כמה המחשב לי בן ה4 שווה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה המחשב לי בן ה4 שווה?

yonigrin

Recommended Posts

Intel Core i7 930 2.8Ghz 8MB Cache BOX - עם קופסה וקרור מקורי

NOCTUA NH-U12P SE2 Cpu Cooler

GIGABYTE GA-EX58A-UD3R INTEL עם קופסה מקורית וכל מה שמגיע איתה (גשר SLI)

2 HD של SAMSUNG F3 500GB 7200RPM.

SSD - CRUCIAL M4 256GB.

Sapphire Pure 625W Modular EPS Psu עם כל הכבלים +קייס לאחסון כבלים שהגיע עם הספק

מארז Fractal Design Arc Midi R2 Black בן 3 חודשים + 2 מאווררים שהוספתי לו (המאווררים SSR2-140 - 140mm R2 Silent Case Fan - Fractal Design)

Kingston HyperX 12GB Kit (3x4GB Modules) 1600MHz DDR3 DIMM Desktop Memory (KHX1600C9D3K3/12GX) בני קצת פחות משנה.

כרטיסי מסך :

Gigabyte GeForce GTX660 TI 2GB 192 bit WindForce2 Overclocked בן שנה וחצי עם קופסה מקורית.

EVGA GTX 660 Ti FTW Signature 2 שנקנה במצב חדש מיד שניה (עם קופסה ואביזרים מקוריים, האחריות בתוקף לעוד קצת פחות משלוש שנים כי אני זה שרשמתי אותו באתר שלהם).

אשמח גם לקבל הערכה של המחירים לא בתור מערכת , אם רצה לשדרג לוח ומעבד, או כרטיס מסך למשל.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

2000-2500 שח, אבל גם תלוי בביקוש, אני מניח שהביקוש למחשב כזה שלם נמוך ולכן גם המחיר יכול לרדת.

זה בהתבסס על עלות חלקים חדשים ששווים בכוח העיבוד למחשב שלך, ובנוסף יהיו באחריות בזמן ששלך כבר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, על חלקים בנפרד תוכל לקבל בסופו של דבר קצת מעל 2500, אני מעריך 2800-2900 אם תצליח להיפטר מהכל, אבל זה כמובן יותר סיבוך.

אישית הייתי מנסה למכור את המחשב שלם באזור המחיר שציינתי, כי הייתי מעדיף להעיף הכל במכה. אם אין קונים אז הייתי מפריד לחלקים, ואז תוכל לקבל קצת יותר.

לגבי הערכה מדוייקת של כל רכיב. חכה למישהוא שיותר מתמצא ממני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...