המקרה המוזר עם BUY2USA - האם פריט הוחלף בדרך? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקרה המוזר עם BUY2USA - האם פריט הוחלף בדרך?

lsoul100

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מה האלטרנטיבה?

יש את Mustop - הייתי מזמין מהם, אבל הפסקתי בגלל שהם דרשו גישה חופשית לאשראי, וחיובים בהפתעה לא היה נדיר אצלם. בנוסף הם לא היו אחראים לבדיקת המכס ולקחו על זה תוספת. יש את DealTas - לוקחים על עצמם בדיקות מכס, המחיר לא משתנה בעקבות משקל נפחי גדול יותר ממשקל הפיזי של החבילה עד גבול מסוים. יש את Shipito - הרבה אפשרויות משלוח, חלקן זולות מאוד, הלקוח מצהיר בעצמו על שווי ותכולת החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח השירשור,

לא שאני מפקפק בדבריך, אבל לפי שאני מאשים את BUY2USA (שאין לי שום קשר אליהם וגם מעולם לא השתמשתי בשירות שלהם), אני אשמח אם תביא לפה מידע כגון: עמוד המוכר באיביי, עמוד למוצרים שרכשת. כבר היו מקרים שאנשים הזמינו מאיביי כי היה כתוב "X במחיר נורא זול" ולא טרחו לקרוא הסבר למוצר ואז התלוננו שעבדו עליהם (כי מה גם, המחירים שרשמת הם קצת נמוכים ביחס למחירים של אמאזון לדוגמא (זכרון עולה שם בממוצע 70-75$, והדיסק בממוצע 130$))

בוודאי שהמחירים באמזון יקרים יותר. זו בדיוק הסיבה שקניתי חלקים משומשים מ- במחיר זול יותר.

אם זה היה אותו המחיר הייתי קונה מאמזון. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, הכי בטוח זה כבר לקנות כרטיס לארה"ב

הכי בטוח, זה לקחת בעירבון מוגבל כל דבר שנכתב על גבי האינטרנט. על כל סיפור של "לא בסדר" שנכתב, יש 10 "בסדר" שלא נכתבו.

בכל מקרה, בשלב הזה, אני עדיין בספק שהבעיה היא אצל BUY2USA, מכיוון שעוד לא התקבל מידע מפותח השירשור, שמסיבה מסויימת לא מעוניין למסור פה קישורי לפרטים שהוא רכש, זכותו כמובן, אבל אצלי זה מעלה "דגל אדום" שלא מרשה לי לפסול את BUY2USA אל סמך הודעה אחת של בחור בפורום ללא הוכחות "מוצקות" ממנו.

lsoul100

יפה, עכשיו אתה מציין שהחלקים משומשים. במקרה הזה יכול להיות בהחלט שהסכומים אכן תואמים. עדיין, נראה לי מאוד מאוד מאוד מוזר, ש BUY2USA מחזיקים דיסק און קי של חברת פטריות, רק בשביל שיום אחד איזה מישהוא יזמין דרכם של חברת פטריות והם יוכלו לחליף לו את זה בדיסק און קי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שאין \ ממש לא שווה לקנות פה.

ו$1000 לכרטיס לארה"ב בשביל לחסוך איזה $20 בטח יהפכו את זה לשווה. :biglaugh:

בוודאי שהמחירים באמזון יקרים יותר. זו בדיוק הסיבה שקניתי חלקים משומשים מ- במחיר זול יותר.

אם זה היה אותו המחיר הייתי קונה מאמזון. לא?

אז עכשיו אתה אומר בעצם שקנית משומשים? וגם המחירים שציינת מתייחסים למשומשים? רק שכחת לציין את זה קודם?

וגם מסרב לתת את הקישור למכירה, אבל ממשיך להאשים את השליח ללא שום ראיה ממשית.

ללא ספק, כל בדל של אמינות שאולי היה לך, יורד פה לטמיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו$1000 לכרטיס לארה"ב בשביל לחסוך איזה $20 בטח יהפכו את זה לשווה. :biglaugh:

אז עכשיו אתה אומר בעצם שקנית משומשים? וגם המחירים שציינת מתייחסים למשומשים? רק שכחת לציין את זה קודם?

וגם מסרב לתת את הקישור למכירה, אבל ממשיך להאשים את השליח ללא שום ראיה ממשית.

ללא ספק, כל בדל של אמינות שאולי היה לך, יורד פה לטמיון.

קניתי ב-. מי קונה חדשים בebay?? חדשים קונים באמזון.

ציינתי שקניתי ממוכר פרטי. אם אין לך שום דבר חכם להגיד עדיף שתשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לינק. לא רוצה לחשוף את עצמי מעבר לכינוי שלי כאן.

לא רוצים להאמין - תמשיכו לקנות עם BUY2USA

זב"שכם.

BUY2USA יודעים מי אני ומוזמנים לתבוע אותי דיבה אם אני משקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם תשלח לינק לא רואים את הפרטים שלך רק את עמוד המוצר מה הסיפור?

אני מציע לך לקרוא את הסכם השימוש שאישרת אותו כשנרשמת לאתר שלהם, יש שם כסת"ח לכל סיפור כזה.

תעשה צילום מסך לעמוד ועם התוכנה הפופולרית "צייר" תעשה קישקוש על הפרטים שלך בעמוד במידה וקיימים אך תשאיר את כתובת העמוד.

איך משתמשים בצייר? מדריך בקישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...