פרוייקט רחב מימדים בעזרתכם עדכון עמ' 10 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט רחב מימדים בעזרתכם עדכון עמ' 10

Pure-Gold

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ארשה להפוך את הדיון הזה לספאם בסגנון "המוצר קיים" "יהיה לכם קשה" וכד'.

החבר'ה החליטו ללכת על זה ומודעים לקשיים, אם למישהו יש תרומה טכנית או כללית לדיון או שלל עידכונים (ואני מתכוון להיות נוקשה ביותר בקשר לספאם בתוכו, בדיוק פרוייקטים מסוג זה ונוספים המופיעים כיום בדפי הפורום יש בדעתנו לטפח ולמנוע מהפיכתם לחגיגת הערות בסגנון ימים עברו) בשמחה, הימורים וניתוחים סטטיסטיים בקשר להצלחתם תשמרו לעצמכם.

יופי של דבר - אם מישהו מהמריצים מעוניין אשמח לתרום קוד מקור ומעגלים רבים מאלו של SpiderSense...

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אחלה רעיון כל הכבוד על היוזמה והמוטיבציה של פותח התרד :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אשמח לעזור מבחינה כספית לפיתוח המוצר כי ידע אין לי (יש לי אבל בביוטכנולוגיה וזה לא ממש עוזר)

אפשר להוסיף לו גם את הבקר של הקטודות וזה יפתור מקניית קדוטה עם בקר יקר וקנייה ישירה של קטודה ללא בקר שזולה בהרבה..

בנוסף אפשר לעשות את כל העניין של הממשק בדרך של לחצנים חיצוניים כמו פאן באס וממשק פנימי של תוכנה כאילו משהו כפול... ואז את השינויים תראה במסך גבי התוכנה מגניב (לא???)

גם אם קיים אחד כזה זה יהיה לטובה כי יהיה אפשר לקחת משם שירטוטוים של מעגלים ולעשות כמו שחברות מחשבים עשו לIBM תכנות לאחור...

ולשפר את המוצר

אחלה סטארט-אפ ואני יהיה שמח להשתתף בו :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים פורום אחר.. (לא שיש משהו רע בפורום הזה.. אלא פורום שכבר מחולק לכמה נושאים כמו: תכנון תוכנה, תכנון כרטיס)

אניי יכול לדעת לכם את הכתובת.. במקרה התקנתי אחד לפני כמה ימים..

אתם רוצים? או שאתם מעדיפים להשאר פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנת אותי...

זה לא מקור מידע.. זה פורום אחר....

כדי שכל מי שיהיה שם יעבור לשם.. הוא יהיה מחולק לכמה חלקים, לדוגמא:

פיתוח דרייברים

פיתוח כרטיס

עיצוב

ופורום כללי שישלב את כל ה3 (אם תרצו אפשר להוסיף/לשנות)

אתם רוצים? לפי דעתי זה יהיה הרבה יותר מסודר ונוח מאשר פה.. (לא שיש לי משהו נגד הפורום הזה.. אני מת עליו... אבל..)

בכל מקרה.. הבחירה בידיכם.. אם אתם אומרים לי שאתם רוצים אני רק צריך להוסיף את הפורום וגמרנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם בלהעביר את הפרוייקט לפורום אחר? בואו נדאג שיהיה לנו section כאן בשביל הפרוייקט.

מודרייטורים.. אנא :xyxthumbs:

עכשיו, בכל מקרה, כמו כל פרוייקט - השלב הראשון הוא להתחיל בדרישות. מה אנחנו רוצים בדיוק?

כמה מאווררים? אילו קונקטורים? יציאה לdisplay? קדימה, תתחילו להגיד מה אתם רוצים בכזה מוצר. נסכם את הכל

להצעה מסודרת, ונראה איך ממשיכים משם. מה דעתכם?

alianyn - :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

אני לא מסתובב כאן הרבה, אז כנראה שלא נתקלתם בי עדיין... 8-)

בכל מקרה, הרעיון יפה מאוד.

יש לי ניסיון (כולל כל הקוד והתכנונים) בבניית כרטיס PCI - רכיבים, צורת עבודה, DRIVER (אמנם ל-Win95, אבל גם משהו...) והכל.

ידעתי שייצא משהו מהתואר הראשון הזה.

צרו קשר לפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם פותחים ת'ר אז שימו כאן קישור אליו....

לדעתי צריך לשים מס' מחברים למאווררים כמו שיש במארזים של צ'יפטק ועוד שניים לייתר ביטחון (ולא כולל הסינק למעבד ...)

חיישנים : GPU CPU זיכרון2X דיסקים2X צ'יפסט

אם לא יהיה קשה : טמפ' אויר חיצונית למארז ושל הספק ....

יציאה למסך חיצוני -> ממש לא צריך אפשר בתוכנה שתרוץ לך בסרגל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...