קומפיוטקס 2014 בטאיוואן (אנחנו שם!) - הדיון הרשמי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קומפיוטקס 2014 בטאיוואן (אנחנו שם!) - הדיון הרשמי

djelectric

Recommended Posts

מוצרי Func בקומפיוטקס 2014

Func היא יצרנית ציוד היקפי יחסית צעירה שהוקמה בשנת 1999 בקליפורניה. ב-Func שמים דגש גדול על איכות בניה ושמירה על תקציב שפוי.

בתערוכה מציגה Func שלל מוצרים כולל חדשות בעלות מקשי Cherry-MX בשלל גרסאות.

SBufxt4.jpg

HbbPaHV.jpg

3HqfbK8.jpg

(המוצרים החדשים של החברה ליד? בהמשך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלקסטור בקומפיוטקס

יצרנית החומרה, שידועה בעיקר בפתרונות ה- שלה הציגה את קו מוצרי ה- החדש שלה, ה-M6.

בין כונני ה-M6 גם מוצר הדגל, ה-M6Pro.

sTQUCdM.jpg

EN5j0TR.jpg

לצד הכוננים המסורתיים הוצגו גם כוננים בתקן M.2 ו-M.2 בתוך כרטיס הרחבה בעל גשר לממשק .

eukUafY.jpg

אני באופן אישי ממתין בקוצר רוח לבחון את מוצרי פלקסטור. בחרתי בכונן ה-M5 Pro Xtreme ככונן הראשי במערכת העריכה שלי באתר. כשזה מגיע לביצועים ואמינות, מאוד קשה לטעות עם פלקסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוכן FSP בתערוכה

יצרנית ספקי הכח FSP הציגה ספקי כח חדשים בקומפיוטקס השנה.

האחד הוא ה-AURUM PT. סדרת ספקי כח בעלת נצילות גבוהה במיוחד בתקן 80 פלוס פלאטינום. בתערוכה הודגם דגם ה-1200 וואט כשהוא מריץ מערכת בעלת ארבעה מדגם R9 280X OC

yI3wg3d.jpg

בנוסף אליו הוצגה גם סדרה חדשה - ה-DYNA. ספקי סדרת DYNA מאפשרים ניטור בזמן אמת של מאוורר הספק וכמות החשמל שעוברת בו באמצעות תוכנה.

LEyugH5.jpg

pBZPSc3.jpg

לצד ספקי הכח שלה, הציגה FSP גם שלל רב-מטענים למכשירים . מטענים אלה באים כתחלופה למוצרים רבים שקיימים היום בעיקר בשוק הסיני.

gWg9SA8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר?

בעולם החומרה כבר הבינו שאין מה להלחם עם זה, אני לגמרי עם FSP. כל שינוי קטן שעושים במערכת חומרה יכול להקפיץ אקטיבציה. בין אם משחק עם או לוחות אם בעיקר. אתה חושב שאני קונה רשיון בכל פעם שאני עושה ביקורת על לוח אם? כי כל החלפה שכזאת מצריכה רשיון, או... פתיחת הליך החזרת רשיון. על כל החלפה של רכיב ליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...