חיבור 3 מסכים למחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור 3 מסכים למחשב נייד

Tov_Tov

Recommended Posts

שלום לכולם, יש לי מחשב נייד עם חיבור VGA וHDMI כרגע הוא מחובר למסך מחשב אחד (vga) ואני שוקל לצרף מסך זהה נוסף (להגדיל שטח עבודה) , הכניסות של המסך הם VGA COMPOSIT DVI, המסך הוא 2007fp.

בנוסף למסך מחשב שמחובר מחוברת גם טלוויזיה דרך - רסיבר(vsx521) -

בכל מקרה אני מנסה לחשוב מה האופציה היעילה ביותר על מנת להריץ את כל המסכים במקביל (טלוויזיה + 2 מסכים) או מצב שבו 2 המסכים פועלים והטלוויזיה לא

אני יודע שהאופציה הפשוטה ביותר היא לקנות DOCK חיצוני אבל העסק קצת יקר ( 400+ ש"ח)

האם קיים מפצל כלשהו או משהו שאני מפספס ? מישהו מכיר דרך יצירתית לגרום לזה לעבוד ?

עניין נוסף שגם כרגע אני לא מצליח לפתור הוא איך אני יכול לעבוד רק עם מסך אחד חיצוני שמחובר בVGA כאשר אני עדיין מקבל דרך הרסיבר כלומר שלרסיבר יועבר רק SOUND (דרך הHDMI) שלא אצטרך לעבוד במצב EXTENDED או CLONE,

כרגע ברגע שאני נכנס להגדרות של המסך ובוחר SINGLE screen המחשב לא מזהה את הרסיבר יותר והוא לא מופיע בפלייבק דבייסס, ולכן הסאונד מרסיבר מתבטל גם כן, מקווה שהסברתי את עצמי נכון..

תודה בן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרונות USB TO DVI לריבוי מסכים, 100-130 ש"ח

http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-UGA-to-DVI-VGA-HDMI-Multi-Display-Dual-Monitor-Converter-Adapter-K0TG-/310972930084?pt=US_Video_Cables_Adapters&hash=item48676e5824

בעניין הסאונד, חבר עם כבל אודיו מיציאת האוזניות ישירות לרסיבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

לגבי הפתרון שהצעת, האם הוא באמת אפקטיבי? האם זה ממש כמו חיבור פיזי נוסף? או שעלי לצפות לחסרונות כלשהן?

אני בעצם תוהה עם משהו בסגנון הזה

http://www.amazon.com/gp/product/B00C631EYU/ref=ox_sc_sfl_title_4?ie=UTF8&psc=1&smid=A294P4X9EWVXLJ

יהיה יותר טוב או שסופו של דבר מבחינת ריבוי מסכים או שהם בדיוק אותו הדבר?

לגבי הסאונד, ההצעה שלך הגיונית אבל יש כמה בעיות, אני אוכל לשמוע רק בסטראו והמיקום הפיזי של הרסיבר יצריך כבל של -7 מטר מה שאומר שכנראה ישמעו רע בכל מקרה אלא אם כן אשקיע בכבל נורמלי..

אז בעצם אין שום דרך להגדיר במחשב צפייה במסך אחד ושמיעה דרך "התקן\מסך" אחר?

אולי אני צריך לשאול שאלה אחרת האם שימוש במצב CLONE משפיע על ביצועי המחשב? לדוגמה במשחקים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בהגדרות אם המחשב יאפשר העברת אות אודיו ללא "הפעלת" השכפול/מסך.

בהגדרות השמע במחשב ניתן לבחור אם להעביר אודיו דרך או דרך הרמקולים הפנימיים של המחשב.

בעניין ה-docking, גם אפשרי. אין לי ניסיון אישי בעבודה עם מוצרים כאלה כך שנותר להסתמך על ביקורות גולשים בחו"ל לגבי אפקטיביות המוצר.

בעניין ביצועי המחשב - לדעתי כן, יש השפעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שבדקתי וניסיתי גם לחפש באינטרנט מידע ולא מצאתי

העניין הוא שבדרייבר של הכרטיס מסך ( GRAPHICS CONTROL PANEL) לא מצאתי שום יחוס לסאונד

ובפלייבק דבייסס לא מצאתי יחוס לוידאו כלומר הם מופרדים לחלוטין תוכנתית אולי קיימת תוכנה חיצונית כלשהי שיכולה לעשות את זה, לא הצלחתי למצוא פתרון עם הדרייברים הקיימים.

כמובן שיכול להיות שאני מפספס משהו :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ .. הסרטון הזה לא כל כך קשור, כאשר המחשב שלי במצב של single display לא מופיע לי האופציה של הרסיבר בפלייבק דבייסס היא נעלמת ברגע שאני יוצא ממצב של dual screen כלשהו, האופציה כמו בסרטון show disabled devices פועלת עדיין הרסיבר לא מופיע ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...