רוצה לקנות מסוק עם שלט רחוק - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מסוק עם שלט רחוק

Animor

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות מסוק קטן עם שלט רחוק. משהו פשוט וזול, שאפשר להטיס בתוך בית.

זה מיועד לילדים, אז אחת הדרישות היא קלות שליטה והפעלה.

אשמח להמלצה, תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא - בטח לא הזולים שבהם, שאין בהם שום מנגנוני בקרה (כלומר, שהמסוק עושה בדיוק מה שהשלט אומר לו לעשות, בלי לתקן את הקלט בשום צורה). תחשוב על זה כך - במסוק, אמיתי או צעצוע, יש לך 6 צירים לשלוט עליהם, ובגלל חוקי הפיזיקה (מומנטים, במקרה הזה) הצירים הללו אינם בלתי תלויים זה בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשחק עם איזה מסוק צעצוע קטן בגלל סקרנות , וזה לא פשוט בכלל להטיס את הדברים האלה.

קשה מאד לשמור על טיסה ישרה ובגובה קבוע , וסביר להניח שהילד ירסק את המסוק כמה וכמה פעמים לפני שהוא ילמד לשלוט בו , אם בכלל.

יש למכירה רחפות שצריכות להיות פשוטות יותר לתפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אני חושב שארד מרעיון המסוק, אם הוא באמת קשה לתפעול כמו שאתם מתארים. אני מחפש משהו שילד קטן יוכל להפעיל ולשחק איתו, לא משהו אתגרי יותר מדי מבחינת קואורדינציה.

יש לך לינק לדוגמה לרחפת שהזכרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שvic אומר ממש לא נכון, ה107 מגיע עם ג'יירו מה שאומר שהוא יציב כמעט לחלוטין באוויר ונורא קל לשלוט בו.

יש פה שלי משחק איתו -

יש פה כמה פעמים שאתה יכול לראות אותו כמעט יציב לחלוטין כשאתה לא מכוון אותו לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להנחית אותו בתוך מזנון שהגובה בו הוא פי 2.5 מגובה המסוק, זה למה הוא מתרסק.

אבל תסתכל ממש על ההתחלה כשהוא ממריא מהיד שלי, יש שם שניה בערך שהוא יציב לחלוטין, לפני שאני מתחיל לסובב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הסרטונים שהועלו פה, אני מתרשם ש-Quadcopter קל יותר לשליטה ומתאים יותר לילדים מאשר מסוק רגיל.

הבעיה היא שהוא עולה כמה מאות ש"ח, ואני חשבתי להוציא 70-100 ש"ח על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבן אדם שבא מתחום ״מסוקים וטיסנים על שלט - בצורה מקצועית״

לא חסר צעצועים כאלו בקצת כסף... יש צעצועים קצת טובים יותר ואיכותיים יותר לדוגמא Blade mcp/x ועוד מוצרים זולים יותר אבל טיפה יותר טובים משטויות באיביי http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/index.asp

אל תשכחו שאלו רק צעצועים ... יש עולם שלם של מסוקים/טיסנים בצורה מקצועית

וזה די מפותח כאן בארץ ... אם תרצו עוד פרטים אשמח להגיב כאן או בפרטי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הS107 חמוד מאד ואפשר למצוא בפחות מ100 שקל באיביי פעם אחרונה שבדקתי.

יש מקום בארץ שמוכר אותם?

אני זוכר שיצא לי לראות פה ושם משהו דומה בכ 150 ש״ח, אבל אני לא בטוח שמדובר על אותו הדגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרבה מסוקים על שלט, ואת ה-AR.DRONE 2.0

בבית אני הרבה יותר נהנה מהמסוקים הקטנים.

פחות מסוכנים, מתמרנים מהר.

המסוק שחביב עליי זה ה-AppCopter של Apptoyz הבריטית.

קניתי אותו בבריטניה ב-100 ש"ח ואפשר למצוא באיביי ב-150 ככה.

מאוד יציב, והקטע החמוד שמופעל בעזרת (נשלט באינפרה-אדום כמו רוב המסוקים האלה, הערכה מגיעה עם מתאם אינפרא-אדום לסמארטפון שנדבק לגב המכשיר בוואקום וכולל גם לאפקטים) ואפשר להקליט מהלכים באפליקציה ואז לשחזר אותם.

ה-AR.Drone אמנם מכשיר מדהים, אבל יש לו מספר חסרונות:

שביר - אחרי כמה שבועות של התלהבות צרופה, וכמה התרסקויות, הצלחתי לשבור אותו. הטוב- יש חלקי חילוף בבאג ובאינטרנט. הרע- באג יקר, איביי לוקח זמן.

מגושם לשימוש פנים ביתי - ניסיתי להטיס אותו בבית. זה לא נגמר טוב. יש לו "חופה" לטיסה ביתית עם מגנים למדחפים, אבל זה הופך אותו לאפילו יותר מגושם.

האייפון הישן והבעייתי שלי איבד איתו קשר באמצע טיסה, והטייס האוטומטי הנחית אותו רק אחרי שתי דקות מותחות של ריחוף בגובה מטר בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...