האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר?

Mandheling

האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר?  

38 הצבעות

1. 1. האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר?

• בעיקר סינגלפלייר
      37
    • בעיקר מולטיפלייר (עם שחקנים מהרשת)
      14
    • בעיקר מולטיפלייר (עם חברים ו/או משפחה)
      2
    • סינגלפלייר ומולטיפלייר באופן די שווה
      6

Recommended Posts

אינטראקציה עם אנשים ברשת היא חסרת מחיר.

אם אני מריץ כיתה קטנה של שחקנים ונותן להם הוראות בעל פה לאיגוף וכניסה לבניין, זה מביס בקלות כל חבורה של בוטים מטופשים שתנהל קרב בכאילו. לא, לא תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם אני מריץ כיתה קטנה של שחקנים ונותן להם הוראות בעל פה לאיגוף וכניסה לבניין, זה מביס בקלות כל חבורה של בוטים מטופשים שתנהל קרב בכאילו. לא, לא תודה.

אתה מדבר כל הזמן על בוטים מטופשים כאילו המשחקים היחידים שאנשים משחקים הם , או דומיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי חוויית המשחק חשובה מעלילה, כן.

לגבי הבוטים, הם בוטים. אין שום דבר שישנה את זה. יש הבדל בין לשחק בארגז חול לבד לבין לבנות עם כמה חברים טירה על החוף. זאת ההשוואה מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בספלינטר סל האחרון , אתה לא יכול לעשות פעולות מסוימות במשחק או לשחק בחלק מהמפות בלי שותף ( coop).

אני נהנה ממשחק מרובה משתתפים , כששאר המשתתפים זה אנשים לידי או אנשים שאני מכיר , אבל כשזה אנשים זרים , זה לא כזה מעניין.

בוטים זה עניין בעייתי , אבל זה גם תלוי בתכנות שלהם.

למשל בספלינטר סל בוטים יעלו על מוקשים כל הזמן , והם אף פעם לא יבדקו מוקשים , אבל זה המטרה במשחק , כדי שהמשחק לא יהיה מתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תסביר לי איך multiplayer משפר את חוויית המשחק במשחקים כמו Plants vs Zombies, Rayman, Chronicles of Riddick, World of Goo, .

זה כמו לשאול איך קישואים משפרים מתכון לסופלה שוקולד.

אבל, התפלק לך אז למה לא:

עם חברים אפשר ליצור כנופיה

עם חברים אפשר לעשות מירוצים

עם חברים אפשר לשדוד חנויות ובנקים

עם חברים אפשר לעשות משימות שליחויות יחד

חפש Online, זה דבר, זה דבר אמיתי.

זה כיף כשאפשר ליצור דמויות שנראות שונה, זה כיף לחלוק חוויות, זו מהות המולטיפלייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לשאול איך קישואים משפרים מתכון לסופלה שוקולד.
בדיוק. ולפי התגובות שלך - כל המשחקים בעולם הם מאפה קישואים. או שאתה מניח שפותח הדיון התכוון מראש רק למשחקים שהם מאפה קישואים?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם נמשיך באנלוגיה, מה שאתה אומר שאתה אוהב רק מאפי קישואים, ולא סופלה שוקולד. ולכן קישואים הם חלק אינטגרלי מכל מאכל שלך. אם כך, זה ברור.

פשוט לרגע זה היה נראה כאילו באמת טענת שקישואים מוסיפים לכל מאכל, ופה אני נאלץ לא להסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תסביר לי איך multiplayer משפר את חוויית המשחק במשחקים כמו Plants vs Zombies, Rayman, Chronicles of Riddick, World of Goo, Grand Theft Auto.
בדיוק היום לפנות בוקר יצא Plants Vs Zombies Garden Warfare לPC למרות שכתוב למעלה עוד כמעט 3 שעות וזה ממש לא כמו הגרסה של הTD .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...