HTC One E8 הורכז ! - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC One E8 הורכז !

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תראה בתור סמארטפון אני אוהב אותו, הוא יכול לעשות כל מה שסמארטפון טוב יכול לעשות, אבל המדיניות הזו של אפל... אפילו עם אייפון פרוץ אתה מרגיש כלוא במדיניות הנאצית שלהם

איך זה מתבטא לדעתך

קצת עצוב שאפל, שהייתה זו שהמציאה את הסמארטפונים, מחקה כיום את שאר היצרניות ונמצאת שנה מאחוריהם מבחינת הבנת השוק.

לאט לאט מסכי המכשירים שלהם גדלים והם מוסיפים לממשק שלהם פיצ'רים שקיימים כבר שנים באנדרואיד.

ולעניין עצמו: גם אני לא רואה שום סיבה לרכוש את ה-HTC הזה במחיר גבוה מ-2100 ש"ח, כאשר ב-1900 אפשר לקנות את ה-LG G2 בגרסת 32GB.

אפל מחקה את כל היצרניות?

ידידי, זה עובד ההפך.

מאחוריהן בהבנת השוק? אפל הרבה יותר חכמה במובן הזה, וקוראת את השוק בזהירות תוך למידה מכשלונותיהן של מתחרותיה.

אפל פאנבויז הם אנשים מציקים.

אנטי-אפל פאנבויז הם אנשים הרבה יותר מציקים.

משום מה, בפורומים שנוטים לכיוון אפל, אין שנאה כלפי , להפך יש הערכה כלפיה.

בפורומים שנוטים לאנדרואיד, בדרך כלל יש שנאה יוקדת ועיוורת כלפי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה מתבטא לדעתך

אפל מחקה את כל היצרניות?

ידידי, זה עובד ההפך.

מאחוריהן בהבנת השוק? אפל הרבה יותר חכמה במובן הזה, וקוראת את השוק בזהירות תוך למידה מכשלונותיהן של מתחרותיה.

בפורומים שנוטים לאנדרואיד, בדרך כלל יש שנאה יוקדת ועיוורת כלפי .

אתה חי בסרט והלינק שצירפת הוא הדבר הכי אידיוטי שקראתי בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו כתבה חצי הומוריסטית, והיא מקצינה את העניין.

אבל הנקודה נשארת אותה נקודה.

משתמשי אנדרואיד, ובפרט אלה הישראלים, מרגישים שאנדרואיד זו מערכת מסובכת ומתקדמת, ובגלל שהם משתמשים בה, אז הם יותר חכמים מכל משתמש על הכוכב.

הם יתנו לך הרצאות על "גן סגור" וכל מיני מושגים שלרוב אין להם מושג על מה הם מקשקשים, הם רק יודעים ש-ROOT נותן להם להתקין צ'יטים למשחקים שלהם (אני מדבר על הרוב, יש גם את המשתמש האנדרואידי המתקדם שעושה הרבה יותר מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה מתבטא לדעתך

אפל מחקה את כל היצרניות?

ידידי, זה עובד ההפך.

משום מה, בפורומים שנוטים לכיוון אפל, אין שנאה כלפי אנדרואיד, להפך יש הערכה כלפיה.

בפורומים שנוטים לאנדרואיד, בדרך כלל יש שנאה יוקדת ועיוורת כלפי אפל.

זה לא עניין של שנאה. אייפון הוא מכשיר טוב ולזכותו ייאמר שהוא פרץ את הדרך.

אבל בשנתיים האחרונות אפל בהחלט מאחורי השוק ומבינה רק באיחור לאן הוא הולך. שתי דוגמאות מייצגות:

- לקח להם המון זמן להפנים שהצרכנים רוצים טלפון גדול יותר מ-3.5 אינץ'. אייפון 5 היה צעד ראשון בכיוון וכנראה שאייפון 6 יעשה את הצעד הנוסף.

- 8 עשה צעדי ענק בכיוון של אנדרואיד: ווידג'טים, פתיחת המערכת לאפליקציות (switkey מגיעה סוף סוף) וכו'. הם הבינו שהמשתמשים רוצים יותר מאשר רק קוביות על המסך שלהם, הם הבינו את הפוטנציאל הגדול במסך נוטפיקציות נגלל.

כלל לא מעניין אותי מה רוב משתמשי האנדרואיד עושים או איזה משחקים הם פורצים. לא מסובכת או מורכבת, היא פשוט מאפשרת למשתמש לעשות יותר דברים. מה הקשר בכלל של השטות הזו לטענות הענייניות על אפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הם הבינו את זה קודם.

כל ה"קטע" של אפל זה לקחת פיצ'רים קיימים ולשפר אותם כדי להפוך לקלים לשימוש ומוטמעים בחווית המשתמש, לדוגמה:

-להגדיל את המסך היה צריך להיעשות ללא ויתור על האלגנטיות שבמכשיר, הם צריכים לשלב כפתור בית עגול, יחד עם מסך 16:9 שהרזולוצייה שלו בפרופורציה עם 640X1156, שהיא גרסה מוארכת של 640X960 שהיא בפרופורציה עם 320X480, הרזולוצייה של האייפון הראשון עד 3GS, כך שאפליקציות יוכלו להיות מותאמות בקלות ממכשירים ישנים יותר.

וכל זאת עם שמירה על מימדים צנועים ומסגרת דקה.

-את כל התוספות (תקשורת נרחבת יותר בין אפליקציות, מקלדות צד ג') הם שילבו תוך חשיבה על זמן הסוללה (שגם ככה חלש באייפונים בגלל גודלם) ואבטחה - לא לתת לאפליקציות גישה מוחלטת, אבל לשחרר להן קצת מארגז החול.

