המקרה המוזר עם BUY2USA - האם פריט הוחלף בדרך? - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקרה המוזר עם BUY2USA - האם פריט הוחלף בדרך?

lsoul100

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למרות שזה תרחיש פחות סביר, למה אתה כ"כ בטוח שלא מדובר בטעות שהתרחשה דווקא אצלם בזמן איחוד החבילות? אולי במקרה מישהו הזמין DOK ואיזה אהבל במחסן שלהם שלא טורח לקרוא מה כתוב על החבילות ראה את הנפח והיצרן הנכונים וזה הספיק לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? 3 תגובות למעלה:

בוא ניקח תסריט הזוי.

BUY2USA התבלבלו.

במקרה הגיעו למשרד שלהם שתי חבילות אחד עם למחשב בנפח 8GB, ואחד דיסק און קי בנפח 8GB(מי בכלל קונה עדיין נפח כזה?), שניהם של אותה חברה גם כן? בוא נחשוב מה הסיכוי לכך?

במקרה גם שניכם(אתה והאדם שהזמין את הDOK) ביקשתם לאחד חבילות מה הסיכוי לכך?

במקרה מי שמסדר את החבילות התבלבל, מה הסיכוי לכך?

נניח והתסריט ההזוי הזה נכון, כי אין שום תסריט אחר אף אחד שם לא יחליף לך בזדון פריט בחבילה. זה אומר שמישהו קיבל חבילה עם פריט לא נכון, וכנראה גם התלונן, וסיכוי לא רע שמישהו היה עושה 1+1, וכבר היו יוצרים איתך קשר בנוגע לבלבול.

אם תפעיל טיפה הגיון הסתברותי תבין שיש סיכוי הרבה יותר גדול שפשוט המוכר בebay טעה במודע או לא ושלח לך פריט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, אני מסכים שזהו לא תרחיש סביר - אבל אם הוא היה סביר, היינו שומעים עליו כאן כל יום. shit happens. אז כן, אני רציני. אני עדיין חושב שרוב שסיכויים שהמוכר טעה או מנסה לדפוק אותו, אבל על סמך "סביר יותר" לא הולכים ומאשימים נחרצות מישהו ספציפי.

ולגבי חישוב ה"הסתברויות" - מניין למר פרקש שגם הקונה האחר רצה לאחד חבילות? אולי זה סתם שכב במחסן לפני השילוח לארץ... ולגבי זה שהקונה האחר לא התלונן, אולי אותו קונה אחר דווקא שמח לקבל מוצר יקר יותר שבמקרה הוא היה צריך גם כן, והעדיף לשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שזה קרה או לא, אבל מניסיוני כמתכנת, תמיד אבל תמיד המשתמש קצה מוצא את הדרכים הכי הכי הכי מטומטמות לעשות דברים (ואז יש בעיות), בחיים אל תזלזל בטיפשותם של אנשים!

כמו שמורנו ורבנו מרן איינשטיין אמר :[h=2]רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון.[/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר בין מתכנת ובין שילוב הסתברויות שכל אחת מהן בפניה עצמה נמוכה ביותר, וביחד הן שואפות לאפס מוחלט - מול האופציה השניה שההסתברות שלה גם בלי קשר לאופציה הקודמת היא דיי סבירה לאור ניסיון העבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכיתוב באתר של BUY2USA התואם את המוצר האמיתי:

ע"פ חוק כל משלוח מחוייב בתעודת משלוח או חשבונית, בטח בNew Jersey ששם יש את המס המקומי.

המחסנאים שקולטים את הסחורה מעתיקים משם את תאור הפריט, מבחינתם זה יכול היה להיות גם טיל פטריוט, הם בטח לא יבחינו בדקויות קטנות.

האפשרות הסבירה ביותר היא שהמוכר טעה, אולי אפילו שלח את הזכרונות למישהו שרכש ממנו את הDOK ורק בכדי להימנע מביקורת שלילית בeBay (או שהקונה השני שמח לקבל יקרים ושותק) הוא מעדיף להכחיש הכל.

אל לך להכפיש חברה שלמה בגלל חשד לא מבוסס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנתיים עברו כמאט שבועיים מאז המקרה ופותח השירשור לא מעדכן. מה שהכי עצוב, שהנושא הזה יעלה שיחפשו את שם החברה, ואף אחד לא באמת יקרא מעבר להודעה הראשונה בשביל לגבש דעה... רק אומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...