Logitech F310 & Logitech F710 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech F310 & Logitech F710

3emi

Recommended Posts

קצת מצחיק אבל יצא שקניתי את שתי הקונטרולרים האלו

במחשבה שזה דבר שיביא תועלת לאורך זמן בהתחשב שאני משחק במחשב לא מעט

הכיוון היותר ספציפי זה לשחק עם המשפחה משחקים לשני שחקנים כמו VIRTUA TENNIS 4 לדוגמא

ועוד משחק אחד של המשחקים האולמפים 2012 שעושה שימוש בקונטרולרים ו 2 שחקנים

אבל מה שרציתי זה שתמליצו לי על איזה משחקים אני יכול בכלל לבחון את השלטים כדי לראות שהם בכלל עובדים כמו שצריך

ניסיתי להריץ castlevania lords of shadow משום מה הייתי בטוח שתהיה תמיכה בשלט כי זה ה-משחק בשביל זה אבל גיליתי שאין שום אופציה כזאת בתפריטים

ניסיתי סתם להריץ OctodadDadliestCatch ולא ממש הצלחתי להבין איך להגדיר את כל הכפתורים

מסתבר שככה בדיפולט שני הגוייסטיקים הקטנים שולטים באותה יד של התמנון במקום שהימיני לימין והשמאלי לשמאל שזה מוזר

וגם בגוייסטיק הימיני שאני דוחף לכיוון למטה בכלל אין תגובה במשחק כאילו יש שם בעיה טכנית ושטח מת לא מזוהה וזה קצת מפחיד אותי

המשחק הראשון שאני מריץ ורואה כאלו דברים

אז אולי אתם מכירים תוכנה של קליברציה שתאשר לי שכל הכיווני תנועה מזוהים כמו שצריך והכל פועל

מעבר לזה אני יריץ Rayman Legends הבנתי שאפשר עם קונטרולר אבל איזה עוד משחקים מומלץ לנסות

ובעיקר משחקים או אפליקציות שיבחנו את שני הגוייסטייקים הקטנים והשטחי תנועה שלהם

בנתיים רק חיברתי את ה F710 התרשמות ראשונה הוא מרגיש יותר כבד וטוב אבל סך הכל הכפתורים נראים זהים ועשויים מחומר שנראה זהה ומרגיש זהה

עריכה" בקשר לתוכנה מצאתי אחת בשם DXTweak2 שמראה בדיוק את הטווחים בזמן שאתה מזיז את הגוייסטיקים והטווח תנועה לכל הכיוונים 100% ככה שכנראה הבעיה שראיתי הייתה קשורה למשחק ולא לשלט

עכשיו רק חסרה לי תוכנה כמו שמגיעה עם המקלדת שאני משתמש שנותנת לי לתכנת כפתורים

ככה היה אפשרי בעיקרון לפי מה שאני מבין להשתמש בקונטרולר בכל משחק אם הייתי מתכנת את הכפתורים כאילו הם מקשים רגילים

עריכה " יאוו איכשהו הצלחתי לסדר ש castlevania יעבוד עם השלט מסתבר יש איזה כפתור פיזי שמעביר בין שני מצבים בין אותיות D ו X

העברתי ל X ומיד שנכנסתי למשחק האינטרפייס עצמו הראה לי כפתורים של קונטרולר בתפריטים השונים

ובמשחקיות עצמה כל המקשים כמו היו תואמים בשלמות למה שצריך איך הייתי מבסוט

ה F710 רועד כל פעם שאני מרביץ עם השרשרת ושובר דברים במשחק ממש מוסיף לחוויה

הכפתור עם 4 כיוונים שולט על בחירה של נשקים

והגוייסטיק של אגודל שמאל שולט על התנועה ממש נוח לאללה

שני כפתורי אצבע מורה מעבירים למצב אדום\כחול של הדמות למי שמכיר

וארבעת הכפתורים הראשיים קפיצה סוגי מכות וכו

ואללה מרוצה לאללה

אחרי זה מתישהו נבחן את ההבדלים יותר לעומק בין הקונטרולרים ונחווה דעה בעוד כמה משחקים ובכלל

ה F310 עלה 155 שקל וה F710 עלה 255

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX זה XInput (כמו השלט של הXBox 360). במשחקים שתומכים זה מזהה הכל אוטומטית, אבל לא עובד בכלל במשחקים שלא תומכים.

הD זה DirectInput (השיטה הישנה של מאז הDirectX המוקדמים). זה עובד עם משחקים ישנים שלא תומכים בXInput אבל צריך להגדיר כל דבר ידנית.

תכנת כיול/בדיקה מגיעה על הדיסק של לוג'יטק ואפשר לעשות בדיקה מסוימת גם דרך מנהל ההתקנים של (לראות שהשלט מגיב וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

האיכות של כל הכפתורים זהה

רק החומר עצמו שונה קצת ובשלט היקר יותר יש בצדדים מין גומי כזה אחיזה נוחה יותר ומרגיש כבד יותר

וגם הגוף עצמו הכסוף מרגיש חומר אחר איכותי יותר מהפלסטיק ב 310

עכשיו קניתי שלט 310 נוסף וכרגע יש זוג של 310 ו 710 אחד

אם אתה רוצה לקנות לעצמך שלט ותעשה בו שימוש עיקרי תקנה 710 זה עוד 100 שקל וזה שווה את זה בשביל האיכות והרטט והאלחוטי

אם כבר יש לך 710 אחד אז הייתי ממליץ על 310 נוספים להשלים הם זהים באיכות כפתורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מרגיש כבד יותר בעיקר בגלל מנגנון הרטט וכמובן הסוללות, אני מניח. בספק שיש באמת הבדל בחומרים (אבל אולי יש, לא בדקתי לעומק).

יש גם F510 - חוטי עם רטט. משום מה לא תפס בישראל ולא מביאים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QTTP אני כבר שבועיים מחפש בכל החנויות

אף אחד לא מייבא אותו אבל משום מה הוא מופיע כ"זמין במלאי" אצל כל החנויות....

בגלל זה חשבתי ללכת על ה310.

היה לי את ה710 אבל הוא עשה לי בעיות של ניתוקים בקליטה כל כמה שניות (זה קרה לי על כמה מחשבים שונים וב2 שלטים אז הגעתי למסקנה שזה פשוט פגם בסדרה וקיבלתי החזר כספי, מה גם שיש דיונים באתר של לוג'יטק בנושא הזה בדיוק)

אם מישהו יודע על חנות בארץ שעדיין מוכרת את ה510 (ויש לה זמין במלאי) אני אשמח לשמוע.

3emi

אם החוט של השלט לא מספיק ארוך אפשר לחבר לו כבל מאריך מבלי לפגוע בביצועים\זמן תגובה של השלט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...