כמה שווה SONY VAIO SVS1512U1RW - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה SONY VAIO SVS1512U1RW

jetman

Recommended Posts

הדגם המדוייק SVS1512U1R, נקנה לפני שנה, אבל קימת ולא היה בשימוש, סתם ישב בבית ללא שימוש, אין אפילו שריטה אחת, הותקן 8.1 PRO ו אופיס 2013, באמת נייד מדהים ביופיו ומשקל קטן ודק: המפרט שלו:

משקל: 1.95 קילו

מערכת הפעלה: Win 8.1 Pro + Office 2013 Professional Plus

מעבד: Intel i5 3210M 2.5 Ghz; Turbo Boost 3.1 Ghz

כרטיסי מסך: GeForce GT 640M LE ; HD Graphics 4000 swichable, 2GB GDDR

קורא כרטיס זיכרון: SD XC, SD HC, SD, MS PRO-HG Duo, MS Duo, MS MagicGate

דיסק קשיח: 500GB 5400RPM

זיכרון: 4GB DDR3

צורב: -RW Double Layer

מצלמת רשת: 1.3M

מסך: 15.5 LED 1080P נראה מבריק, אבל פחות ממסכים מבריקים שראיתי.

חיבוריות רשת, LAN 10/100, WLAN 801.11N, BT 4.0, N300

חיבורים: 2XUSB3, 1XUSB2, , VGA, RJ45; חיבור לסוללה נוספת, חיבור לתחנת עגינה.

מקלדת: רוסית/אנגלית אם תאורה לבנה

סוללה: 4400 mAh

הנייד עצמו בצבע לבן פנינה.

חדש כזה של או דגם דומה ראיתי ב 6-7 אלף. יש כאלה שמערכים את הניידים של יותר מאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אז הרישיון היחיד שנחשב למחיר זה 8 רגיל

מבחינת חומרה עם המערכת הפעלה, ניתן לרכוש משהו כזה בכ 2500₪

כשמגיעים למשקל המחיר נוסק לגודל מסך כזה אז אני מאמין שכל מחיר שיהיה מתחת ל 2500₪ יהיה סביר למחשב, אתה יכול להתחיל מ 2500 ולרדת אם לא יהיו מתעניינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה די הגזמת בתגובה, מדובר בנייד של סוני, אז מראש חחח לא במחיר שרשמת, חדש כזה של סוני עולה 6-7 אלף, כבר בדקתי, על יצרן והמחיר שלו, אני לא הולך למכור אותו במחיר של איזה מסכן, כי אתה שוכך שמשלמים פה גם על איכות של סוני, משקל ודקיקות. מי שרוצה איכות ילך על יצרן כמו סוני, לא אומר שזה סתם יקר, אבל הם באמת עושים טובים ואיכותיים יותר ביחס ליצרנים אחרים. אז שוב אין להשוות ליצרנים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתי במחיר של הנייד שפרסמתי, צריך להתייחס לזה שהמסך FHD

יש לנובו Z510 שמגיע עם i5 דור רביעי, עם 8GB , עם מסך FHD, עם כרטיס מסך GT740 ומערכת הפעלה במשקל 2.2 ועולה 3700 לחדש עם שנה אחריות. עם כל הכבוד לסוני זאת חומרה ישנה יותר, משומשת ואני מניח שכבר ללא אחריות. אז מי שכבר מתקרב למחיר הזה עדיף יהיה לו לקחת את הלנובו ולהנות ממחשב חזק יותר וחדש וראש שקט מבחינת אחריות. מי שעולה קצת מהמחיר הזה כבר יכול לקחת את ה latitude 3000 הדקיק שמגיע עם 3 שנות אחריות בבית הלקוח (או ב 3650 ללא מערכת הפעלה)

אז כן, יכול להיות שהנייד שלך שווה יותר מ 2500 ואני טעיתי כי לא לקחתי הכל בחשבון אבל הוא צריך להיות רחוק לכיוון למטה מ 3700 או שטיפול על מעריץ מושבע של ותצליח למכור לו ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין שהסוללה גם לא משומשת, הנייד באמת היה בקושי בשימוש, אני יודע מה זה סימני שימוש, אני , גם בניידים יצה לי להתעסק, הנייד הוא של חבר, שיש לו עוד 2 , הוא מוזיקאי, מדבריו הבנתי שהנייד פשוט לא עונה לצרכים שלו. אם כבר הרצתי גם בדיקת עליו, ובקיבולת לפי התוכנה היא הקיבולת המלאה שלה. אם יצליח למכור לפחות ב4000, זה יהיה הוגן לדעתי, אבל אני אברר שוב בעניין האחריות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...