מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי! - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 481
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ממש לא הסגנון שלי, אז אני לא ממש יכול להמליץ

היחידים ששיחקתי זה how to survive ו (אם בכלל אפשר לקרוא להם משחקי הישרדות) terraria ו- starbound

ראיתי כמה סטרימים של don't starve והוא נראה נחמד ביותר. פחות מתעסק בקרבות והרבה יותר בהישרדות.

מעבר לזה כמובן rust ו- dayz

יש עוד איזה משחק שיצא לי לראות magicite נראה גם כן נראה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ משחק חמוד. לא טוב במיוחד, אבל גם לא גרוע... אהבתי מה שהם עשו עם המדריכי הישרדות, הם די מצחיקים (כמובן זה בכוונה עשוי ככה)

אם אתה אוהב את העניין של המשחקי הישרדות הוא דווקא שווה את ה 3.75$

שכנעת אותי. מקווה שעד ה-30 תהיה עליו הנחה נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר לצערי את כל המשחקים, אך עדיין תודה, לא יודע איך ניתן להגדיר את how to survive כהישרדות (אני מבין למה, מן הסתם) רק משחקים בגוף ראשון מעבירים את החוויה ההישרדותית בצורה טובה. למרות סלידתי ממשחקי אימה. משחק הישרדות טוב צריך להכיל מעט אימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את DEPONIA הראשון ב2 דולר אחרי 90%. אחלה מחיר בשביל משחק ממש מעולה.

מאוד ממולץ.

המשחק השני והשלישי עומדים על 7 דולר כל אחד. אבל אולי הם יקבלו הנחה נוספת (כרגע הם על66%)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rollercoster Tycoon

אחד המשחקים הכי אהובים עלי בכל הזמנים ... השעות שהשקעתי שם היו עצומות ... לדעתי המשחק הראשון והשני היו הכי טובים ... אחרי זה הם סתם התחילו להגזים עם התוספות ... אבל אני מאד ממליץ על המשחק למי שאוהב לבנות וליצור ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מה לעשות עם הראשון, אני מן הסתם לא ישחק בו.

בכל אופן, זה משחק מומלץ?

איך שתרצה, אני לעומת זאת תמיד מעדיף להתחיל מהמשחק הראשון תמיד לפני שאני קופץ ל 2/3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...