פרוייקט חדש מבוסס Maximus VII Gene ו-4790K - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש מבוסס Maximus VII Gene ו-4790K

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב ע"פ הדואר כל החלקים הגיעו , אני אקפוץ מחר לקחת , כשאני אומר הכל אני מתכוון להכל חוץ ממה שהוזמן ישירות מEKWB , כרגיל הייתי צריך לשאול אותם היום מה קורה עם ההזמנה שביצעתי לפני שבוע בכדי שהם יגידו לי שזה "בדיוק נשלח היום" , לצערי בהזמנה הזו נמצא נוזל הקירור , אז אולי יחול עיכוב של שבוע בהרכבה .

החלקים שיגיעו מחר :

1.מחברי 12/16 BLACK NICKEL של EK וצנרת מתאימה בקוטר 16

2.הבלוק ל290 הנוסף ( נקנו 2 משומשים מפלונטר , לכל מי שרץ לקנות כרטיס משומש מאדם פרטי עם אחריות מKSP רק שידע שהיא לא מעבירה אחריות מלקוח ללקוח ובפועל אין לך אחריות אלא אם הם לא מבקשים ממך להזדהות )

3.BACKPLATE תואם של EK

4.רדיאטור ALPHACOOL NEXXXOS UT60 120MM

5.שני מאווררי PHOBYA NB-ELOOP 120MM BLACK 1800RPM

6.משאבת ALPHACOOL VPP655

7.וכמובן המאגר MONSOON S2 PREMIUM

מקווה לעדכן בחדשות טובות בלבד מחר , החיתוך במגש לוח האם והחלון יבוצעו כנראה מחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה , יחול עיכוב בפרוייקט , צה"ל החליט לצרף אותי ל"פרוייקט" שלו , אז אני יושב בחול אי שם בדרום , נעדכן מתי שאחזור ( בשלום כמובן )

שיהיה שבוע שקט לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

48 שעות התרעננות בבית אחרי שלושה שבועות בעוטף עזה , לא מספיק זמן בשביל להמשיך בפרוייקט , נקווה שהכל יגמר במהרה

לפחות כל הציוד הגיע

תשארו בטוחים עד שנפגש שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב , חזרה לשגרה ...... כל החלקים מסודרים , בוצע חיתוך מגש לוח האם ( להתאמת הרדיאטור והמאווררים ) והרכבת לצורך מדידה של החלקים , אני כל כך שמח שהמדידה הראשונה שלי היתה כזו מדוייקת , שהרדיאטור 180 עם שני המאווררים עליו ( PUSH\PULL ) השאיר בדיוק 2 מ"מ לכרטיסי המסך עם הבלוקים .

תתעלמו מהפנל הקדמי החסר וקירור הסטוק , הוא סתם שם לצורך הפעלת המערכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

push and pull - p&p

לתת שיפור לביצועי הקירור - יוצר לחץ חזק יותר של אוויר דרך הצלעות של הרדיאטור, לא באמת חייב את זה, יש מקרים שזה מועיל יותר וכדאי אפילו אבל כל מקרה לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...