מחפש המלצה לספר הדרכה טוב ללימוד с++ בעברית. - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לספר הדרכה טוב ללימוד с++ בעברית.

Shtupel

Recommended Posts

שלום, אני מחפש ספר הדרכהטוב ללימוד с++ בעברית.

אני יודע שתמיד עדיף ספר בשפה המקורית ואנגלית טובה צריכה להיות אצל כל מתכנת אבל בכל זאת אני מחפש המלצה למדריך בעברית ללימוד CPP.

תודה לעזורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אנקדוטה: זכור לי מרצה שאמר שלא קיים ל-++C אפילו ספר טוב אחד בעברית (הוא גם עבר על חלקם כדי לפרסם כמה הם גרועים).

אבל גם בלי קשר אליו, אני מאמין שזה הקונצנזוס.

(במילים אחרות, אתה מחפש את הספר הכי פחות גרוע, וזאת כבר לא אלטרנטיבה כמו שרצית.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחפש קורסים של אוניברסיטה פתוחה או מקום אחר לקורס בסיסי של תכנות שמבוצע על ידי C++

בלי קשר להתנשאות בגלל שכל תעשיית ההיי טק היא באנגלית ורוב החברות הישראליות מתנהלות באנגלית יוצא מצב שאין הרבה סיבות לתרגם ספרים.

בנוסף לרוב הבעיות שמי שלומד או עובד בשפה הזאת הכלי הכי טוב ונוח שיש הוא ופורומים כמו STACK OVER FLOW וגם השפה בספרי לימוד היא לא גבוהה כל כך והמונחים ה"מסובכים" לרוב הם חלק אינטגרלי של שפת בסיס לשיחה על קוד.

אני יודע שאתה רוצה בעברית אבל זה ספר טוב באנגלית :)

http://img5a.flixcart.com/image/book/8/3/0/object-oriented-programming-with-c-400x400-imadcyvbczycsk3t.jpeg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאין טעם להיכנס לתחום בלי ידע טוב באנגלית, זה פשוט חובה.

1. כמו שנאמר, אתה תמצא הרבה ספרים באנגלית ותוכל לבחור מביניהם מה הכי מתאים לך, יש מגוון ענק.

2. הלימוד לא מסתיים בספר, מה תעשה כשתצתרך ללמוד איך להישתמש בספריה שמישהו כתב? כן, אפשר לחטט בקוד ולנסות להבין אבל זה הרבה יותר קל ומהיר ללמוד מהתיעוד.

3 יש קהילה ענקית ב-stackoverflow שיכולה לעזור עם פתרון כשצריך, אם אתה רוצה לדעת על איזהשהו נושא יש בלוגים שמסבירים, בקיצור, המון חומר נגיש שממש עוזר.

4. טכנולוגיות נוטות להישתנות מהר. לא תיהיה לך בעיה ללמוד שפה נוספת או ללמוד נושאים חדשים שלא קיים להם תיעוד בעיברית.

במקומך הייתי משקיע באנגלית קודם, אחרת, חבל על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא קראת את הפוסט עצמו.

האנגלית שלי מעולה אבל זה לא משתווה לנוחות של לקרוא ספר בעברית במיוחד כאשר ההרצאה היא בעברית וקל יותר לעשות את החיבור.

בכל מקרה תודה על הכוונה הטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, תיקח ספר של קורס מאחד המוסדות בארץ ועדיף בפתוחה.

בנוסף חפש שיעורים מוקלטים של המוסדות האלו וזה גם יכול להיות נוח, כל דבר אחר יהיה בזבוז זמן.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...