנטיבה ל- הזה.

יש הרבה סתירות בדרישות שלך, נניח numpad אפשרי רק במחשבי 15.6".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.4com.co.il/products/236680

תוודא שזה אכן I5 וכולל מע' הפעלה בחנות כי המחיר די אטרקטיבי.

הייתי מציע לך את הלנובו E330 שהוא עם זמן סוללה טוב יותר ובלי צורב כאלטרנטיבה ל- הזה.

יש הרבה סתירות בדרישות שלך, נניח numpad אפשרי רק במחשבי 15.6".

אני צריך מינימום 500GB, אמרתי שאפשר NUMPAD אם זה אפשרי... איזה עוד סתירות יש?

עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן סוללה.

צורב.

אלו שני דגמי העסקים המובילים עם מסך מט ומעבד שהוא לא מסורס ובמשקל סביר, תבחר ביניהם.

בלנובו אתה יכול להוסיף SSD בנוסף לדיסק קשיח הקיים (כונן SSD בחיבור mSATA)

ב-HP אתה יכול להוציא את הצורב ולשים אותו במארז USB חיצוני ולשים במקום הצורב כונן SSD סטנדרטי.

זה הלנובו שאני מדבר עליו - http://www.megabuy.co.il/product/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-lenovo-thinkpad-edge-e330-33541s6-1?aff=Zap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן סוללה.

צורב.

אלו שני דגמי העסקים המובילים עם מסך מט ומעבד שהוא לא מסורס ובמשקל סביר, תבחר ביניהם.

בלנובו אתה יכול להוסיף SSD בנוסף לדיסק קשיח הקיים (כונן SSD בחיבור mSATA)

ב-HP אתה יכול להוציא את הצורב ולשים אותו במארז USB חיצוני ולשים במקום הצורב כונן SSD סטנדרטי.

זה הלנובו שאני מדבר עליו - http://www.megabuy.co.il/product/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-lenovo-thinkpad-edge-e330-33541s6-1?aff=Zap

אם הם מגיעים עם מע' הפעלה אין לי צורך בצורב...

תודה רבה!

עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, גם אם אין ווינדוס וגם אם אין צורב, אתה יכול להתקין ווינדוס באמצעות DOK (דיסק און קיי).

אתה בעצם יוצר קובץ תמונת דיסק (מדיסק של ווינדוס/ קובץ שהורדת מהרשת) עם סיומת ISO. את הקובץ אתה מעביר לדיסק און קיי ריק, מחבר אותו למחשב, ובהפעלת המחשב אתה מורה למחשב להתקין מהDOK.

פרטים נוספים על התהליך- יש לך אצל . אפילו הוראות באתר של יש.

צורב= דבר שעבר זמנו מן העולם.

אגב, להבא, תבין שלא חייבים לך פה כלום. כשאתה כותב "סבבה, עוד?" זה מעצבן. תתנסח בצורה קצת יותר מכבדת ושואלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, גם אם אין ווינדוס וגם אם אין צורב, אתה יכול להתקין ווינדוס באמצעות DOK (דיסק און קיי).

אתה בעצם יוצר קובץ תמונת דיסק (מדיסק של ווינדוס/ קובץ שהורדת מהרשת) עם סיומת ISO. את הקובץ אתה מעביר לדיסק און קיי ריק, מחבר אותו למחשב, ובהפעלת המחשב אתה מורה למחשב להתקין מהDOK.

פרטים נוספים על התהליך- יש לך אצל . אפילו הוראות באתר של מיקרוסופט יש.

צורב= דבר שעבר זמנו מן העולם.

אגב, להבא, תבין שלא חייבים לך פה כלום. כשאתה כותב "סבבה, עוד?" זה מעצבן. תתנסח בצורה קצת יותר מכבדת ושואלת.

תודה רבה, אבל באמת שאין לי צורך באיך במדריך איך להתקין ...

אין לי עותק של על דיסק ואני לא מעוניין להוריד מהאינטרנט, מיותר להגיד שזה לא חוקי נכון?

אז אם אין אפשרות לצורב אז שיגיע עם .

באמת תודה רבה על העזרה!!

עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדת קובץ התקנת וינדוס מהאתר הרשמי של - זה לא חוקי? כל עוד יש לך מספר סיריאלי תקין וחוקי, אין שום בעיה להוריד מהאתר עותק התקנה של המערכת.

אם תרשום פעם נוספת "עוד?" אני אנעל את הדיון הזה, כמה חוסר כבוד יכול להיות ? אף אחד לא עובד בשבילך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאתה כן צריך מדריך, כי אם היית מסתכל באתר , היית רואה שם הוראות באיך יוצרים קובץ תמונת דיסק לדיסק און קיי מהדיסק שברשותך.

ואפילו היית מוריד מהאתר שלהם את הווינדוס כקובץ מוכן אחרי שאתה מזין את פרטי הרשיון (אם בכלל תצטרך) באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאתה כן צריך מדריך, כי אם היית מסתכל באתר , היית רואה שם הוראות באיך יוצרים קובץ תמונת דיסק לדיסק און קיי מהדיסק שברשותך.

ואפילו היית מוריד מהאתר שלהם את הווינדוס כקובץ מוכן אחרי שאתה מזין את פרטי הרשיון (אם בכלל תצטרך) באתר שלהם.

אין לי דיסק ולא היה לי דיסק אז אין לי סיריאל רשמתי את זה כבר כמה פעמים!

לא מעוניין שינעלו את הדיון...

פשוט אני צריך מחשב שיגיע עם :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...