מנסה להרכיב מפרט ... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה להרכיב מפרט ...

udi2181

Recommended Posts

אחרי שיטוט באתר שלכם למדתי המון התייחסתי להערות ולהמלצות של המומחים פה וזרקתי את הדף של המפרט שהמליצו לי בחנות והתחלתי לבנות תוך כדי איסוף של רכיב רכיב נשאר לי : מארז - מחפש מארז מבודד / מסנני אבק / מרווח / זרימת אוויר טובה / יציאות חלק עליון קדמי והרכיב השני חשוב מאוד זה - הכרטיס מסך שהבנתי שאתם ממליצים כרטיס מהסדרה החדשה כמובן אבל לא במחיר מקסימלי אלה במחיר שפוי שיאפשר להחליף אותו כל 3 שנים בערך . המפרט שהרכבתי עד כה : מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7-4790 3.6Ghz 4.0 Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1444

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪135

לוח אם:

Gigabyte GA-H97-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪528

ספק כוח:

Seasonic S12G-650W 80+ Gold

כמות: 1 - מחיר: ₪501

זיכרון:

Kingston 16GB DDR3 (8Gx2) HyperX Fury Blu CL10 Kit

כמות: 1 - מחיר: ₪862

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪410

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 250GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪738

סה"כ: ₪4618

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4526 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/17tl8e9u

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר ואתם יכולים להשלים לי את המפרט לא נשאר הרבה ... מארז / כרטיס מסך / אולי נוסף במידה וצריך וכמובן אם אתם רואים לנכון להוריד משהו ולהחליף ברכיב אחר אני אשמח לשמוע וללמוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק התחלתי לכתוב תגובה ודיפ השיג אותי..

מארז Fractal Design Define R4 הוא מעולה, קצת יחסית יקר אבל אפשר לומר שהוא "הציל" אותי

כשהחלפתי ממארז אחר בן 3 שנים למארז הנ"ל בסינון אבק בעיקר כי אני גר באיזור כפרי וחול יש בשפע.

הוא שקט מאוד, אפשר לשלוט על המאווררים (חלש/בינוני/חזק=רגיל), קל מאוד לנקות את המסננים (נשלפים בקלות) וחיבורים מקדימה כך שהדלת לא מפריעה.

יש ל-TMS באנדלים של מארזים וספקי וכוח - הרבה יותר משתלם בקניית מחשב חדש.

לגבי זכרונות, אתה יכול לקחת את אלו (גם 16GB באותה מהירות) ולחסוך עוד 240 שקלים:

Hynix 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

יש סיבה שאתה צריך מעבד I7?

ולא כתבת מה התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בבקשה קישור למארז כי פשוט יש כמה דגמים אם אותו השם . לגבי התקציב אני הולך בשיטה הפוכה אני בונה לאט לאט ובמידה ואני חורג אני מחפש איפה לקצץ כרגע תזרמו . סה"כ לא נשאר הרבה והרכיב היקר ביותר זה הכרטיס מסך ורשמתי עליו בהתחלה משהו שפוי שמתאים למפרט שאני בונה אני מחפש שנחליף כל 3 שנים לערך כי הבנתי שמיותר לקנות כרטיס מסך במחיר אסטרונומי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. 6000 ש"ח א. לנצל ב. 500 ש"ח 2. קצת מכל דבר 3. ללא ציוד היקפי 4. לא 5. 8 שקט מאוד 6. לא מתוכנן 7. כן יש צורך כולל הרכבה 8. אין חנות מועדפת העיקר שתהיה אמינה בעלת ניסיון 9 . החודש 10 . החיבורים הסטנדרטים והפופולריים ביותר 11 . לא משדרג כל מספר שנים קונה חדש 12 . אם אתם מוצאים לנכון לבנות מפרט שיכול לתת לי ביצועים זהים במחיר נמוך אני אשמח תודה !

- - - תגובה אוחדה: - - -

בחרתי במארז הזה . Fractal Design Define R4 Black Pearl+ Window דעתכם ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

חסכוני לקנות מארז + ספק כגון : http://www.tms.co.il/product/12960 או http://www.tms.co.il/product/13131 מה בחירתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תענה על השאלון שבסטיקי במלואו.

2. הזיכרון שבחרת הוא מיותר - אפשר לקנות שני מודולים של 8GB הכי פשוטים (אין חשיבות ממש לתיזמונים, לתדר או לגוף הקירור, אלא אם כן אתה מתכנן המהרה לזיכרון).

3. מבחינת המארז:

א. אם אתה רוצה גם רמת שקט מקסימלית וגם מארז מאוורר, אז האפשרויות הן בעיקר ה Fractal Design Define R4 ומארזי ה Deep Silence של Nanoxia.

ב. הבאנדל של NZXT Phantom 410 Black + FSP RAIDER 650W הוא טוב, אבל המארז לא יהיה מספיק שקט, שכן הוא לא כולל חומרים סופגי רעשים.

ג. בדומה, הבאנדל Fractal Arc Midi R2 Window + Seasonic 550W-RT גם כן טוב, אבל שוב - המארז כנראה לא יהיה מספיק שקט.

ד. באנדל טוב יהיה ה Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W הזה (הספק אמור להתאים לרוב כרטיסי המסך). צריך לבדוק מה צבע המארז והאם הוא כולל חלון או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...