מקלדת נוחה לעבודה משרדית 6-8 ש"ע ביום- המלצות? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת נוחה לעבודה משרדית 6-8 ש"ע ביום- המלצות?

ya_pl

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש המלצה למקלדת נוחה ואיכותית לצרכים משרדיים.

אופי השימוש הוא Excel, אופיס, ו-AutoCad.

תקציב- אין הגבלה ברורה, אבל אם אפשר לחסוך בלי לפגוע במבחר- אז לחסוך. אבל אם צריך- מוכן לשלם גם יותר.

אני מחפש מקלדת עם "מקשים שטוחים" או איך שלא קוראים לזה.

אני מדבר על מקלדת בסגנון זאת שמגיעה במחשבים ניידים עסקיים כדוגמת Dell Latitude E series, או Lenovo ThinkPad T series.

אפשר כמובן להציע מקלדות נוחות ושטוחות יחסית. מקלדות גיימינג/ עם מקשים גדולים וכדו' נראות, לטעמיי, פחות מוצלחות מבחינת הנוחות..

פחות חשוב לי הנושא של אלחוטית/ חוטית. כן חשובה הנוחות, הלוח הנומרי הוא בגדר חובה!

סתם כיוונים שחשבתי עליהם:

1. Logitech MK520

2. Logitech K360

3. Microsoft Sculpt Comfort V4S

וכמובן- הצעות אחרות יתקבלו בברכה!

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין סובייקטיבי אך לרוב יותר travel נחשב לנוח יותר.

בכל מקרה, מקלדות כמו של נקראים scissor switch keyboard, אז חפש את זה.

ישנה גם האופציה של מקלדת מכנית - אלה עמידים יותר ומתאימים יותר להקלדה מרובה. תוכל למצוא כזאת עם סוויצ'ים בהם תקבל פידבק על הלחיצה באמצע הדרך של המקש, כלומר שלא צריך ללחוץ על המקש עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה המהיר.

בעצם, מקלדת scissor במחיר שפוי, ממה שאני רואה, זו רק הHP שציינתי כאן למעלה.

ללוג'יטק יש גם משהו- K800 keyboard, אך היא יקרה וספק אם יאשרו לי לרכוש אותה.

אשמח אם יש לך כיווני המלצה ממוקדים יותר, המקלדת צריכה לכלול עברית ולהירכש בארץ.

איך הנוחות של הלוג'יטק MK520? אני לא נעול על מקלדת scissor, סה"כ צריך מקלדת שטוחה יחסית ועם פידבק טוב יחסית ונוחה להקלדה בקלות, אך לא יותר מדי בקלות.

בנוגע למקלדת מכאנית- יש המלצה טובה ולא יקרה? ובעלת מראה שפוי ולא "גיימרי" מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בשתי מקלדות ואחת מהן זו K360. יש לי אותה כבר מעל לשנה. אני מקליד המון (לימודים, עבודה, פנאי) וסה"כ אני מרוצה ממנה. היא אכן מזכירה במעט את המקלדת של הנייד שלי, אבל יש לה פידבק חלש יותר.

היא שקטה יחסית (חשוב להקלדה בלילה) ולא אוכלת כלל, כיון שהיא מתכבה אוטומטית כשהיא לא בשימוש.

חשוב לציין שהיא קטנה יחסית, לא יודע אם זה חסרון או יתרון עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב Natural Ergonomic Keyboard 4000. לדעתי מומלצת בחום. מאוד מאוד נוחה בעת הקלדה רבה וממושכת. כרגיל, צריך להתרגל במשך כשבוע - שבועיים למקלדת.

יש לי חבר שמשתמש ב Sculpt Ergonomic ומרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקלדת שלי (במפרט) אגרונומיה פשוט מעולה, מקשים נמוכים ושקטים ספוג רך ליידים וזוית אלכסונית נוחה במיוחד. גם החלוקה של המקלדת לכעי שני אזורים נוחה מאוד.

ממליץ בכל פה.

ראיתי באתר של מייקרוסופט שהמקלדת נמכרת גם מחוץ לבנדל עם עכבר אבל בארץ מצאתי רק את המשותף, גם העכבר מאוד נח , אבל זה כבר יותר אינדבדואלי.

קישור לאייבורי (ירידת מחיר מ400 במהלך החודשים האחרונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למה ש Ido.G אמר:

גם לי הייתה מקלדת Microsoft Natural 4000 למשך 5 חודשים, אבל לא הצלחתי להתרגל אליה ולכן חזרתי למקדלת רגילה.

כמה דגשים שאולי כדי שתשים לב אם תחליט ללכת על מקלדת ארגונומית מסוג זה:

המקלדת מאוד מותאמת לצורה שבה אתה מקליד. כלומר היא בנויה כך שהיא יוצאת מהנחה שאתה מקליד בצורה הנכונה (כלומר לכל אצבע יש עמודה של מקשים משלה, כמו פה http://4.bp.blogspot.com/-XeLULbypHIc/UBlbt9Se4qI/AAAAAAAAAW4/EavamhMO8VQ/s1600/keyboard_finger.jpg), ואם אתה מקליד עיוור אבל קצת שונה, היא יכולה לא להתאים לך, אלה אם תחליט להשקיע וללמוד להקליד בצורה הנכונה.

היא מאוד נוחה, היד לא מתעייפת אבל, וזה אבל גדול היא מקלדת הקלדות נטו. היא לא ממש נוחה למשחקים, היא לא נוחה להקלדה עם יד אחת (נניח אם אתה קורא אתר \ ספר ומדפדף עם כפתורי ה J ו K עם יד שמאל).

דעתי האישית כמובן, תוך התנסות של 5 חודשים במקלדת זו, כאשר עיקר השימוש שלי הוא תיכנות וגלישה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההערה שלך- כי אז כנראה שזה לא בשבילי.

אני הרבה מהזמן יד שמאל על המקלדת (הקשת פקודות) ויד ימין על העכבר- בתוכנת AutoCAD.

אז נראה שכנראה אלך על MK520.

יש לי עוד זמן להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
תודה על המענה המהיר.

בעצם, מקלדת scissor במחיר שפוי, ממה שאני רואה, זו רק הHP שציינתי כאן למעלה.

ללוג'יטק יש גם משהו- K800 keyboard, אך היא יקרה וספק אם יאשרו לי לרכוש אותה.

לדל יש מקלדת chiclet במחיר שפוי - http://www.sitcomnet.co.il/items/216857

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...