LG G3 הוכרז - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG G3 הוכרז

Unavoidable Encounter

Recommended Posts

מתי כבר יגמר הטימטום הזה של השקות ב-3500 ש"ח? אין מצב שה-G3 שווה כמעט פי 2 יותר מה-G2 שעולה 1900.

תארו לכם שכל פעם שיצא מעבד חדש חדש הוא יעלה פי 2 מקודמו בתפקיד, לא נרגע ההייפ הזה של הסמארטפונים? הרי כולם יודעים שעוד כמה חודשים הוא יעלה 1300 פחות אז למה אנשים קונים אותם בהתחלה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את הרעיון שהוא מתכתי..נראה כאילו הוא יחליק ביד.

הוא לא יחליק ביד בגלל שהשטח מחוספס (פלסטיק מוברש או עם ציפוי) ולא חלק.

חבל שהם לא יישרו קו עם שאר המותגים בנושא העמידות למים. הדבר היחיד שגורם להתלבטות. נראה מה אומרים בביקורות, יש לי הרגשה שהמכשיר קצת לאגי. בנוסף מה יקרה כשהאפליקציות יתחילו לצאת ב- QHD, האם זה יגרום להאטה נוספת של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר משעמם. זה פשוט G2 עם עוד 0.3" במסך וברזולוציה גבוהה יותר (שלא נותנת כלום בטח שלא במסך בגודל כזה ובטח שלא בתקופה הקרובה ששום דבר לא עושה בה שימוש).

מה מעניין בו? שהוסיפו כרטיס SD ש-90% מהאנשים במילא לא צריכים ושאיפשרו לשלוף את הסוללה שבמילא אף אחד לא ישלוף? שהאוטופוקס במצלמה יהיה קצת יותר מהיר (מישהו אי פעם התלונן על זה?)?

סבבה אלה שיפורים והם מעניינים אחוז מסויים של המשתמשים.

אבל בסופו של יום זה בול אותו טלפון עם אותן תכונות כלליות. משעמם.

הטלפון הבא שלי יהיה מוגן מים חד וחלק, מי שלא יישר קו בעניין הזה מבחינתי אין לו זכות קיום.

מילא כשזה היה פיצ'ר יעודי של ועוד איזה דגם או שניים של חברות אחרות, אבל עכשיו כשגם לסמסונג יש את זה בדגם המוביל שלהם S5? זה הסטנדרט ומי שלא יתיישר - יפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים בעיקרון, למעט האמירה שלך ביחס לכרטיס sd. זוה פיצ'ר משמעותי לדעתי, במיוחד לבעלי משפחות שמצלמים הרבה סרטונים ותמונות. ממש לא משהו זניח שמעניין אחוז קטן מהאוכלוסייה.

אחד החסרונות הגדולים של ה-G2 הוא היעדר כרטיס הרחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, זה יקח קצת זמן אבל אני חושב שמוטורולה עומדת לקחת בחזרה את המקום שלה בשוק הסלולר...האסייאתים האלה לא יודעים מה הם עושים לדעתי, משחקים עם שיווק של אינצ'ים ופיקסלים במקום לתת לאנשים את מה שהם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, זה יקח קצת זמן אבל אני חושב שמוטורולה עומדת לקחת בחזרה את המקום שלה בשוק הסלולר...האסייאתים האלה לא יודעים מה הם עושים לדעתי, משחקים עם שיווק של אינצ'ים ופיקסלים במקום לתת לאנשים את מה שהם רוצים.

לא מסכים איתך

יש אנשים שרוצים את הכי הכי חדש ומתקדם ויש כאלה שרוצים משהו "שיעבוד וזהו"

הרווח על כ G היה 5% והמטרות היו אחרות

לא נראה לי שזה משהו שהולך לחזור על עצמו עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...