מפרט למחשב גרפיקה עד 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גרפיקה עד 4K

MeniAdam

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? הכל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 300

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכה גרפית

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).פוטושופ פרנסה

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות/גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. - אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך במסך

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך במע' הפעלה, אך כולל הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. של DELL עם 3 שנים אחריות בעסק

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידי

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני מתכנן לקנות את המחשב הזה

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=25140

להוסיף לו עוד 4 או 8 ג'יגה זכרון.

יש לי כבר כונן SSD של 120GB עבור מערכת הפעלה.

מה לדעתכם היחס של עוד 1300 שח שיש לי עד להשקיע בזכרון

וכרטיס מסך.

נ.ב. אני קונה מותג בגלל 3 שנים האחריות בעסק וזה חשוב מאוד עבורי.

רק ששמתי לב שספק כח שמגיע עם המחשב הוא 290W ולא יודע איך הוא יתמודד עם כרטיס מסך חזק

לכן אשמח גם להצעות של מחשבי בסכום הזה עבור עבודת גרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת 3 שנות אחריות בעסק? מה ההבדל בין זה לבין זה שאתה קונה מחנות והם נותנים את האופציה של איסוף/החזרה על חשבונם (או אפילו אם זה עולה כמה עשרות שקלים), עם זמן אחריות זהה? בגדול, מערכות מותג משתלמות במידת מה לשימושים משרדיים ו/או במידה והעסק רוכש כמות מסויימת בהנחה מצטברת כלשהי. היות ומדובר על מחשב מותג, לרוב החומרה בתוכו כמו לוח האם וספק הכח מותאמים אישית, לכן להחליף זה בעיה ובלי לברר איתם מראש את לא יודעת בדיוק מה התמיכות שלו (כמה חיבורי סאטא ואילו סוג חיבורים יש, כמה חריצי וכדומה). ספק של 290 וואט לא יסחוב רציניים, כאשר המקסימאלי אולי יהיה GTX750 אבל גם את זה אני אומר בזהירות רבה מאוד ולא ממליץ.

בקצרה, מציע לדבר עם מספר חנויות (יש המלצות לחנות בפורום צרכנות במידת הצורך) ולברר את עניין האחריות וטיפול בשעת תקלה, כי להרכיב מחשב מותאם-אישית ולא מותג גם יחסוך לך כסף, וגם יתן תמורה טובה הרבה יותר לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות בעסק זאת אומרת שבמשך 3 שנים מהקניה ובמידה וקיימת תקלה במחשב מגיע טכנאי של תוך יום-יומיים ומתקן את המחשב במקום.

באיסוף והחזרה זמני תיקון עומדים על שבוע וחצי עד חודש. עבור מישהו שזה מחשבו היחיד אז לא מעשי להישאר פרק זמן כזה ללא מחשב.

אני מוכן לוותר על מחשב חזק יותר עבור היתרון הזה.

אשמח לשמוע על כרטיס המתאים ביותר עם כמה כדי לשדרג את המחשב.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך לצערי אין לי איך לעזור לך, כיוון שאיני יודע בדיוק את התאימות של החומרה מותאמת אישית של דל עם התקנים אחרים (גם לוגית וגם פיזית).

מה שאני ממליץ לעשות זה ליצור קשר ישירות עם דל, לשירות והתמיכה שלהם ואני מניח שהם יתנו לך את המענה המתאים לדרישותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף ללכת על ה DELL אם מה שחשוב לך זה האחריות

הייתי לוקח דגם אחר:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=24516

המעבד אומנם דור אחד אחורה אבל מבחינת הביצועים הוא איטי יותר מאשר 4770 בכמה אחוזים ויותר מהיר מאשר i5-4570

זה המפרט של המחשב:

http://i.dell.com/sites/doccontent/shared-content/data-sheets/en/Documents/Dell_OptiPlex_7010_spec_sheet.pdf

למחשב יש ספק כח של275W

מה שאומר שהכרטיס הכי חזק שאתה יכול להוסף זה GT750TI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד אופציה, אבל שום דבר לא מובטח. צריך גם לשאול את בכל הנוגע של אחריות האם זה תקף גם אם אתה מוסיף חומרה לבדך.

כמו כן חשוב לציין שאנו מדברים פה אך ורק על גרסאת המיניטאוור שלהם ולא גרסאות מוקטנות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאנחנו כן נלך על מחשב לא ממותג אבל חזק יותר.

בעבר קניתי מחשב דרך TMS ושמעתי שלהם יש איסוף והחזרה של המחשב.

תודה לתת מפרט לפי התקציב והצרכים שלי מTMS או מקום אחר בירושלים שאתה ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...