מחפש שלט משחק למחשב - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שלט משחק למחשב

jackhammer

Recommended Posts

אחרי שקניתי את injustice למחשב והתחלתי לשחק, שמתי לב שהמשחק הזה זוועה בלי שלט. זה ממש בדיחה לשחק ככה עם מקלדת.

אני מחפש שלט טוב שיהיה במחיר נחמד. אם יש בארץ סבבה אבל אם יש יותר זול בחו"ל לא מפריע לי לחכות (יש מספיק משחקי חדשים בספריה של סטים)

אשמח להמלצות.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xbox 360 controller

חוטי קצת זול יותר,

אלחוטי דורש מתאם. יש חבילה שמגיעה עם מתאם ושלט (כתוב תואם ווינדוס על הקופסה)

מתאם אחד תומך עד 4 שלטים ככה ששלטים נוספים אתה יכול לקנות רגיל בלי המתאם (קצת זול יותר)

200-250₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/threads/544437-Logitech-F310-Logitech-F710#.U7FWF_mSyFU

150 שקל F310

250 שקל F710

שנייהם תאכלס אותו דבר הזול בלי ויברציה וידיות בצדדים עשויות מחומר קצת פחת נעים וגם הוא חוטי

היקר יותר לא עשה לי בעיה אחת אף פעם והוא עוד רץ עם הבטריה שבאה איתו הייתי בטוח שיהיה צריך להחליף כל הזמן אבל ממש לא

גם יש לו ויברציה שזה ממש מגניב נראה לי בעיקר במשחקי מכות זה יהיה אכפת לך

שלישית עשוי מחומר קצת יותר נחמד

שנייהם מתפקדים דומה חוץ מזה

קונטרולר בן פרוצה יש זמין בחנויות

המלצה שלי ללכת על ה F710 בשביל עוד 100 שקל שעות של הנאה אחרי זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xbox 360 controller

חוטי קצת זול יותר,

אלחוטי דורש מתאם. יש חבילה שמגיעה עם מתאם ושלט (כתוב תואם ווינדוס על הקופסה)

מתאם אחד תומך עד 4 שלטים ככה ששלטים נוספים אתה יכול לקנות רגיל בלי המתאם (קצת זול יותר)

200-250₪

את מתכוון לקונטרולרים המקוריים של הXBOX 360?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שקניתי את injustice למחשב והתחלתי לשחק, שמתי לב שהמשחק הזה זוועה בלי שלט. זה ממש בדיחה לשחק ככה עם מקלדת.
לא שיחקתי בInjustice, אבל למיטב הבנתי השליטה בו דומה לזו של Mortal Kombat, ואם אכן זה המצב - אז הטענה שזה זוועה/בדיחה עם מקלדת היא בולשיט טהור.

אם יש הבדלים בינו לבין MK שהופכים את השימוש במקלדת לבעייתי באמת, אשמח לשמוע.

מה שכן, די בטוח שכפתורי ברירת המחדל הם איומים (גם בMK החדש הם ככה), אבל אחרי שמקנפגים את המקלדת לsetup נורמלי (משהו שמזכיר את הMK הקלאסי) - זה סבבה לגמרי, ומי שטוען שלא - פשוט גרוע במשחק עם מקלדת, וזהו.

המקרה היחיד שבו מקלדת באמת לא מספקת היא כשיש יותר משחקן אחד.

עם זאת, ביקשת שלט ולכן אתייחס. :)

ההמלצות שקיבלת - שלט הXBox 360 ושלטי הF310/F510/F710 של לוג'יטק הם אכן ההמלצות הסטנדרטיות. מתוך אלה - למשחק כמו Injustice אעדיף את אלה של לוג'יטק, שכן סביר להניח שאתה מתכוון לשחק עם הd-pad והpad שלהם עדיף על זה של שלט הXBOX וממוקם נוח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות.

הלוג'יטק באמת נראה יותר איכותי כזה (אבל רק מסירטונים ותמונות)

לF710 אין אפשרות לחבר כמה שלטים על מקלט אחד?

http://forums.logitech.com/t5/Logitech-G-Controllers/Can-two-Logitech-F710-Controllers-use-one-USB-receiver/td-p/863532

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה... במיוחד כי אני משתמש במחשב נייד
האמת היא ששכחתי לשאול, אבל זה די מסביר למה אמרת שזה זוועה לשחק עם מקלדת. זה אכן זוועה לשחק עם מקלדות של (על הרבה מהן גם להקליד זה קשה). :P

יכול להיות שhub (אולי עם חשמל חיצוני) יפתור לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא ששכחתי לשאול, אבל זה די מסביר למה אמרת שזה זוועה לשחק עם מקלדת. זה אכן זוועה לשחק עם מקלדות של (על הרבה מהן גם להקליד זה קשה). :P

יכול להיות שhub (אולי עם חשמל חיצוני) יפתור לך את הבעיה.

המקלדת של הנייד שלי ממש נוחה להקליד וגם לשחק אתה (אני משחק לרוב FPSים והיא בסדר גמור)

אבל ספציפית למשחק הזה זה פשוט לא נוח.

אם אני מתעלם רגע מהצורך לחבר יותר משלט אחד... מה עדיף הלוג'יטק או של מייקרוסופט?

שניהם בערך אותו מחיר (200 שקל).

לפי מה שאני קורא באינטרנט הלוג'יטק בנוי יותר טוב אבל אנשים עדיין הולכים על של מייקרוסופט בגלל האפשרות של חיבור 4 שלטים עם מקלט 1...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרתי (וציינתי למה), למשחק כזה הייתי מעדיף את השלטים של לוג'יטק.

במקלדות של יש שתי בעיות: א) הן לא מקלדות מלאות, לא מכילות את כל המקשים (לרוב אין numpad), וגם אם יש - הפריסה לא סטנדרטית. ב) הן רובן ככולן לא מצליחות לזהות במקביל יותר מ3 מקשים נלחצים (במקרים מסוימים גם 3 לא).

לFPS זה דווקא לא בעיה רצינית, כי מה כבר צריך ממקלדת בFPS מודרני? WASD (שמקסימום אתה לוחץ רק על ואולי עוד כמה פקודות איזוטריות, שמשתמשים בהן לעיתים רחוקות. רוב השליטה (כיוון, ירי, וגם עוד 2-3 פונקציות מרכזיות) מתבצעת עם העכבר (שמן הסתם הוא חיצוני, כמו אצלך). כך שFPS זה בערך הסוג היחיד של משחקי פעולה שאפשר לשחק עם מקלדת של . פלטפורמה או מכות - אפשר לשכוח מזה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...