שדרוג זכרונות. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג זכרונות.

Amit Shani

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לשדרג את זכרון הRAM של המחשב שלי. אני כרגע רץ על השילוש: i7 920, Gigabyte X58A-UD7,

3X2GB 1600MHZ .

סה"כ יש לי 6 ג'יגה אבל זה כבר לא מספיק לי ואני מעוניין ביותר. אני מניח שלשדרג עכשיו יהיה לזכרותו 3X4GB.

השאלה היא איזה? עדיף מחנות KSP. אני עושה OC אז צריך גם שירוצו 1600MHZ.

בתודה מראש, עמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר הלוח GA-X58A-UD7:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3527#sp

שים לב שבלוח יש 6 חריצי הרחבה לזיכרון מסוג DDR3 וסה"כ הלוח תומך בעד 24GB זיכרון. בעיקרון לא צריכה להיות לך בעיה להוסיף עוד זיכרון בלי להחליף את הזיכרון הקיים. אני לא בטוח אם הלוח שלך תומך במודולי זיכרון בנפח 8GB, אבל כל מודול זיכרון בנפח 2GB או 4GB אמור להתאים (בהנחה כמובן שלא תהיה בעיית תאימות כלשהי). כמו כן אני לא חושב שאתה חייב לקנות 3 מודולים - יכול להיות שתוכל לעבוד גם עם 4 או 5 מודולים. בכל מקרה, לצורך תאימות מלאה, עדיף שתקנה מודולי זיכרון זהים לאלו המותקנים כרגע במחשב (אלא אם כן אתה מתכוון להחליפם לחלוטין, ואז פשוט תקנה מודולי זיכרון הזהים אחד לשני).

אם אתה רוצה לקנות מ KSP שלושה מודולי זיכרון, אני הייתי מציע לקנות:

G.Skill Aegis 2x4GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL11-11-11-28 ב-380 ש"ח (קישור).

G.Skill Aegis 4GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL11-11-11-28 ב-200 ש"ח (קישור).

זה הכי זול שראיתי - סה"כ 580 ש"ח עבור 12GB. זה פשוט משתלם יותר מאשר לקנות 3 מודולי זהים ב-200 ש"ח כל אחד ו-600 ש"ח סה"כ (התכונות של הזיכרון הבודד זהות לאלו של הקיט של 2 מודולי הזיכרון, כך שלא צריכה להיות בעיית תאימות בינהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני לא יודע להמליץ לך על אתרים לקניית חומרה מחו"ל. גם אם אתה חוסך כמה שקלים, תיקח בחשבון את כל נושא האחריות - מי יטפל בך, מה לעשות עם הרכיב הבעייתי (לשלוח לחו"ל?), זמן ההמתנה וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...