שאלה לגבי תצורת חיבור של Wifi Repeater - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי תצורת חיבור של Wifi Repeater

ggg123

Recommended Posts

יש לי Wifi Repeater פשוט שקניתי מ EBAY

http://www.ebay.com/itm/300M-Wireless-N-Wifi-Repeater-802-11N-Network-Router-Range-Expander-EU-Plug-/361017640963?pt=US_Networking_Boosters_Extenders_Antennas&hash=item540e540803

אפשר לחבר אותו אלחוטית לראוטר ואפשר גם לחבר אותו בכבל לראוטר. בשני המצבים מתקבל טווח מוגדל לקליטה האלחוטית, כאשר יש רק SSID אחד.

אני יודע שאם מחברים אותו אלחוטית , אז יש איבוד של כ- 50% מהמהירות האלחוטית.

האם תופעה זו קיימת גם בתצורת שבו הרפיטר מחובר לראוטר עם כבל רשת? יש לי אפשרות לחבר כך, אבל השאלה אם גם בתצורה הזאת יש איבוד מהמהירות (אחרת חבל על המאמץ ופשוט אחבר אותו בתצורה האלחוטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור קווי לראוטר אין איבוד מהירות.

כמו שחשבתי, תודה.

רק לא ברור לי איך זה עובד. הרי יש SSID אחד לכל הרשת האלחוטית, ושני משדרים (ראוטר ורפיטר).

המכשירים אוטומטית מתחברים למשדר החזק יותר? אם אני עובר לאיזור שיש בו קליטה טובה יותר למשדר אחר, האם אוטומטית המכשיר יעבור לאותו משדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתעלק על הנושא: גם לי יש אחד ואחרי החיבור באמת האינטרנט מהיר יותר, אם אני מתחבר לנקודה החדשה.

אבל, מהירות העברת קבצים בין שני מחשבים (אחד מחובר לראוטר קווית והשני אלחוטי) ירדה מאוד עד לא קיימת בכלל.

האם זה משהו ידוע? רציתי את הרפיטר הזה דווקא בשביל העברת קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתעלק על הנושא: גם לי יש אחד ואחרי החיבור באמת האינטרנט מהיר יותר, אם אני מתחבר לנקודה החדשה.

אבל, מהירות העברת קבצים בין שני מחשבים (אחד מחובר לראוטר קווית והשני אלחוטי) ירדה מאוד עד לא קיימת בכלל.

האם זה משהו ידוע? רציתי את הרפיטר הזה דווקא בשביל העברת קבצים.

באיזו תצורה הרפיטר מחובר לראוטר? אלחוטית או קווית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...