מעבד ולוח אם עד 500 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם עד 500 ש"ח

Sven

Recommended Posts

שלום,

אבקש המלצה למעבד ולוח בתקציב הנ"ל, למחשב שייעודו העיקרי היא עבודה משרדית ומשחקים מזדמנים (סימס וסימולטור נהיגה/טיסה)

כרגע ואולי עוד בעתיד.

ממה שראיתי במספר חנויות בתקציב הזה מה שניתן להשיג הוא לוח H81 כלשהו ומעבד שמתאים לתושבת 1150, אם זו אכן האפשרות הכי טובה, איזה לוח הכי מומלץ? (אני מניח שבין מעבדי הפנטיום ההבדל זניח).

זה שדרוג מ- i3 540 - נקנה סטיק של 8 ג'יגה ראם ולמרות ציון שהלוח תומך ב- 8 ג'יגה, הוא מסרב לעבוד איתו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה תקבל לוח H81 ופנטיום G3220 ושזה שידרוג אבל לא ממש לא כזה ששוה 500ש''ח

עדיף לטפל בבעיה של RAM

המעבד בא עם קירור של אם יש לך שמתאים ל 1150LGA קח גרסת TREY ותחסוך כמה שקלים

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

BX80646G3220 - Intel - Intel Pentium G3220 Dual core CPU - LGA1150 - 3 GHz - 3MB cache - 22nm - 54W TDP - Integrated HD Gra...

כמות: - 1 - 256/251

לוחות אם - LGA1150

H81M-HDS - ASRock - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 247/242

503.00 / 493

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=6566

יש נוסף אם נוסף:

GA-H81M-D2V

לא משנה איזה חברה אתה לוקח (גם אם זה MSI) קח את הזה שיש לו אפשרות לחיבור USB3 קדמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף מעבד מ i3-540 ל Pentium G3220 זה לא ממש שידרוג - הביצועים יהיו דיי דומים ובשני המעבדים יש 2 ליבות פיזיות, אבל ב i3 מופעל ה Hyper Threading, כך שיש לו 4 ליבות לוגיות. אני מציע לבדוק אם תוכל להחליף את מודול הזיכרון שלך ב-2 של 4GB (יכול להיות שהלוח שלך לא תומך במודולים בגודל 8GB) או לנסות מודול 8GB אחר (יכול להיות שיש בעיית תאימות עם הלוח/המעבד שלך או שהמודול שקנית פשוט לא תקין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הדברים הנ"ל ומכיוון שניסיתי החנות לא מוכנה לקבל את הזכרון חזרה. הלוח בכל מקרה לא היה תומך ב- 2 מודולים כי אחד החריצים תקול.

בדקתי גם המודול שנמצא אצלי במחשב, כמו כן ניסיתי לעדכן את הביוס ולנסות שוב, אך ללא הועיל.

בנוגע ללוח שהומלץ, מה ההבדל, לדוגמא, בין ה- HDS ל- DGS של אסרוק? בלבד, או יש משהו שפספסתי?

כל הלוחות ברמה הזו פחות או יותר זהים? יש לחות יותר מוצלחים מאחרים, או שעוד מוקדם להגיד?

עריכה: ראיתי שגם אין תמיכה ב- USB3 קדמי ב- DGS.

עוד שאלה, מייצרים היום לוחות עם חריצי PCI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי לך טבלה המציגה את התכונות של מספר לוחות אם ברמה בסיסית (לוחות המבוססים על H81). הלוח הכי מומלץ הוא ה H81M-HD3 של Gigabyte ואחריו כנראה ה H81M של .

מבחינת ביצועים אין ממש הבדל, כך שאתה צריך לבחור את הלוח לפי התכונות הנדרשות לך ולפי המחיר. לא ממש ברור לי למה התכוונת כשרשמת "יש לחות יותר מוצלחים מאחרים, או שעוד מוקדם להגיד?". סוקט 1150 קיים כבר יותר משנה וכך גם לוחות בעלי סוקט זה.

וכן, עדיין יש לוחות אם עם חריצי הרחבה מסוג PCI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה מבחינת אמינות הלוחות.

אחרי שכתבתי את התגובה אתמול חזרתי ועברתי על לוחות עד כ- 300 ש"ח ואכן נראה שהלוחות היחידים שמתאימים הם אותם לוחות שציינת ואני חושב שאלך על האסרוק מכיוון שהוא זול יותר.

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...