הושק המיזם של IBC - ‏UNLIMITED. - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הושק המיזם של IBC - ‏UNLIMITED.

klayton

Recommended Posts

צודקים. חבל על הכסף.

אני הייתי ב-100 מגה בהוט וכשעברתי לבזק ירדתי ל-40 כדי לחסוך כסף מיותר. לא הרגשתי שום שינוי בגלישה ו/או בהורדות. אז סרט ירד ב-5 דקות במקום ב-2 דקות, את מי זה מעניין?

אח"כ היה בבזק שדרוג ל-100 בחינם אז שדרגתי חזרה ל-100.. עדיין לא הרגשתי שינוי...

יש הבדל בין להוריד סרט שבדרך כלל יהיה קטן מ 10GB לבין משחקים שהיום לרוב הם 20GB ומעלה, רוב ה AAA היום הם 30-50GB...אני גם נמנע מלהשאיר את המחשב דולק בלילה (יותר בגלל רעש ואור ופחות בגלל חשמל), מעדיף שירד מהר ובמהלך היום. בהורדה של 25GB ההבדל הופך להיות בין 30 ל 40 דקות (יכול להיות אפילו יותר אם סטים ואורגין במצב רוח טוב ומורידים על יותר מ 10MB בשניה), בהורדה של 40GB (שוב מאוד נפוץ למשחקי AAA) ההבדל הופך להיות יותר משעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש הבדל בין להוריד סרט שבדרך כלל יהיה קטן מ 10GB לבין משחקים שהיום לרוב הם 20GB ומעלה, רוב ה AAA היום הם 30-50GB...אני גם נמנע מלהשאיר את המחשב דולק בלילה (יותר בגלל רעש ואור ופחות בגלל חשמל), מעדיף שירד מהר ובמהלך היום. בהורדה של 25GB ההבדל הופך להיות בין 30 ל 40 דקות (יכול להיות אפילו יותר אם סטים ואורגין במצב רוח טוב ומורידים על יותר מ 10MB בשניה), בהורדה של 40GB (שוב מאוד נפוץ למשחקי AAA) ההבדל הופך להיות יותר משעה.

נו, ואם יקח לך עוד שעה (!!!!!!!!) להוריד משחק של 40GB (יכול להיות שאני לא מעודכן אבל בחיים לא ראיתי משחק שתופס 40GB, אבל נגיד...) - זה באמת יהרוג אותך?

כמה משחקים של 40GB (!) אתה מוריד ביום? בשבוע? בחודש? בשנה?

יקרה אסון גדול אם תיתן למשחק הזה לרדת במשך שעה בזמן שאתה נניח, סתם אני ככה זורק רעיון לאוויר שירחף בחדר, אוכל ארוחת צהריים? יושב כמה דקות באינטרנט בפורום של HWzone? מסתובב קצת בפייסבוק? פותח חלון לראות אם יורד בחוץ גשם?

כולה שעה, אתה מחובר למשחק הזה באינפוזיה? חיית בלעדיו מעל 20 שנים (אני מניח שאתה מעל גיל 20) - מה זה עוד *שעה* אחת??

אני שואל באמת - מישהו רודף אחריך? מאיפה האובססיה הזאת לא לחכות עוד כמה דקות להורדה של המשחק? סבבה יצא משחק חדש, אתה מתלהב, קנית, שילמת, אתה רוצה כבר להתחיל לשחק.. לגיטימי. יש הורדה של 40GB, היא תיקח לך עוד כמה דקות - לך בינתיים לראות שידור חוזר של סיינפלד בערוץ 2. מה כבר קרה? כולה משחק.

וכאמור כל התגובה הזאת מתבססת על דוגמה מאוד קיצונית. בפועל ההפרשים נמוכים אפילו משעה.

אני יכול להגיד לך שלא פעם ולא פעמיים יצא לי להוריד קבצים (לא חשוב שמות) באיזור ה-10GB. בינתיים הסתובבתי לי בפייסבוק. בלי שהרגשתי בכלל פתאום קפצה לי ההודעה על זה שההורדה הסתיימה. מבחינתי אם זה לקח 5 דקות או חצי שעה - זה בכלל לא משנה. זה אותו דבר.

לעזאזל אני יכול עם חיבור 40Mb להתחיל הורדה של סרט FULL HD, ובמקביל להזמין פיצה שיהיה לך מה לאכול עם הסרט - והסרט יגיע לפני הפיצה!!

ברור שהתקדמות טכנולוגית זה דבר טוב וחשוב. אבל אנחנו חיים בעולם של פרקטיקה.

לשלם היום 110 שקל בחודש לבזק במקום 85 שקל בחודש - זה נטו כסף שהולך לפח. לא חבל? זה 300 שקל בשנה, אתה יכול לקנות בזה משחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם באתר של בזק יש עמוד ל BFIBER אבל נראה כאילו הם רק כותבים שהם עובדים על זה ושהם עשו ניסוי ראשוני. הם עוד לא קרובים לפריסה ארצית עם התשתית הקיימת אז לא הייתי בונה עליהם יותר מידי.

http://www.bezeq.co.il/bfiber/

bioshock infinite הוא מעל ל 40GB, דוגמה בודדת כי זה הדבר הראשון שמצאתי על המחשב. גדלים כאלה מאוד נפוצים במשחקים שיצאו בשנים האחרונות ועכשיו שאין יותר את ההגבלה של ה 360 סביר להניח שכל משחק יהיה דיסק BR מלא.

