זיכרון ל- A64. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרון ל- A64.

composite

Recommended Posts

כמו שכתוב בכותרת :)

רק כמה הערות - שהמהירות תהיה אידיאלית (אני לא אגיע איתו ליותר מ- 2.4Ghz, בספק אם גם לשם), הדגם\חברה, וכמובן המחיר (1400-1500 ש''ח לשני סטיקים של 512MB).

עוד שאלה קטנה - לא יווצרו בעיות כלשהן עקב אי-תמיכת המעבד בדואל צ'אנל? (אני מתכוון שלא יווצר מצב שאני אצטרך לוותר על התזמונים או על המהירויות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'm assuming you're talking about a 3000+, since the multiplier is only 10 then it's possible you could reach a bus of 250 if you get a good CPU, I'm not sure about their overclocking capabilites.

So you better take PC4000 DDR, for 1450 and 512x2 you have only one option which is OCZ PC4000 Dual Channel kit, however they aren't that good when it comes to timings.

You might want to consider going for OCZ PC3500 Platinum or perhaps PC4000 (which are only available in 256 mb modules as far as I saw).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני מדבר על ה- 3200+, אבל הוא בעל בדיוק אותם פרטים חוץ מכמות הקאש. לפי הנתונים של המעבד (כמו שאמרת, מכפלת 10x), יש לי סיכוי להגיע רחוק, אבל קירור מתאים כרגע מחוץ להישג יד. עד עכשיו אני חושב שהלוח בסדר גמור (K8X800 PRO-II).

לגבי הזכרונות - זה מה שבדיוק חשבתי, מהירות מתונה יותר ותזמונים נמוכים יותר, משהו כמו Black II, אבל הוא יקר מדי ונדיר מדי. נראה שאני אלך על ה- PC3500LE. תודה.

עוד דבר - אין כזה דבר סטיק של ג'יגה שלם כל עוד זה לא ECC, וזה לא נחוץ.

למה אתה חושב שאם אני אשים עוד סטיק אני אאילץ לעבוד ב- PC2700? ומה יקרה אם אני אשים רק שני סטיקים?

זה מדאיג :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה: לא יווצרו בעיות כלשהן עקב הצבת 512x3 סטיקים של בלוח?

ושאלה קטנה, שלא קשורה, אבל סתם מעניינת אותי אישית: אם היה לך כרגע את הכסף הדרוש, היית קונה Pentium4 C, או את ה- Athlon64? (אני מתכוון אלייך אישית)

תודה רבה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני מדבר על ה- 3200+, אבל הוא בעל בדיוק אותם פרטים חוץ מכמות הקאש. לפי הנתונים של המעבד (כמו שאמרת, מכפלת 10x), יש לי סיכוי להגיע רחוק, אבל קירור מתאים כרגע מחוץ להישג יד. עד עכשיו אני חושב שהלוח בסדר גמור (K8X800 PRO-II).

לגבי הזכרונות - זה מה שבדיוק חשבתי, מהירות מתונה יותר ותזמונים נמוכים יותר, משהו כמו Black II, אבל הוא יקר מדי ונדיר מדי. נראה שאני אלך על ה- PC3500LE. תודה.

עוד דבר - אין כזה דבר סטיק של ג'יגה שלם כל עוד זה לא ECC, וזה לא נחוץ.

למה אתה חושב שאם אני אשים עוד סטיק אני אאילץ לעבוד ב- PC2700? ומה יקרה אם אני אשים רק שני סטיקים?

זה מדאיג :-\

לתת כזה בכזה לוח זה מיותר ... עם לוח בלי נעילת AGP/PCI ספק אם תגיע בכלל מעבר ל HTT של מעל 221 מה"ז (אלא אם יש לך כ"מ של אנבידיאה והארדיסק טוב לPCI גבוה) ... לכזאת מהירות אתה יכול להגיע גם עם רגילים =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oy, I forgot it has no AGP/PCI lock.

Regardless, Samsung might get to those speeds, but at horrible timings, the are a fine choice.

הOCZ פלטינום (חוץ מהLE) בנויים על אותם צ'יפים כמו הטווינמוס 50D (ch5) ומנסיוני האישי בתור אדם שבדק את שתי הזכרונות האלו אין ממש הבדלים בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I guess both will be fine, however Twinmos have a reputation of compatibility issues while lately are a rising star, perhaps it's better to stay on the safe side.

אם תעיין בדף המוצר של הGA-K8N (שאם מתוכנן OC אני לא חושב שיש אלטרנטיבה כלשהיא אליו בארץ... לפחות עד שמישהוא יחליט ליבא את הShuttle AN50R) תראה שה50D מוזכר שם כזכרון נתמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם בעצם אומרים? שאם אני לוקח את הלוח הזה, אין טעם להשקיע בזכרונות יקרים מכיוון שאני לא אצליח להגיע רחוק ממילא?

ואיך זה שהלוח של ג'יגהבייט הוא הכי טוב לאוברקלוק? הרי בהשוואה של X-Bit Labs האלבטרון היה המלך, בכל הקטגוריות (ותבדקו בעוד הרבה מקומות).

חוץ מזה השאטל והג'יגהבייט הם מבוססי nForce3, מה שנחשב לפחות טוב.

ורגע, עידכון לביוס של האלבטרון לא יכול ליצור מצב שאפשר לנעול את ה- PCI/AGP?

בכל מקרה, על זכרון סיכמנו - 3500 Platinium, לבינתיים.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן ובאמת אפשרי להגיע עם לוחות VIA רחוק מאוד בOC אבל תצטרך לקנות בשביל זה חומרה יחודית (כמו שציינתי מקודם - כרטיסים של אנבידיאה והארדיסקים טובים)

ואי אפשר לקבוע נעילת AGP/PCI מהביוס - זה משהוא שנמצא על הצ'יפ עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכ''מ מסך יהיה Radeon9800Pro, במה הוא שונה מהאלה של נווידיה בבאסים גבוהים?

ותפרט בבקשה לגבי "הארדיסקים טובים". הספציפי שלי הולך להיות - WD120 7200 RPM 8MB Buffer.

אני לפחות רוצה להגיע ל- 2.4Ghz (לתקופה קצרה ביותר) ואני מאמין שאפשר יותר עקב מכפלת 10x, ברגע שאני אשיג הולם. אני אצליח לעשות את זה? ואיך הלוח שלך? הוא אוברקלוקר טוב?

עכשיו הבנתי שבצ'יפסט K8T800, בכל הלוחות אין אפשרות לנעילת המפרצים השונים, ואני ממש לא רוצה לקנות את ה- nForce3.

או שבכלל כדאי לחכות עם כל הקנייה הזאת... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...