מעבד i7 מומלץ למטרת גיימינג ללוח אם LGA1155 ואם שווה להזמין מאיביי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד i7 מומלץ למטרת גיימינג ללוח אם LGA1155 ואם שווה להזמין מאיביי?

a1x

Recommended Posts

שלום חברים

אני חושב לשדרג את המחשב הגיימינג שלי טיפה, למעבד חזק יותר

המפרט שלי נכון להיום

חלונות 7- 64 ביט

כרטיס מסך Gigabyte R9 290

זכרון 8GB

מעבד i5 2500

לוח שלי זה - ASRock H67M-GE . הבנתי שהלוח הזה מגיע עם LGA1155

קודם כל מה המעבד המומלץ בשביל הלוח הזה? הבנתי שהסוקט הזה די ישן כבר , אבל אני לא מתכוון להחליף לוח בזמן הקרוב

והשאלה השניה האם שווה להזמין מעבד מחול

לפני התגובות על אמינות, תקלות.... אני רוצה להגיד שהזמנתי מאות מוצרים דרך איביי ולא פעם קיבלתי כסף חזרה כשמשהו לא היה בסדר. אז פה אין לי שום בעיה עם הזמנה מאיביי

השאלה שלי האם זה כדאי

סתם לדוגמה ניקח את i7-3770K שבארץ עולה סביבות 1550שח

באיביי זה יוצא עם משלוח 1250 שח http://www.ebay.com/itm/SEALED-Brand-New-Intel-Core-i7-3770K-Quad-Core-BX80637I73770K-Processor-CPU-/331098215878?pt=CPUs&hash=item4d16fdd5c6

אם יתפסו כמה זה יצא לי ואם בכלל שמעתם שתפסים הרבה חלקי מחשב

תודה ענקית מראש על כל העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש הביצועים בין המעבד הזה לבין בדור הנוכחי הוא לא בשמיים, אני במקומך לא הייתי משדרג עדיין (עובדה שאני פה עדיין עם מעבד ישן ב-2 דורות משלך). אני לא חושב שהוא יגביל אותך כ"כ (אם בכלל) בשנה+ הקרובה ככה וככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש הביצועים בין המעבד הזה לבין מעבדים בדור הנוכחי הוא לא בשמיים, אני במקומך לא הייתי משדרג עדיין (עובדה שאני פה עדיין עם מעבד ישן ב-2 דורות משלך). אני לא חושב שהוא יגביל אותך כ"כ (אם בכלל) בשנה+ הקרובה ככה וככה.

תודה שענית לי!

אבל יש משחקים חדשים שהדרישות המומלצות כבר ל i7

לדוגמה WATCH DOGS שיצא היום

Recommended System Requirements :

3.5 GHz Intel Core i7 3700

4.0 GHz FX-8350

וכן אני יכול להגיד לך שעם הכרטיס מסך שלי שאמור להיות לא רע בכלל(R9 290) במשחק הזה על הכי גבוהה יש ירידות פריימים

בין 22 ל30 פריימים וזה אמור להיות לכיוון 60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים:

1) אתה תראה שברוב המשחקים הכבדים הפופלאריים דרישות המעבד הן i7. למה? כי הוא קיים. זה מעין כמו "מרווח נשימה" - בדיוק כמו שבכרטיסי מסך ישנה דרישה לספק שהוא אוברקיל.

2) הוא משחק כבד ואני ממש ממש בספק כמה אופטימיזציה הוא עבר - הגראפיקה שלו ממש לא מצדיקה את כמות המשאבים שהוא לוקח. אפילו goat simulator פועל טוב ממנו, ועליו בקושי עשו אופטימיזציה, אם בכלל.

האם מעבד חדש כמו i7 יתן לך תוספת ביצועים (או לכל היותר חסינות טובה יותר במשחקים כבדים כמו באטלפילד (בעיקר ברשת))? כן, כי עדיין הוא מבוסס מתקדמת יותר ונותן לך כמה עשרות אחוזי ביצועים יותר בכל הקשור לכח עיבוד. אבל האם שווה לשלם עליו 1300~ ש"ח לדעתי לא. אם יש לך דרופים במשחק, תוריד מעט את ההגדרות. אני מניח גם שיצאו עדכונים למשחק שגם אולי ישפרו את ביצועיו, בדומה ל-BF4.

לגבי ההזמנה מחו"ל - לדעתי מיותר ולא משתלם. יש ב-startpc יש את ה-3770 ב-1220 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...