400$ למצלמה קומפקטית - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

400$ למצלמה קומפקטית

sagi_10

Recommended Posts

צהריים טובים,

אני מתכנן לרכוש בחודשים הקרובים (עד אוקטובר) קומפקטית שתשמש אותי בעיקר לצילומי חוץ (טיולים, נוף, יום-יומי).

השימוש המרכזי של המצלמה יהיה צילום סטילס אך אני מתעד תוכן רב בוידאו ולכן זהו קריטריון חשוב מאוד עבורי.

להלן רשמת התכונות החשובות לי במצלמה:

1. תקציב : נח באיזור ה-350- 400 דולר - קיימת אפשרות לרכישה בחו"ל.

2. רמת הידע שלי בצילום היא בינונית - אני מצלם מגיל צעיר אך לא צילמתי בצורה רצינית שנים.

3. מצלמות קומפקטיות פשוטות בעיקר , כאשר התחום שהגביל אותי בצורה משמשעתית ביותר היה באיכות ירודה, וכמובן צילומי נוף בינוניים ביותר.

4. אצלם בעיקר נופים (מרחק רב), אך מעבר לטיולים המטרה של המצלמה היא לשימוש יום-יומי ולכן ישנה חשיבות לביצועיה הכללים גם בתנאי תאורה ירודים, צילון בתוך מבנים וכ"ו.

5. אין חשיבות מיוחדת למשקל או לגודל.

6. אין לי העדפה ליצרן מסויים אך בעקבות השימוש במצלמה בטיולים ובתנאי שטח לעיתים אני נוטה לכיוון עמידה. אחד הדגמים שמשך את תשומת ליבי היה Olympus TG-3 .

מנגד, ישנם דגמיםלא עמידים שמאוד משכו את תשומת ליבי, כגון ה-RX100 (מהדורה ראשונה), S120 וה-LX7.

7. צילום הינו פונקציה חשובה מאוד עבורי, הן לצילום בטבע והן לצילום בחדר - על כן בעלת יכולת ייצוב טובה יהיה אחלה צ'ופר :)

כמה נקודות חשובות שאני צריך להבהיר:

אני טס לניוזילנד ועוד מספר יעדים בחודשים הקרובים ולכן המצלמה שאקנה עכשיו תהיה המצלמה שתלווה אותי - ומכאן מגיע לבט מאוד משמעותי בקניה זו - האם לקנות מצלמה בסגנון ה- אשר עתידה (על פי שמועות) להוציא דגם חדש בחודשים הקרובים אשר יאפשר צילום סטילס באיכות סבירה. או מנגד, שאינה מוגדרת "עמידה" למים, נפילות וכ"ו או מוכרת כמצלמה עמידה ואמינה?

תודה מראש לעוזרים, מעריך את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

במשך כמה שבועות אני מחפש את ה-RX100 (בין אם מהדורה ראשונה או שניה) במחיר נורמאלי - בלתי אפשרי.

פניתי גם לשוק היד השניה וגם שם לא עלו תוצאות, וגם אם עלו - המצלמה הייתה ללא אחריות וללא שום דרך בה אוכל לדעת אם מדובר במוצר תקין לחלוטין.

המלצות?

כי אני נעול לחלוטין על ה-RX100 ואפילו הרחבתי את המחיר שאני מוכן להשקיע לאיזור ה-500$. חשוב לציין כי אני מעונין באחריות מורחבת (מק שלוש שנים).

בנוסף, תהיתי אם אחריות של על מוצר שנקנה בארה"ב לצורך הענין תהיה תקפה גם בארץ? ואם כן, היכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...