האם תוכנות כבדות ומשחקים באמת עובדים טוב יותר עם SSD ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תוכנות כבדות ומשחקים באמת עובדים טוב יותר עם SSD ?

invergado

Recommended Posts

אהלן,

אני עובד הרבה עם תוכנות כבדות לעריכת וידאו ואפקטים של וידאו. תוכנות כמו אפטר אפקטס ופרימייר לדוגמא.

בנוסף עובד גם עם פוטושפ ולייטרום וגם עם קיובייס 7 למי שמכיר (תוכנה דיי כבדה על שלל שימושיה לעריכה

ושימוש באודיו)

מכורח הנסיבות הרבה משימות ופעולות שמבצעים בתוכנות האלה הן דיי איטיות.

כלומר לוקח זמן עד ליישומן המלא מהרגע הקליק על העכבר..

למשל: אם נתת פקודה 'לחתוך' איזשהו קטע, או נתת פקודה כלשהי הקשורה לעיבוד של קטע מסויים,

יכול לקחת כמה שניות טובות, לפעמים כמה דקות טובות עד שהפעולה\משימה\פקודה שנתת - הושלמה ובוצעה.

השאלה שלי היא - האם כשהתוכנות האלה רצות על כונן , כל הפקודות האלו מייושמות יותר מהר?

אני מדבר על המהירות בשימוש בתוכנה עצמה ולא על זמן ההעלאה שלה, או כמה זמן ייקח

עד שהיא תיפתח או תיסגר. גם לא מדבר על זמן העתקה של קבצים בכוננים האלה.

הכוונה שלי היא ל - נטו שימוש ופקודות בתוכנה עצמה מבחינת מהירות.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1200 ש"ח ל כזה לא מוצלח זה הרבה במחיר הזה אפשר לקנות את כוננן של סמסונג בממשק mSATA שמתאים לניידים והרבה יותר טוב ומהיר קינגסטון לא חברה מוצלחת בתחום ה הם הרבה יותר זולים וחלשים בביצועים

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 840 EVO Series MZ-MTE250BW 250GB SSD mSATA III 1

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 895 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' ,פותח הדיון , תתעלם מהתגובה שמעלי , היא לא קשורה לכלום , אף על פי שהקישור שלך וחוסר המידע שלך גרמו לה.

גם לא הייתי צריך לפתוח דיון נוסף, זה לא שיש פה 20 מיליון אנשים שכל אחד קורא רק את הפורום הספציפי שלו. כולם קוראים הכל.

בכל התוכנות הנ"ל של אדובי אתה מרוויח ביצועים בעיקר עם החומר הזמני נשמר על ה ואז הוא מפצה על מצבים בהם אתה משתמש ביותר מ 8 גיגה זכרון שלך . אם מדובר בקבצים גדולים מאוד אתה גם מרוויח בקריאה הראשונית ובכתיבה הסופית .

לגבי קיובייס , הרווח העקרי הינו אם הסאמפלים יושבים על הSSD .

בכל מקרה, בהתחשב בתוכנית המקורית שלך לקנות של 128 , קשה לי לראות איך אתה דוחף לתוכו גם את כל התוכנות וגם את מערכת ההפעלה וגם מאפשר לו להיות scratch disk וגם שם עליו סאמפלים ....

כל הנ"ל לא מניסיון תעסוקתי , אלא מידע כללי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוצפן ולא כשור לכלום ראיתי את המחיר באתר שלהם כוננן של קינגסטון עולה אצלם 1200ש"ח שהוא זול ועולה600 ש"ח וגם לא ממש מהיר

לכן רשמתי את מה שרשמתי שלא ישלם כפול שאפשר לקנות דגמים יותר זולים ויותר טובים ומהירים הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא כבר קנה את הנייד ב KSP באילת ואין לו שום כוונה לקנות את ה הזה בשניידר וגם אין לו כוונה לקנות של 256 וגם נכון לעכשיו הוא ניצב מול הבעיה שבאסוס אמרו לו שאסור לו לפתוח את המחשב ולהחליף את הדיסק

כך שהרלוונטיות של התגובה שלך הינה בדיוק כמו שאומר לו עכשיו שאם הוא יקנה דסקטופ עם 770gtx הוא יקבל ביצועים יותר טובים בbf4 מאשר עם מחשב זה. ( מה שאמרתי נכון לחלוטין אך לא קשור לעניין )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלם כפול זה לא בסדר וצריך להגיד את זה

צודק , אבל אם אתה רוצה תמורה מירבית למחיר :( הוא לא פסל אפשרות של 2.5 במגירה במקום אופטי )

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CT240M500SSD3

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CT256MX100SSD1

או אם יש לך קיבעון כזה או אחר לגבי :

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=MZ-MTE250BW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז בהנחה שזה צוואר הבקבוק שלי : http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=24993&cf=zap

אתה צריך לקבוע איזה רכיב הוא צוואר הבקבוק

מעבד

זיכרון

כרטיס מסך

אחסון

בתור התחלה תבדוק שתוכנת העריכה (רלוונטי לתוכנות עריכת וידאו פוטושופ) משתמשות בליבה הגרפית של GXT850 ולא זה של אינטל

תבדוק שלא מופעל חיסכון בחשמל

תפתח את צג המשאבים ותתחיל להשתמש במחשב כרגיל

ברגע שאתה רואה שהכל נהיה איטי תסתכל על צג המשאבים ותראה מה מגביל אותך בסדר הזה:

האם נגמר ה RAM?

האם המעבד על 100%?

האם אתה רואה פעילות בדיסק קשיח (אם נגמר ה תראה כמובן פעילות)?

דבר נוסף שאתה צריך לעשות זה להוריד את התוכנה הזאות:

Intel® Power Gadget 3.0

הגרף שמעניין אותך זה Package Frq0

הגרף הזה מראה לך את תדר המעבד לפעמים המחשב מתחמם והמעבד מוריד ל800MHZ

תסתכל האם בזמן שהמעבד על 100% (בזמן שאתה ממיר , חותך נותן פקודה לעיבוד ) האם התדר קופץ למשהו סביבות 800MHZ

לאחר הבדיקות הללו צריכה להיות לך מושג אם מה שמגביל אותך זה הדיסק קשיח אתה צריך SSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...