המלצה ללוח אם שתומך בסדרת הK של אינטל - האם B85 KILLER זה הכיוון? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם שתומך בסדרת הK של אינטל - האם B85 KILLER זה הכיוון?

UberGitter

Recommended Posts

ראיתי לא מעט המלצות ל-B85 KILLER של אסרוק.

השאלה שלי היא מה באמת הולך עם מגבלת הOC של אינטל (זה: http://www.bit-tech.net/news/hardware/2013/07/25/intel-overclocking-block/1).

זה יצא לפועל בסוף או לא?

בלי קשר לזה, יש PCIEX16 יחיד שקיים שם (השני הוא X4, חשמלית) אבל באתר שלהם רשום:

PCI Express 3.0 x16 Slot (PCIE2: x16 mode)

מה הכוונה לPCIE2?

בנוסף, מה שלא מוצא חן בעיניי זה האילוץ להשתמש ב1600MHZ. ואם אני מתכנן לשדרג בעתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך הרבה דברים שלא מסתדרים לך בלוח הזה אז הוא לא בשבילך חפש לוח אחר יש לחות חדשים יותר ויותר טובים ולא יקרים מה התקציב שלך

PCIE2 זה הגרסה הישנה של התושבת לכרטיסי מסך הגרסה החדשה זה PCIE3 עם אין לך כרטיס מסך מהשנה וחצי האחרונות אין צורך

רק עם אתה משדרג כרטיס מסך לחדש

בקשר לזיכרונות אין טעם לקחת 1600 במקום 2000 או 24000 מהירות ואחר כך ולשדרג זה סתם בזבוז פעמיים

אין אבדל גדול בין האטי ל הכי מהיר עדיף לוח שתומך במהירות הכי גבוהה שאתה יכול

ולקחת הכי מהיר שאתה יכול אבל לא פחות מ 8 16 GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הרבה דברים שלא מסתדרים, יש לי כמה דברים שלא מסתדרים. מה שהכי מסתדר לי זה הכסף אבל. לכן ההתלבטות.

אגב אני כן אשמח להמלצות ברמה של קישורים ישירים ללוחות האלה שאתה מדבר עליהם.

לגבי הPCIE2, מה שלי מוזר, שרשום

PCI Express 3.0 אבל בסוגריים PCIE2. מה זה אמור להביע בכלל?אני לא יודע מה זה PCIE2. אני קונה כרטיס מסך חדש, לכן רצוי סלוט עם תמיכה מלאה לפי הסטנדרט החדש.

א' כל יש סתירה במה שאתה אומר: אם אין הבדל גדול בין "האיטי" ל-"הכי מהיר" (בוא נגדיר שאנחנו מודדים כרגע מהירות בהרצים), אז למה עדיף לוח שתומך במהירות הכי גבוהה שאני יכול ולקחת זכרון הכי מהיר שאני יכול? למה להוציא על זה כסף? אתה מבין את הסתירה? הרי מבחינה כספית, ההבדלים - מאות שקלים.

ב' - זה לא בזבוז כסף לקחת עכשיו 1600, כי אני לא מתכוון לשדרג גם לא עוד שנה, ואני כן אעשה OC בשלב מסויים. אני קונה לטווח הארוך, זה אומר מספר שנים ללא שדרוג. אני לא שצריך שדרוגים כל דקה, פשוט רוצה לקנות חומרה איכותית יותר ולא ביוקר. אגב יש פוסט עם המפרט שאני מעוניין בו בפורום מפרטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סתירה במה שאני אומר לוח OK טוב בעל תמיכה בזיכרון מהיר יותר בדרך כלל גם יציב יותר ורוב הלחות הפשוטים התומכים בזיכרון יותר מהיר אבל זה נחשב כמו OKלזיכרון ולא תמיכה מלאה במהירות מלאה

כך לא צריך להגדיר ידנית מהירות גבוהה כמו שאתה עושה OK ליזכרון

בלוח טוב רוב הסיכויים שהלוח יזהה לבד את סוג המהירות והמתח הנכון של הזיכרון ולא צריך לשנות ידני לעשות OK וזה לא נחשב OK לזיכרון לא צריך לשנות כלום בלוח ולא צריך בעיות יציבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...