חוות דעת לגבי שפת תכנות - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת לגבי שפת תכנות

bdoron

Recommended Posts

האם שמעתם על Groovy? שמעתי שזה JAVA זה נכון?

האם לעבוד בתכנות שפה מהסוג הזה יכולה להואיל לי? זאת אומרת אני יוכל להגיד שיש לי ניסיון בjava? או שזה לא אותם פקודות כמו גאווה

אשמח לחוות דעת למי שמכיר את השפה ויצא לו לעבוד איתה..

או שזה משהו שעדיף לי לא להכנס אליו..

מממ תחום עבודה שקבלתי הצעת עבודה , ואני קצת מפחד לצבור נסיון בתחום שלא שווה את ההשקעה, הרי רוב הצעות העבודה מתמקדות בjava וc#

ולכן אם גרובי נותן לי ניסיון בjava אז ניראה לי שאתן לזה צאנס

אבל אם זה שפה שאף אחד לא מתעסק איתה, והפקודות שלה רחוקות שנות אור מjava וזה לא יתן לי נסיון בjava

אז לא ניראה לי שאני אלך לכיון הזה

בגלל זה אשמח אם מישהו מכיר את השפה ואם זה יתן לי משהו מבחינת נסיון תעסוקתי לשפה כמו java ... תודה רבה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני אתחיל לעבוד בתחום הזה אני אשאר באותה נקודה של עדיין בלי נסיון, אני אצבור נסיון בתחום שהוא נחשב למעפפן וזה לא יתן לי שום מינוף לשפה נורמלית..

לא עדיף לי לוותר ולהמשיך להמתין לשפה נורמלית?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני הנדסאי תוכנה מהטכניון ואני עושה קורס מפתח דוט נט בג'ון ברייס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא יודע, אחרי הראיון אני אגיד לכם... :) ותייעצו לי, ולמה לצאת קירח מפה ומשם, תאמינו לי תמיד יבוא עוד ראיון ועוד ראיון, בסוף כולם מוצאים עבודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך למה, הדעה הרווחת היום שאתה מסיים תואר והכל יהיה בסדר, הם לא לומדים שם כלום! ואז אם מגיעים לבחינה ומקבלים כאפה של החיים, כי הם מבינים שהם לא יודעים כלום

כמו שלי קרה, ואז אתה מתחיל ללמוד בבית כל יום 4 5 שעות בשביל ללמוד יותר

ועדיין אני קורא שאלות מראיונות ו90 אחוז מהנשאל אני לא יודע..

המון חומר

הנדסת תוכנה זה ניראה לי בין התחומים היחידים שבאמת הידע משחק פה תפקיד , ואתה יכול להיות הבחור הכי מקסים בעולם, אם אתה מגיע לראיון והבחינה שלך לא טובה, אז לא תתקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסת תוכנה זה ניראה לי בין התחומים היחידים שבאמת הידע משחק פה תפקיד , ואתה יכול להיות הבחור הכי מקסים בעולם, אם אתה מגיע לראיון והבחינה שלך לא טובה, אז לא תתקבל

וזה, כאילו, יוצא דופן / מוזר? שלא מספיק להיות הבחור הכי מקסים בעולם וצריך באמת לדעת משהו בתחום שאותו כביכול למדת במשך 4 שנים ושבו אתה מתיימר לעבוד?

בהנדסות אחרות זה לא ככה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצועות הנדסאים זה ככה אבל יש הרבה מקצועות שלא אכפת להם כל כך הידע שלך, הם אומרים תלמד דרך העבודה , רק הם בודקים שאתה מאופס בראש ולא איזה גנוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...