איבוד תעודת זהות+רישיון - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד תעודת זהות+רישיון

almor12

Recommended Posts

בתוך חייל שמשרת שם, יצא לי להיתקל במספר אנשים שלא אוהבים שצה"ל שומר עליהם באזור הזה.

שוב אני לא מתכוון להכליל, יש הרבה אנשים באזור הזה שהם סבבה, יש לי משפחה מהאזור שם.

כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון, במדינה אין מספיק אנשים נחמדים שעוזרים לאנשים אחרים.

על כל מעשה טוב אחד שקורה, יש לך 4 מעשים רעים שאתה שומע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אצטט אותך:

על כל מעשה טוב אחד שקורה, יש לך 4 מעשים רעים שאתה שומע

זה העניין, על הדברים הרעים אתה שומע

על הדברים הטובים לא מספרים. יותר מעניין אנשים דברים רעים, זה לא חדש.

שוב, זה המילים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותו להביע את דעתו, כפי שהוא אמר הוא לא התכוון להכליל. ויותר חשוב חימם לי את הלב לשמוע על אנשים כאלה. מתחשק לי לשלוח לו תודה :)

ולא מסכים איתך, יש דבר הנקרא סדר עדיפיות כשמתאפשר שומעים גם על מקרים טובים. אך מה לעשות שהארץ הזאת היא לא ארץ זבת חלב ודבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

באותו היום שאיבדתי את הארנק שלי מישהו יתקשר אליי ואמר לי שהוא מצא את הארנק שלי ואת התיק של חברה שלי.

הוא אמר לי שהוא ראה בתוך הארנק שלי את כל הדברים שלי, כרטיס אשראי,תעודת זהות, ואת תעודת החוגר ואת תעודת הלוחם שלי.

הבנאדם הנחמד הזה אפילו הציע לי להביא לי את כל הדברים עד לבסיס, בגלל שהסברתי לו שאני כרגע בבסיס ואין לי אפשרות לצאת עד היציאה המתוכננת הביתה בעוד בשלושה שבועות.

לבסוף הוא שלח לי את עם חבילה לבסיס עם עוד מספר חטיפים ושוקולדים.

הרבה זמן לא ראיתי אנשים כאלה נחמדים, אני מקווה שאני אתקל הבנאדם הזה עוד פעם בחיים.

נחמד לראות שיש עדיין אנשים נחמדים בעולם.

מזל שלא הייתי צריך ללכת לרשות אוכלוסין, לפי מה שהבנתי זה חתיכת סיפור להוציא תעודה חדשה, ובנוסף לא היו צריכים לשפוט אותי, המג''ד שלי רצה להביא לי ריתוק של 14 ימים בגלל זה.

מבאס לראות שיש עדיין אנשים בני זונות בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ישבתי עם החברה שלי בים, והארנק שלי+הרישיון+החוגר שלי(אני בקבע בצבא) נגנבו ביחד עם התיק של החברה.

.

תלמד להבא.

שאני הולך לים/מקום מועד לגנבות אני לוקח ציוד מצומצם ביותר... אני לוקח נרתיק פשוט ושם בתוכו רישיון וקצת כסף 20/50 ש"ח.

תבוא עם כמה שפחות ציוד, אין מה לעשות יש אנשים חארות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשוק שאתה בקבע וסוגר כמו טירון בשיריון

אני קצין בקבע בחטיבת הצנחנים, כרגע כמו שאתה מבין אין יותר מדי ברירות, במיוחד בגלל החטיפה של שלושת הנערים.

דובי770

הדוגמא הכי טובה שאני יכול להביא לך היא שבשבועיים האחרונים הפלוגה שלי חרשה את כל אזור חברון, רוב התושבים היהודים באזור היה ממש אכפת להם מהחיילים השהיה צריך היו מביאים אוכל חם ושתייה קרה. ואת זה כמעט אף אחד לא מספר, אבל כל שבוע-שבועיים אתה שומע על עוד אידיוט שתוקף ג'יפ של צה''ל/חיילים.

בגדול זה הבעיה שהתקשורת מפרסמת רק דברים רעים, נדיר שיש דברים טובים שמפרסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור יפה, אני שמח שהסתדר לך! כל הכבוד לאדם הטוב שמצא את הארנק שלך, בהחלט צריכים עוד כאלה במדינה.

המג"ד שלך נשמע כמו חלאה, מצער שאלה האנשים שנשארים בצבא...

שני טיפים שאולי יעזרו לך להבא:

אני לא מסתובב עם ת"ז, אלא מסתפק ברישיון נהיגה כאמצעי זיהוי. אני לוקח איתי ת"ז רק כאשר אני חייב, נניח קבלת חבילה בדואר.

לים אני הולך עם רישיון נהיגה, כרטיס אשראי אחד ושטר של 50 ש"ח. שאר הארנק נשאר בבית. את הטלפון אני משאיר פעמים רבות באוטו. נניח אם אני הולך עם עוד מישהו, אנחנו מורידים לים רק טלפון אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסתובב עם תעודת זהות אף פעם. לוקח אותה איתי רק כשאני באמת צריך למשהו מסוים.

המקום ה(כמעט) יחיד שממש דורש תעודת זהות ולא מקבל רישיון הוא משרד הפנים. ייתכן שגם משרדי ממשלה אחרים, אך לא כאלה שתזדקקו לשירותיהם לעיתים קרובות.

גם בבנקים יש פרוצדורות מסוימות שדורשות את זה, אבל לרוב הם יסתפקו בצילום / עותק סרוק. שווה להחזיק אחד כזה בהישג יד שתוכל לשלוח למי שדורש בפקס / דוא"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל פספסת את הנקודה.

תקרא את ההודעה הראשונה.

הבחור פתח דיון איך הוא מוציא ת.ז. חדשה ומה צריך לעשות בשביל זה וכתבנו לו שהוא צריך להתייצב פיזית במשרד הפנים כדי להוציא ת.ז. חדשה עם הדרכון הישן שלו.

הוא רצה לחסוך את ההליכה למשרד הפנים כדי לקבל ת.ז. חדשה.

ולכן כתבתי, גם אם הת.ז. יכולה להגיע בדואר, עדיין הוא יצטרך ללכת למשרד הפנים פעם אחת וזה לא הסתדר לו עם הצבא.

סוף טוב אבל... הדיון לא על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...