כיוון ללימודים - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיוון ללימודים

AleXarcasM

Recommended Posts

לך הפוך...

כנס ללוחות דרושים ותסתכל במדור היי טק ושם תראה איזה מקצועות הכי נדרשים.

שלב הבא תקרא על המקצועות האלה ותראה אם משהו מהם מדבר אליך.

חבל שתלמד מקצוע ותשקיע זמן וכסף אם אין למקצוע הזה ביקוש.... מצד שני מבט בלוחות דרושים ייתן לך גם קנה מידע לאיזה כישורים צריך לכל תפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הפירוט! 10 "וותרנים" מתוך 35 זה די הרבה הייתי אומר. אגב, הפקולטה באב"ג לפי מה שהבנתי לא דורשת ממוצע בגרויות אלא רק ציונים במתמטיקה ופיזיקה, בנוסף לציון הפסיכומטרי כמובן. אני טועה?

רק חיזקת את ההשערות שלי לגבי אפיקי המעבר האלה. מה גם שהבנתי שהרמה של המתמטיקה והפיזיקה שם היא הכי גבוהה מבין כל ההנדסות (חשמל אאל"ט). אין קיצורי דרך, בקיצור.

בהצלחה!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הפירוט! 10 "וותרנים" מתוך 35 זה די הרבה הייתי אומר. אגב, הפקולטה באב"ג לפי מה שהבנתי לא דורשת ממוצע בגרויות אלא רק ציונים במתמטיקה ופיזיקה, בנוסף לציון הפסיכומטרי כמובן. אני טועה?

רק חיזקת את ההשערות שלי לגבי אפיקי המעבר האלה. מה גם שהבנתי שהרמה של המתמטיקה והפיזיקה שם היא הכי גבוהה מבין כל ההנדסות (חשמל אאל"ט). אין קיצורי דרך, בקיצור.

בהצלחה!! :)

האוניברסיטה כן דורשת ממוצע בגרויות אם לא עשית מכינה אבל היא נותנת משקל מאוד גבוהה לפיזיקה ומתמטיקה, תשחק עם המחשבון של סכם הנדסה ותיראה, לגבי פסיכומטרי, כל עוד יש לך ציון כללי מעל 550 הציון היחיד שמשנה הוא זה של החלק הכמותי.

בדבר הוותרנים- לא כולם בנויים ללימודים קשים ואינטנסיביים, אין מה לעשות.

הדרך הכי טובה שתבין מה משקל הדברים היא שתשחק עם מחשבון הסכם ותיראה מה ייתן לך הכי הרבה סיכוי להתקבל ותפעל בהתאם, הצעד הראשון שלא משנה באיזה דרך תבחר (אם היעד זה אוניברסיטה) עובר דרך הפסיכומטרי בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראוי לציין את עניין החלק הכמותי באונ' בן גוריון:

האונ' מאוד מאוד מדגישה את החלק הכמותי בשכלול שלה.

לדוגמה: הממוצע בגרות שלי לא גבוהה מדי, לא היה לי כח לשבת ללמוד לפסיכומטרי או לעשות קורס אפילו...

תרגלי לבד אך ורק כמותי מהאינטרנט (הרבה מאוד תרגילים) - קיבלתי ציון שקרוב מאוד ל 150 בכמותי - והתקבלתי למדעי המחשב בבן גוריון, בלי בגרות מפוארת או פסיכומטרי גבוהה מדי.

אז תחשוב גם על זה ככיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...