לי ספציפית זה יותר חוסר סבלנות, לאחרים זה באמת הבדל. אם יש לך שעתיים ביום ואתר רוצה לשחק ב BF/COD חדש סיכוי גדול שתפספס את היום הראשון ואולי גם את השני, לא נשמע אסון אבל במצב הזה אתה בחיסרון דיי גדול ביחס לשחקנים אחרים. המשחקים האלה מתוכננים בצורה שנותנת יתרון למי שמגיע ראשון ומתמיד. בכללי DAY 1 זה משהו שקיים במשחקים/סרטים ולא חסר אנשים שמוכנים לשלם בשביל זה.

דרך אגב המחירים שלך נכונים לשנה בלבד, זה 130 שקל ל 40M ו 140 ל 100M. זה נחמד שיש מחירים זולים לשנה ואז אפשר לחדש אבל כמה שאתה נמצא איתם יותר שנים ככה המחיר שלך עולה והם מוכנים להתפשר פחות (מניסיון). זה משהו אחד שאני יכול להגיד לטובת , הם לא מזיינים לקוחות קיימים במחיר ותמיד אפשר לחדש איתם לאותו דיל שיש למשתמשים חדשים (והם גם זולים יותר בכללי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם באתר של בזק יש עמוד ל BFIBER אבל נראה כאילו הם רק כותבים שהם עובדים על זה ושהם עשו ניסוי ראשוני. הם עוד לא קרובים לפריסה ארצית עם התשתית הקיימת אז לא הייתי בונה עליהם יותר מידי.

http://www.bezeq.co.il/bfiber/

הם רושמים שעד סוף השנה כבר יהיו 40% מהבתים בישראל מחוברים לסיבים.

לפי הנתון הזה (שהם טוענים כמובן) הם הכי מתקדמים בפריסה, בהתחשב בעובדה שסוף 2014 זה עוד חודשיים....

מעניין להתקשר למוקד שלהם ולשאול אם אפשר להתחבר/להרשם, ואם בכלל המוקדנים יודעים על מה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שבזק והוט טומנים את הראש באדמה. אם הם רוצים לשמר לקוחות, כדאי להם להציע כבר היום מהירות סימטרית, או לפחות להעלות במידה סבירה את קצב ההעלאה המגוחך שהם מספקים היום.

אם הם יחכו עד ש-IBC יוכלו לספק את המוצר שלהם ורק אז יגיבו, זה יעלה להם בהרבה מאוד לקוחות ממורמרים שינטשו אותם.

זה ממש נראה שהחמדנות קצרת הטווח גורמת להם להתנהגות בלתי רציונלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שבזק והוט טומנים את הראש באדמה. אם הם רוצים לשמר לקוחות, כדאי להם להציע כבר היום מהירות סימטרית, או לפחות להעלות במידה סבירה את קצב ההעלאה המגוחך שהם מספקים היום. אם הם יחכו עד ש-IBC יוכלו לספק את המוצר שלהם ורק אז יגיבו, זה יעלה להם בהרבה מאוד לקוחות ממורמרים שינטשו אותם.

מעניין אם הם יכולים לעמוד בזה כבר עכשיו (במהירויות של 20-40 שיש לאנשים)

זה ממש נראה שהחמדנות קצרת הטווח גורמת להם להתנהגות בלתי רציונלית.

אתה אומר את זה כאילו שאר החברות מתנהגות אחרת....

רוב החברות פה מתנהגות ככה (לא רק ISP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם רושמים שעד סוף השנה כבר יהיו 40% מהבתים בישראל מחוברים לסיבים.

לפי הנתון הזה (שהם טוענים כמובן) הם הכי מתקדמים בפריסה, בהתחשב בעובדה שסוף 2014 זה עוד חודשיים....

מעניין להתקשר למוקד שלהם ולשאול אם אפשר להתחבר/להרשם, ואם בכלל המוקדנים יודעים על מה מדובר.

אתה עדיין מתייחס לשטויות שהם פולטים?

בנתיים אפילו 100 מגה אי אפשר לקבל אצלם, וכמה בודדים מקבלים 90<.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין מתייחס לשטויות שהם פולטים?

בנתיים אפילו 100 מגה אי אפשר לקבל אצלם, וכמה בודדים מקבלים 90<.

אז לא הבנת למה התכוונתי.

התכוונתי שלטענתם, הם הכי מתקדמים בשוק בפריסת הסיבים....

היום אני מספיק חכם לא להאמין לשום דבר, רק מה שאני רואה בעיניים!! מספיק חירטוטים אכלתי בחיים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...