מסך מחובר ב-vga מציג רק שחור ברזולוציה טבעית [עדכון: זאת כנראה בעיה במסך] - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחובר ב-vga מציג רק שחור ברזולוציה טבעית [עדכון: זאת כנראה בעיה במסך]

bomba6

Recommended Posts

יש לי מסך של דגם VW222.

די ישן, אבל לא מוצא טעם להחליף אותו.

היום הוא מחובר ב-DVI למחשב הנייח.

יש פעמים שאני צריך להשתמש בכניסת ה-VGA ולחבר לו מקור אחר כמו לפטופ.

הבעיה היא שאחרי שאני עושה "הרחב" את מסך הלפטופ למסך החיצוני, הלפטופ מזהה את המסך (מציג לי את הדגם), מציג לי את הרזולוציה הטבעית של המסך (1680x1050) אבל במסך (החיצוני) מוצג רק שחור. כאילו כלום לא מחובר.

חשוב לציין שלא כתוב עליו "No Signal" או משהו דומה, אלא פשוט מוצג שחור. (No Signal יופיע רק אם אני אנתק פיזית את הכבל).

אם אני משנה רזולוציה, לכל רזולוציה שנמוכה מהרזולוציה הטבעית- מיד מוצגת תמונה על המסך (החיצוני).

ברגע שאני משנה שוב לרזולוציה הטבעית, המסך (החיצוני) נהיה שוב שחור.

זה נבדק עם שני לפטופים שונים, עם שני מחשבים נייחים שונים, וכן, גם עם שני כבלי VGA שונים.

האם זו בעיה במסך? בעיה בהגדרות? בעיה במשהו אחר?

אשמח לשמוע הצעות. תודה!

--------------------------

עדכון: אז התחדשתי לי היום ב-Dell P2414h.

בשניה שחיברתי את הלפטופ ב-VGA ועשיתי "הרחב תצוגה", מוצגת תצוגה יפה של 1920x1080 במסך.

כלומר ה- הישן שלי באמת תקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן: המחשב מוציא רק את הרזולוציה שהוא עצמו מציג. הוי אומר שאם המסך יהיה על רזולוציה של 1366 על 768 המסך יעבוד בשיתוף פעולה עם שולחן העבודה של הלפטופ, את זה אני אומר מניסיון.

במילים אחרות: יציאת הVGA בלפטופ תוציא רק את הרזולוציה שמסך הלפטופ מציג. אם הלפטופ הוא FHD דרך הVGA הוא יציג רזולוציה דומה אך אם הוא כמו הרזולוציה שלך הוא יוכל להציג רזולוציה דומה בלבד.

רק בשביל לוודאות בדקתי זאת הרגע עם שני הלפטופים שלי במסך P2414H FHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כ"כ מסתדר לי.

קודם כל, אני לא עושה "שכפל תצוגה", אלא "הרחב תצוגה".

מה שכתבת תקף במקרה של שכפול.

במצב "הרחב" אני יכול לבחור כל רזולוציה קטנה מ-1680x1050 והיא תוצג על המסך החיצוני. כלומר, יראו תמונה.

מסך הלפטופ נשאר על הרזולוציה שלו: 1366x768.

ללפטופ יש גם כרטיס מסך נפרד, וניסיתי גם עם הכרטיס ה"חלש" וגם עם ה"חזק" ובשניהם אותה תופעה בדיוק.

לגבי הניסוי שעשית (הוא מעניין אותי מאוד כי אני מתפתה לקנות מסך חדש)-

האם ניסית בשני הלפטופים לעשות "הרחב תצוגה", ולהגיד למחשב להקרין למסך ה- ברזולוציה הטבעית שלו?

תודה על העזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן: המחשב מוציא רק את הרזולוציה שהוא עצמו מציג. הוי אומר שאם המסך יהיה על רזולוציה של 1366 על 768 המסך יעבוד בשיתוף פעולה עם שולחן העבודה של הלפטופ, את זה אני אומר מניסיון.
זה לא הגיוני. לא נתקלתי במגבלה כזו בשום מחשב ובשום .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להשיג מסך מחשב אחר, שתומך ברזולוציה של 1920x1080.

חיברתי את הלפטופ, עשיתי "הרחב תצוגה" ו...... מיד הוצגה תמונה במסך החיצוני, ברזולוציה של 1920x1080 (וגם בכל רזולוציה שנמוכה ממנה).

אני מניח שישנה אז בעיה עם המסך הנוכחי שלי.

עכשיו נותר רק להתלבט אם לקנות 2314 או 2414 :P

תודה דובי ו-Qttp וכל מי שצפה בשקט בשרשור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...