SSD 120GB לא מספיק למערכת הפעלה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SSD 120GB לא מספיק למערכת הפעלה?

Polk-2

Recommended Posts

לא מזמן קניתי מחשב חדש ודיסק של 120GB למערכת הפעלה בלבד.

עכשיו הוא כבר חצי-מלא, והולך ומתמלא לא יודע במה כל יום. בקצב הזה הוא יספיק לי לעוד חודש.

אני קצת מבולבל... 120GB לא מספיקים למערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למערכת הפעלה כמובן שכן. יכול להיות שהמחשב שלך מפוצץ בוירוסים ורוגלות והשד יודע מה או שאח קטן או משהו מוריד דברים אליו ואתה לא יודע. יש תוכנה שנקראת WinDirStat אתה יכול להעזר בה כדי לראות איפה מתבזבז המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל נגיד שאני ארצה לעשות RAID-0, אני אצטרך להתקין את מערכת ההפעלה מחדש?

ד"א, איך אני בודק שמערכת ההפעלה לא שומרת "גיבויים ועותקים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ההפעלה באופן סביר דורשת בין 25 במינימום לעד 35-40 ג'יגה עם כל העדכונים ולאחר מספר תוכנות וכו'.
אצלי 8.1(התקנה נקייה של 8 + כל העדכונים עד היום) שוקלת מתחת למינימום שכתבת.

IjKglUo.jpg

אז על של 120 שהוא בעצם 111.75, אחרי המקום שדרוש למערכת ההפעלה נשארנו עם קצת פחות מ93.35 בגלל הPage File לכל שאר הדברים שרוצים.

בכל מקרה תעזר בCCleaner וTreeSize .

כנס לDisk Clean-up ואז יש לך בפינה השמאלית למטה אפשרות להיכנס אליו במצב מנהל אבל יש לך את CCleaner שדרכה יש יותר אפשרויות.

יש לך בלוח הבקרה את הFile History ואתה יכול לבטל גיבויים או להשאיר פעיל ויש עוד הגדרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקיות המשתמש שלך וודאי יושבות גם הן על הדיסק וזה טוב, אבל כדאי שתיקיית ההורדות תהיה במקום אחר.

(ושלא תשמור זבל כבד על שולחן העבודה וכו')

מיותר לציין שגם תיקית program files נוטה לגדול בחודשים הראשונים של השימוש המחשב בגלל שכל פעם נזכרים בעוד תוכנה שצריך להתקין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציית שחזור מערכת יכולה לגזול לא מעט,כמו כן אפשרות השינה העמוקה ולסיום הPAGEFILE אך כל זה לא קשור לגידול.אם נפח תפוס בכונן גודל בקצב מהיר תבדוק מה הגורם.כאמור איפה הגדרת את ההורדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...