יש מערכת הפעלה לגוגל? הייתי מאד מעוניין להחליף אותה ב WIN 8 הגרוע. - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מערכת הפעלה לגוגל? הייתי מאד מעוניין להחליף אותה ב WIN 8 הגרוע.

roybar

Recommended Posts

אף אחד לא חייב לאף אחד פה כלום, אבל יש דרך לענות, במיוחד אם אתה חלק מהמערכת.

עם תגובות כאלה מה ההבדל בין הפורום הזה לפורום ילדים שעונים ככה?

שאל שאלה כמו ילד וקיבל תשובה כמו ילד.

אתה באמת מצפה שיקבל תשובה נורמלית לשאלה ששאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האובססיה דווקא לגוגל? כרגע האלטרנטיבות שלך הן מק - אם יש לך חומרה מתאימה או שיש לך זמן וכוח להתעסק עם האקינטוש, ולינוקס - גם זה בתנאי שהחומרה שלך נתמכת בצורה סבירה (רוב הסיכויים שכן).

בשתי המערכות אפשר להריץ וינדוס במכונה וירטואלית בשביל דברים שעובדים רק עליו כמו ואינטרנט אקספלורר, אבל משחקים לא יעבדו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאל שאלה כמו ילד וקיבל תשובה כמו ילד.

אתה באמת מצפה שיקבל תשובה נורמלית לשאלה ששאל?

לא כל אחד שבא לשאול בפורום הוא מומחה חומרה, הבן אדם בא לשאול שאלה מאוד כללית כי הוא כנראה לא מבין בנושא, והוא קיבל תשובה מאוד ילדותית, לא היה פשוט יותר לענות לו שלגוגל יש כלשהי אבל אי אפשר להתקין אותה על כל מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקביעה שלך ש8 גרועה והדרישה למערכת הפעלה "של גוגל" בלי לדעת מהי, מה מטרתה והאם היא עדיפה היא הסיבה לזה שאתה "חי בסרט"

+1

לשאלה לא רצינית מקבלים תשובה לא רצינית. אם היית שואל - "האם יש מערכת הפעלה טובה\עדיפה על 8?" היית מקבל תשובה רצינית.

+1

לא כל אחד שבא לשאול בפורום הוא מומחה חומרה, הבן אדם בא לשאול שאלה מאוד כללית כי הוא כנראה לא מבין בנושא, והוא קיבל תשובה מאוד ילדותית, לא היה פשוט יותר לענות לו שלגוגל יש כלשהי אבל אי אפשר להתקין אותה על כל מחשב?

הקביעה שלו שחלונות 8 היא גרועה היא קביעה ילדותית וברמה כלכך דבילית שאפילו אין טעם לנסות ולשאול מה בדיוק מפריע לו בה.

הרצון שלו לעבור ל-"מערכת הפעלה של גוגל" בלי אפילו לדעת מה היא, מה היא נותנת, מה היתרונות/חסרונות שלה, נועץ את המסמר האחרון בארון הטיפשות הזה.

אין מה לנסות בכלל לענות תשובות רציניות לשאלה כזאת חסרת רצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כמה אגו!

א. זה לא ענינייך למה אני לא סובל את 8.

ב.לא דרשתי להתקין מערכת של גוגל! רק שאלתי אם יש לה בכלל , ומהן הייתרונות ומהן החסרונות,זה למה אתה פה! כדי לעזור לענות לא כדי להגיע ל3 עמודים של SPAM.

אז אני טמבל במחשבים אבל אתה "לא משהו" עם בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אגו!

א. זה לא ענינייך למה אני לא סובל את חלונות 8.

ב.לא דרשתי להתקין מערכת של גוגל! רק שאלתי אם יש לה בכלל מערכת הפעלה, ומהן הייתרונות ומהן החסרונות,זה למה אתה פה! כדי לעזור לענות לא כדי להגיע ל3 עמודים של SPAM.

אז אני טמבל במחשבים אבל אתה "לא משהו" עם בני אדם.

א. אולי אנחנו יכולים לפתור לך את הסיבה למה אתה לא סובל אותה.

ב. לא שאלת את זה בכלל, בלי לדעת אם יש לגוגל מערכת הפעלה אמרת תנאי כי אם יש, אתה תחליף את הWindows 8 במערכת של גוגל.

---------------

לגוגל יש מערכת הפעלה אשר נקראת OS אך לא ניתן להתקין אותה על כל מחשב.

המערכת שלהם זה בתכלס רק דפדפן עם הרחבות ועוד דברים מותאמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...