מבחינת שטח עבודה: 28' 4k או 2560x1440? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחינת שטח עבודה: 28' 4k או 2560x1440?

Kurt

Recommended Posts

אני מחפש מסך בעיקר לעבודה משרדית (קריאה) וקצת מולטימדיה. הכי חשוב לי

עבודה על מספר במקביל (למשל, 4 PDFים פתוחים אחד ליד השני). איזה מסך יתן לי את שטח העבודה הגדול ביותר?

הסמסונג או הדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שולחים לארץ, המסך הזה אומנם יקר אבל שווה את זה, אני בכל אופן עשיתי הזמנה מוקדמת ואמור להגיע אלי באזור ה-5 ליולי, ורשמים כשיגיע.

אני מאמין שמי שמחפש מסך למולטיטאסקינג, זה המסך המושלם, כל מי ששם את הידיים שלו על המסך הזה אמר שהוא מסך מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיתחיל ייבוא מסודר של המסך לארץ, המחיר יירד משמעותית. השאלה היא מתי זה יקרה והאם אתה יכול לחכות. זה גם הימור מסוים כי אם המסך לא יהפוך לפופולרי, אז הייבוא אף פעם לא יעבור את הנפח הקריטי כדי שתהיה תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהסמסונג , יש לי אותו כבר כחודש והכל ממש חד וחלק , המשחקים רצים חלק גם על 290X בודד ( לא צריך CF או בהכרח ) הטקסט מאוד חד , ואין טקסט קטן מדי שCTRL + גלגלת העכבר לא יוכלו להתמודד איתו תוך שניה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפחד שהסמסונג יוציא לי את העיניים. אני לא קונה אותו לגיימינג ואני לא רוצה להתעסק כל הזמן עם התאמות של גודל טקסט ולהגדיל ולהקטין כשאני מתעסק עם מספר מסמכים במקביל. הlg נותן לך אפשרות לפתוח 4 קבצי וורד זה לצד זה בגודל טבעי של 100%, מסמך כזה בסמסונג יהיה פי 4 יותר קטן ולא נוח לקריאה

- - - תגובה אוחדה: - - -

התמונה של השולחן עבודה בסמסונג זוועתית, כל אייקון נראה כמו גרגיר חול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי , חשיבה בריאה ורציונלית , טון קצת ממורמר , אבל היי , מי לא ממורמר כיום במדינה שלנו ?

גם אני יכולתי להזמין את הסמסונג עם משלוח מאמזון ב2800ש"ח , אבל על מוצר כזה ( מסך ) שידוע שיכולה לצוץ בעיה ישר מתוך האריזה ??? גם אני העדפתי לשלם כמה שקלים יותר בשביל השקט והאחריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלטרנטיבה זה לא יום כיף בנתב"ג, זה לשלם על המוצר + מע"מ + משלוח ולקבל אותו עם שליח עד הבית, כמו בכל מדינה מערבית מתוקנת. העמלות שלוקחים לך זאת גניבה שאין לה שום בסיס חוקי, זה ממש לא בשביל לשחרר מהמכס, התעריף נקבע לפי המצב רוח שלהם באותו רגע ,אם תוציא להם חצי משפט בעצבים פתאום הם יורידו לך את העמלה בחצי. מה קרה ? פתאום נהיה זול יותר לשחרר מהמכס? אל תיהיה נאיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...