Quantum Break המשחק החדש של Remedy - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quantum Break המשחק החדש של Remedy

klayton

Recommended Posts

בינתיים המשחק היחיד שמעניין אותי על ה-XB1, חוץ מקולקציית שלא יצא לי לשחק בה על ה-360.

לא נראה לי שאני אקנה את ה-XB1 השנה, כנראה רק בסוף השנה הבאה, בתקווה שאולי תצא גרסה קטנה יותר של הקונסולה. מזל שלפחות הורידו את הקינקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד. משחק סינמטי על קונסולת "הדור הבא" החלשה מבין ה-2 כשהחזקה מביניהן מריצה את WatchDogs כמו הגדרות Medium.

אני כל כך מצפה לשנה הבאה כדי לקבל משחק בלי שום פילטרים של AA כך שזה ייראה מדהים על מסך ה-40 אינץ שלי!

אין שמח ממני שאני נמצא בצד האפל של הסטוריית הבידור האלקטרוני שעושה כל מה שביכולתו על מנת להאט את קצב התפתחות משחקי הוידאו. אמן (ואת ההקשר של מה שרשמתי אני מקווה שתוכלו להשוות לאיזו תקופה מההסטוריה האנושית אני עושה את ההשוואה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד. משחק סינמטי על קונסולת "הדור הבא" החלשה מבין ה-2 כשהחזקה מביניהן מריצה את WatchDogs כמו הגדרות Medium.

אני כל כך מצפה לשנה הבאה כדי לקבל משחק בלי שום פילטרים של AA כך שזה ייראה מדהים על מסך ה-40 אינץ שלי!

אין שמח ממני שאני נמצא בצד האפל של הסטוריית הבידור האלקטרוני שעושה כל מה שביכולתו על מנת להאט את קצב התפתחות משחקי הוידאו. אמן (ואת ההקשר של מה שרשמתי אני מקווה שתוכלו להשוות לאיזו תקופה מההסטוריה האנושית אני עושה את ההשוואה)

אני מבין שאין לך קונסולה.

לא נמאס לכל חובבי המחשב האישי לבוא לפזז בטמטום בפורום קונסולות?

כמה ירוד הבטחון העצמי שלך שאתה בא להתלהב פה כשרק הכרטיס מסך שלך כנראה עולה כמו כל הקונסולה?

לא מאמין שזה בכלל גרר אותי לתגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאין לך קונסולה.

לא נמאס לכל חובבי המחשב האישי לבוא לפזז בטמטום בפורום קונסולות?

כמה ירוד הבטחון העצמי שלך שאתה בא להתלהב פה כשרק הכרטיס מסך שלך כנראה עולה כמו כל הקונסולה?

לא מאמין שזה בכלל גרר אותי לתגובה.

כרטיס מסך שלי עולה כמו 3 משחקי קונסולה ו30 משחקי מחשב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש קונסולות (כרגע WIIU ו3DS )

וגם מחשב מישחקים

וסליחה ,אבל כרגע ,בדגש על כרגע ,הPS4\XBO ,לא מענינים אותי

למעשה גם בWIIU יש לי בצורת ,כי מאריו קארט 8 לא מענין אותי בימיוחד ,ואני מחכה לזכיונות אחרים של

בעניין הPS4\XBO ,עוד לא יצא מישחק חובה 1 בילעדי ,לשתי הקונסולות האלו

כן יש הרבה מישחקים טובים ,אבל רובם זמינים לי על הPC בגרפיקה טובה יותר ,ובמחיר נמוך יותר

ואפשרויות לבחור בין גימפאד לעכבר ומקלדת

ניראה מה יכריזו בE3 ,כי מישחקים כמו אינפמוס או פרוזה ,לא יגרמו לי לקנות קונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...