DDR500 , CAS2-2-2-5 ! MUSHKINGS ! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DDR500 , CAS2-2-2-5 ! MUSHKINGS !

SMSM

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כול תתחדש!!!!

ותהנה מהתזמונים הנמוכים שהם מאפשרים.

הצלחת רק 440כשהם במקור 433 ?

זה לא נראה לי הגיוני , תנסה לשחרר קצת את התזמונים ואז תעלה את ה FSB (משהו כמו 2-3-3 /X )

ותוריד את המתח כי זה נראה קצת גבוהה ,אני אפילו לגיילים שלי לא נותן ככה וולט והם ידועים בתור אוהבים ועמידים הוולטאז'ים גבוהים (3V+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק גדול עם הקירור לצ'יפסט עוצר אותך ב 220FSB. אני מניח שנתת לצ'יפסט 1.75? (אמרת שזה המקסימום)...

איזה מתח נתת למעבד?

תעבור על הביוסים שעברו שינויים ותראה מי יניב באס הכי גבוה.

BH5 אוהבים מתח, ויודעים לעבוד טוב מאד עם תיזמונים מאד נמוכים, 440MHZ לא מדגדגים אותם...

בסופו של דבר - הלוח הוא לא הבחירה של האוברקלוקרים, יותר מידי בעיות ואנשים לא הגיעו לאותם באסים, שהצליחו בקלות להגיע עם קודמו.

תנסה לשים את שני המלאכים ב 8rda+ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח נקנה מתוך מחשבה ש השכילה לייצר מוצר מנצח סוף סוף- כנראה שזה לא יקרה לעולם עם החברה הזאת ...

מצד שני - הלוח מאפשר לתת עד 3.3V לזכרונות - שאת זה אין בהרבה לוחות - חוץ מה DFI LANPARTY - לא מכיר עוד לוח שנותן כל כך הרבה ...

EPOX בכל הגרסאות נותנים עד 2.9 - שזה נחמד - אבל לא ל BH5 ...

לגבי מתחים - הצ'יפסט קיבל כל מה שיש ללוח לתת , המעבד עבד כבר בתנאים האלה - למרות שהיום אני אנסה להוריד מכפלה כמה שיותר ונראה לאן נגיע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להמשיך להתעקש, אבל אין הרבה AN7 (אם בכלל) שעושים יותר מ 230~ בלי שינויים פיזים.

עם מוד פיזי ל VDIMM אני חושב שה 8rda יש יצליח להניב תוצאות יפות מאד. לא יזיק לך לנסות את הזיכרונות על הלוח הזה, 2.9V או לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי VMOD'S ללוח הזה - מלבד השמועה על ה MOD ל VCORE - אבל זה לא מה שאני צריך כרגע ...

לגבי הלוח - ב EXTREMEOVERCLOCKING יש הרבה לוחות שעושים 230, וראיתי גם כמה שעשו 240 - ייתכן שהחליפו קירור לצ'יפסט או משהו אני לא יודע ...

לגבי - הנושא יבדק בקרוב ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מתח ? כמה שאפשר .... 3.2V - הלוואי והייתי יכול עוד ....

הבעיה שאני תקוע בלי סינק - אני מחכה ל SP94 מ JABTECH ובינתיים אני עם SMARK 7 - רועש כמו מנוע V8 - אז התקנתי - ובדקתי כמה דברים - לפני שהאוזן התחילה לדמם לי - אז בקרוב יבוצעו עוד מבחנים קצת יותר רציניים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע להקים צוות חיפושים אחרי המטוס ...

בקצב הזה אתה תתרגל לסמארק ולרעש שלו .

יש לי הרגשה שתקבל את הסינק שלך איי שם בסביבות ל"ג בעומר ....

בשנת 2017 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע להקים צוות חיפושים אחרי המטוס ...

בקצב הזה אתה תתרגל לסמארק ולרעש שלו .

יש לי הרגשה שתקבל את הסינק שלך איי שם בסביבות ל"ג בעומר ....

בשנת 2017

אוי פבל פבל שלנו !! (אחת הסיבות שאני אוהב את הפורום הזה , האנשים עם הציניות הכי גנובה בעולם)

enough spam

תחפש מוד מתח ב-אקסטרים סיסטמס אתה בטוח תמצא שם משהו

לפחות אני מצאתי ללוח שלי והגעתי ל 3.1 לזכרונות ועכשיו אני חוקר לגבי מוד לייצוב המתח לליבה תחת עומס

שאלה קטנה יש לי :

מה ההבדל בין ה 97 ל 94 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...