למה לחשוב פעמיים לפני קניית מחשב חדש מ TMS - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לחשוב פעמיים לפני קניית מחשב חדש מ TMS

Infarlock

Recommended Posts

על איזה תיקון בדיוק אתם מדברים, אם אתם אפילו לא יכולים למצוא את הבעיה ורק "מנחשים" שהיא חייבת להיות קיימת.

רכב זה יחידה אחת. מחשב זה חלקים נפרדים.

אם זה היה לדוגמה זה כבר היה סיפור אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם אתה כל כך בטוח, תוכיח

אוקיי, נתחיל מכך שהמחשב נפל פעמיים

המעבד והקירור נפגעו / נהרסו / התעקמו פעמיים, מה הסיכוי שעוד משהו לא נשבר או נסדק או נהרס?

יש בפנים גם דברים זזים כמו מה שמחזיק את הכוננים קשיחים (שזה אמור להיות)

ושוב, לפי מה שאמרתה לא אמור להיות אכפת להם להחליף, מרכיבים מחשב חדש, לוקחים את מה שהיה במחשב השבור, שמים בקופסאות וזהו

רכב זה יחידה אחת. מחשב זה חלקים נפרדים.

איך זה יחידה אחת תסביר לי?

אתה בעצם אומר שאם הרכב לא נוסע אז אפשר לזרוק אותו לפח, כי זה יחידה אחת, אם משהו נהרס אז הכל נהרס.

מטוסים זה גם יחידה אחת אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו , TMS לדעתי לא צריכים לספק את כל הרכיבים מחדש , אבל מצד שני אם הייתי הקונה , לא הייתי בטוח במחשב הזה.

אז מה כן ? לדעתי הוא היה צריך לדרוש את מלוא הסכום בחזרה , שיקנה מחשב חדש במקום אחר וזהו.

אני לא הייתי מתעקש על תיקון אחרי נזק פיזי פעמיים ברצפיות. קח את הכסף ותמשיך בדרכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין את ההבחנה בין מחשב נייד למחשב , שמורכב מחלקים שהם מוצרים נפרדים אבל רק מתחברים ביחד, אתה המטומטם.

אם היה מדובר במחשב מותג זה דבר אחר.

אתה קונה מכונית אתה קונה מוצר מוגמר. להתחיל להסתכל עליה כחתיכות ולעשות את ההשוואה זאת אנלוגיה מטומטמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין את ההבחנה בין מחשב נייד למחשב , שמורכב מחלקים שהם מוצרים נפרדים אבל רק מתחברים ביחד, אתה המטומטם.

אתה קונה מכונית אתה קונה מוצר מוגמר. להתחיל להסתכל עליה כחתיכות ולעשות את ההשוואה זאת אנלוגיה מטומטמת.

nutx64 כל מילה נוספת שלך מיותרת.

גם אוויל מחריש לחכם ייחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת עד כדי כך מטומטם?

מחשב "מותג" ומחשב "רגיל" זה בדיוק אותו מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...