שוקל ברצינות לרכוש SSD - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל ברצינות לרכוש SSD

saarxee

Recommended Posts

Art Tatum פשוט לא אוהב הארד דיסקים, ולא מפסיד שום הזדמנות לחפור עד כמה שהם התגלמות הרוע בעולם, ועד כמה שSSD הם הדבר הכי טוב שקרא לאנושות מאז המפץ הגדול.

saarxee הוא פשוט מיני-טרול שאוהב לפתוח דיונים על כל נושא ולעשות רושם שהוא מתחבט בסוגיות רציניות, בזמן שהוא פשוט חוזר על אותם הדברים המובנים מאליהם שוב ושוב.

כל שאר המשתמשים (כולל עבדכם) הם פשוט גיקים טכנופילים שינצלו כל במה להתקשקש קצת על שטויות טכנולוגיות.

לא ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

QTTP ו-OR2OOO הם פשוט 2 ספאמרים שמנצלים כל הזדמנות לכתוב תגובה מיותרת באשכולות על מנת להעלות את מונה ההודעות שלהם.

ממורקס, אתה לא חייב לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum פשוט לא אוהב הארד דיסקים, ולא מפסיד שום הזדמנות לחפור עד כמה שהם התגלמות הרוע בעולם, ועד כמה שSSD הם הדבר הכי טוב שקרא לאנושות מאז המפץ הגדול.

saarxee הוא פשוט מיני-טרול שאוהב לפתוח דיונים על כל נושא ולעשות רושם שהוא מתחבט בסוגיות רציניות, בזמן שהוא פשוט חוזר על אותם הדברים המובנים מאליהם שוב ושוב.

כל שאר המשתמשים (כולל עבדכם) הם פשוט גיקים טכנופילים שינצלו כל במה להתקשקש קצת על שטויות טכנולוגיות.

לא ברור?

LOL

+1

רק אציין שבעקבות "שטיפת המח" המלומדת של Art ומומחים אחרים כאן, קניתי ממש לאחרונה את ה-EVO 250GB. לפני כמה ימים גם הגיע הדיסק עם 8 והתקנתי אותו עליו.

מאז אני מחפש כל הזדמנות לבצע Restart למחשב, ונהנה מכל אחת מ-10 השניות עד שהוא עולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאני צוחק? להקליט לך וידאו?

ובאמת, תעשה לי טובה, אם אתה לא בא לעזור - אל תגיב. לא חסרים פה אחרים שיספימו לי באשכול ואתה עוד מוסיף להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מעכשיו mmemorex הוא גם עוד ספאמר שרק עובד על מונה ההודעות שלו. :lol:

saarxee - למה שבאמת לא תקליט וידאו? זה יכול בכיף לסתום פה לרבים את הפה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש פה כמה שלא יאמינו לזה שקשיח עולה בקצב מאוד מהיר בדומה ל-, כנראה שצריך להוכיח את זה ומחר ייסתמו פה כמה פיות.

יש אולי עוד מישהו שמוכן לעזור לי לגבי האשכול או שכולם פה נדבקו במחלת הספאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתם סרטון? קיבלתם:

6-7 שניות לאחר הופעת הלוגו של הלוח

אני כבר מחכה לשמוע את התירוצים שלכם ל"איך זה הגיוני שהמחשב שלי נדלק כ"כ מהר? אולי רק עכשיו הוא התקין את הווינדוס מחדש?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...