מה עובר על המשחק הזה?! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עובר על המשחק הזה?!

Zeev86

Recommended Posts

חזרתי לשחק לאחר כמה חודשים של הפסקה. שמחתי נורא לראות שמלא אנשים אומרים שהמשחק תוקן. ו.. הוא עובד לי כל כך על הפנים שהייתי שמח לחזור לתקופה של הקריסות, בערך כשהוא יצא. מה זה החרא הזה?!

המשחק כל - כך - לא שחיק שאני לא יכול אפילו לכוון עם הטנק או הנשק. FRAME RATE על הפנים אפילו בHIGH כששנה שלמה שיחקתי על ULTRA.

WTF?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JupitersCock

אני לא יודע מה איתך אבל אני משחק בו קבוע ויכול להגיד שיש שיפור ( אולי לא משמעותי שמתקן הכל )

הצליחו להוריד את כמות הKILL TRADE וההריגות מאחורי קירות בצורה ניכרת ... זה קורה מידי פעם אבל לא בכזו כמות כמו בהתחלה

המשחק קצת מגיב יותר טוב אחרי שהעלו את ה TICKET RATE פשוט צריך להגדיר את זה באפשרויות על HIGH ואת ה NETWORT SMOTHING על 0

מבחינת גראפיקה הם לא נגעו בכלום ... הכל נשאר אותו דבר ... אני מקבל אחלה FPS (ללא MANTLE )

אגב נכנסתי ל CTE ומשום מה מרגיש לי שם על הפנים ( למרות שאני כן מצליח להיות בTOPLEAD ) אולי צריך להתרגל

אם עוד אנשים בפנים אשמח לעשות איתכם סיבוב!

שיהיה לנו לילה שקט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שלום,

קראתי את מה שכתבת ורציתי לשאול אותך לפני שאנחנו ממהרים להסיק מסקנות, האם תוכל לצרף את המפרט המלא כולל מסך? משום שהרבה פעמים אנחנו נתקלים בצוואר בקבוק מטעם המסך או כ"מ או מעבד או דיסק קשיח.

יש הרבה דברים שניתן לעשות אבל צריך קודם לבדוק דבר דבר מה הבעיה יכולה להיות.

חזרתי לשחק לאחר כמה חודשים של הפסקה. שמחתי נורא לראות שמלא אנשים אומרים שהמשחק תוקן. ו.. הוא עובד לי כל כך על הפנים שהייתי שמח לחזור לתקופה של הקריסות, בערך כשהוא יצא. מה זה החרא הזה?!

המשחק כל - כך - לא שחיק שאני לא יכול אפילו לכוון עם הטנק או הנשק. FRAME RATE על הפנים אפילו בHIGH כששנה שלמה שיחקתי על ULTRA.

WTF?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...