חבילת גיימר ומאה מגה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת גיימר ומאה מגה?

Zeev86

Recommended Posts

אהלן. הייתי הרבה זמן עם חבילת גיימר וזכור לי שמספר חודשים לאחר ששדרגתי למאה מגה. לפני כשנה ביטלתי את החבילה, ומאז כל הצרות התחילו. לאחרונה המצב החמיר עד כדי כך שכשאני משחק במשחקי רשת, לא משנה אם בPC או בקונסולות, הדמות שלי קופצת מפה ולשם עם לאגים מטורפים.

חשבתי לעצמי, כדי לחסוך את הסבל הזה אולי באמת נחזור לחבילת שקר בשם גיימר ואולי יפתחו לי את החסימות כדי שהאינטרנט יעבוד כמו שצריך. הבעיה שנציגי בינלאומי אמרו לי עכשיו שחבילת לא עובדת יותר עם 100 מגה.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תשתית אתה?

אם יש לך תשתית של הוט אז אין אפשרות לעשות חבילת גיימרס.

ברגע שאתה עם הוט במהירות שמעל ל12MB הם מעבירים אותך לחיבור שנקרא MPLS, שהחיבור שלך עובר דרך התשתית עם הקצאת כתובות IP של הספקית.

אם אתה בתשתית אז לא תהיה לך בעיה להתחבר לחבילת גיימרס בכל מהירות שהיא.

בגלל שהחיבור עובר דרך השרתים של ומשם לשרתים של הספקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוטבוקס יש אפשרות להגדיר חייגן, הבעיה שהוטבוקס נוטה לגרום לניתוקים רבים מתי שיש יוזר שמחובר איתו.

אם יש לך ראוטר נוסף בבית חוץ מההוטבוקס, אז תגדיר את הוטבוקס כברידג' ותגדיר את היוזר של בזב"ל בראוטר.

מה שהנציג אמר לך, שהם לא עושים 100M עם גיימרס בשביל שלא תבוא אליהם ותתלונן שאתה משלם את הגיימרס סתם, שהם יודעים שזה לא מאפשר בגלל תשתית של .

אם ממש תתעקש הם יעשו לך את הגיימרס, אבל לא תראה מי זה שיפור כל עוד שאתה מחובר MPLS בהוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שזכור לי עד 30 ההוטבוקס מצליח לסחוב חיבור L2TP.

תשאיר את הראוטר בחיבור ללא חייגן ותגדיר חייגן על המחשב עצמו.

כשאתה רוצה את הגיימר אתה מחבר את החייגן ורק אותו מחשב יגלוש עם חבילת הגיימר (ועם כתובת IP שונה מהכתובת של מחשבים שממשיכים לגלוש דרך החיבור ללא חייגן). עם החייגן המהירות עצמה תרד כנראה לבין 30 ל-70. ברגע שסיימת לשחק תנתק את החייגן ותחזור לגלוש בחיבור ללא חייגן עם מהירות 100 וללא .

לגבי הקונסולה זה כבר בעייתי. אם אתה רוצה פתרון כולל אולי כדאי לנסות ספקית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שזכור לי עד 30 ההוטבוקס מצליח לסחוב חיבור L2TP.

תשאיר את הראוטר בחיבור ללא חייגן ותגדיר חייגן על המחשב עצמו.

כשאתה רוצה את הגיימר אתה מחבר את החייגן ורק אותו מחשב יגלוש עם חבילת הגיימר (ועם כתובת IP שונה מהכתובת של מחשבים שממשיכים לגלוש דרך החיבור ללא חייגן). עם החייגן המהירות עצמה תרד כנראה לבין 30 ל-70. ברגע שסיימת לשחק תנתק את החייגן ותחזור לגלוש בחיבור ללא חייגן עם מהירות 100 וללא .

לגבי הקונסולה זה כבר בעייתי. אם אתה רוצה פתרון כולל אולי כדאי לנסות ספקית אחרת.

זה לא בעיה של הספקית ואין צורך להחליף ספקית זה בעיה שהתשתית אינה יכולה לספק חיבור יציב עם חייגן.

הפיתרון האמיתי זה להגדיר חייגן הראוטר אחר, כל דבר שהוא לא הוטבוקס או פייברבוקס של הוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוטבוקס יש אפשרות להגדיר חייגן, הבעיה שהוטבוקס נוטה לגרום לניתוקים רבים מתי שיש יוזר שמחובר איתו.

אם יש לך ראוטר נוסף בבית חוץ מההוטבוקס, אז תגדיר את הוטבוקס כברידג' ותגדיר את היוזר של בזב"ל בראוטר.

מה שהנציג אמר לך, שהם לא עושים 100M עם גיימרס בשביל שלא תבוא אליהם ותתלונן שאתה משלם את הגיימרס סתם, שהם יודעים שזה לא מאפשר בגלל תשתית של הוט.

אם ממש תתעקש הם יעשו לך את הגיימרס, אבל לא תראה מי זה שיפור כל עוד שאתה מחובר MPLS בהוט

כלומר אם אני אשיג מהם גיימר ואני אתחבר לחייגן של בינלאומי אז אני אקבל פינגים טובים?

ומה הספק הכי טוב כיום שמביא תוצאות טובות במשחקי רשת? גם במחשב וגם בקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילת גיימרס אמורה לתעדף את החיבור שלך מפני האחרים. ומכאן מגיע הפינגים הטובים יותר בגלל שאתה מנותב לשרת פנוי שמאפשר לך להגיע יותר מהר לשרתים בחו''ל

לגבי בחירת ספקית , אני לא כל כך יודע מה יותר טוב, עד עכשיו ניסיתי 4 ספקיות שונות ובכולם קיבלתי בין 65-80 במשחקי רשת שונים כגון: 3,4 וDayZ.

אני יותר חיפשתי ספקית שלא חוסמת את התעבורה בין הורדה של טורנטים.

בינתיים אני נמצא בספקית "012" ואין לי בעיה עם חסימה של טורנטים ופינגים גבוהים והתשתית שלי היא .

מה שכן כל שבועיים בערך יש לי ניתוק בודד, שכנראה נובע מהעומס שאני יוצר על הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה של הספקית ואין צורך להחליף ספקית זה בעיה שהתשתית אינה יכולה לספק חיבור יציב עם חייגן.

הפיתרון האמיתי זה להגדיר חייגן הראוטר אחר, כל דבר שהוא לא הוטבוקס או פייברבוקס של הוט

לא אמרתי להחליף ספק כדי לקבל מהירות גבוהה יותר בחייגן, אם יש בעיה של פינגים לא חייבים לשלם יותר. לא חסרים פה הודעות על זה שחיבור ללא חייגן לא עובד טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...