דוגמא לפיצ'ר כזה שכבר מיושם הוא קורא טביעות האצבע - לא מדובר ברעיון של אפל. ביומטרית קיימת זמן רב במחשבים , ומוטורולה הציגו את ה"רייזר" שלהם עם קורא טביעות אצבע לפני כארבע שנים.

אפל פישטו את החיישן והפכו אותו למוטמע בכפתור הבית, וביטלו את הצורך להחליק את האצבע על החיישן.

עכשיו הם מאפשרים בנוסף לכניסה למכשיר גם רכישות אינטרנטיות.

אבל האבטחה הביומטרית לא אמורה להפוך את המכשיר לכספת, אלא רק לפשט ולקצר את תהליך פתיחת המכשיר \ רכישת תוכן (הרי, ככל שקל לך יותר לרכוש תוכן, כך תתפתה לקנות יותר ולבזבז יותר כסף, לא?)

אפל רוצים את המפתחים והמשתמשים בפנים, והם חושבים איך להתאים לציפיות תוך שימור קהילת המפתחים הגדולה והאיכותית ולשמר את המשתמשים עם מערכת קלילה וזריזה שקל להבין.

אתה יכול לומר שאייפון מכשיר טוב (הוא בטח לא מושלם) אבל אי אפשר לייחס טענה כזאת לרבים ממשתמשי הפורום האנדרואידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה מתבטא לדעתך

אפל מחקה את כל היצרניות?

ידידי, זה עובד ההפך.

בפורומים שנוטים לאנדרואיד, בדרך כלל יש שנאה יוקדת ועיוורת כלפי אפל.

אוי נו באמת... ועוד הבאת דוגמה מאחד האתרים ששם כל פוסט שני הוא נגד בצורה כלשהי. תקרא קצת את התגובות שם ותבין כמה הזויים הכותבים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ymac,

אתה כותב דברים נכונים בחלקם (ולפחות ענייניים) ואז בשורה האחרונה שוב נכנס לסטיגמות והכללות.

זה שיש פאנבויז מטומטמים ואטומים של אפל ושל לא צריך להפריע במאום לניהול דיון ענייני ובטח לא צריך להוריד את הרמה שלו. אני לא מבין למה אתה חוזר לזה כל הזמן ומה בדיוק אתה מנסה להוכיח.

למכשירים של אפל יש יתרונות רבים. למשל: הממשק שלהם חלק ועובד למופת, דבר שבאנדרואיד לא תמיד מצליחים לעשות (במיוחד סמסונג עם ה-TW העלוב שלהם).

אבל אני עדיין סבור שאפל היו שבויים בקונספציה והתעוררו באיחור ובבהלה, כשראו את השוק עובר לאט לאט לאנדרואיד. הם היו רגילים שעל פיהם יישק דבר. תפישה יהירה קצת שהוביל אותה סטיב ג'ובס ("3.5 אינץ' זה הגודל האופטימלי", "אתם לא יודעים איך להחזיק טלפון" וכו'). וכיום, במקום שאפל ימציאו את השוק, הם פשוט הולכים אחריו ומנסים להדביק את הפער. כל התפישה הצרכנית משתנה בגלל זה. פתאום אנשים מתעצבנים בגלל הממשק הלא-סטנדרטי של אפל, בגלל שאי אפשר לגרור קבצים כמו ל-DOK, בגלל הרזולוציה המעוותת, בגלל המחירים המופרזים, כשמנגד יש מכשירים מצוינים שעולים עשרות אחוזים פחות, בגלל אפשרויות הפיתוח המוגבלות.

כשכתבתי שזה עצוב, לא התכוונתי ללעוג, אלא לומר שזה שבאמת עצוב להתפתחות הטכנולוגית שדי נעצרה ומסתכמת היום בעוד קצת PPI במסך, עוד כמה MP במצלמה, עוד איזה חיישן מיותר שאף אחד לא משתמש בו.

אני רוצה שהטכנולוגיה תתקדם. לא אכפת לי מי יהיה הראשון, כי ברגע שיהיה משהו מוצלח כל השאר יחקו אותו. נראה שאפל פרשה מהמירוץ לחדשנות ולהמצאות מעוררות השראה והיא עסוקה היום בניסיונות נואשים להדבקת הפערים מול . וזה חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותבים שם סבבה לגמרי.

חלק מהמשתמשים באמת קצת :rolleye0018:

לגבי פוסטים נגד , לא נתקלתי, ולא אכפת לי כלכך. אני לא אוהב אנשים שנוטים לקיצוניות לא משנה לאיזה צד.

דווקא הכתבות שם לרוב נחמדות ואובייקטיביות (אבל באמת לרוב חופרות רק על , זה מובן כי זה אתר שנקרא "אייפונס") ואני יודע שחלק מהמנהלים והכתבים משתמשים באנדרואיד ליום יום מסיבות שונות ומשונות.

Animor: בנוגע לחוסר החדשנות, הנה כתבה משם (אחרון ודי מבטיח)

http://www.iphones.co.il/main-news-iphone-ipod/article-thread265605.html

גם הכתבה הזו נכתבה עם הרבה הומור, והפורמט הוא "ניסור" של כתבות שנכתבות בבורות לא מקצועית באתרים מובילים בארץ.

קצת ילדותי, אבל אני נהנתי.

(אני מסכים, הדעה מאוד מוטה לכיוון באופן מוגזם)

אויש אתה עורך את ההודעה הרבה :P ברגע שאני מסיים לכתוב ההודעה שלך משנה פניה.

אתה צודק. (נקודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...