מחפש מדריך ליצירת דף נחיתה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מדריך ליצירת דף נחיתה

bdoron

Recommended Posts

אני מחפש בגוגל מדריך איך לעשות דף נחיתה בasp.net ואני לא מוצא!

כל הזמן מופיע לי אתרים שמייצרים לי דף נחיתה וזה לא מה שאני מחפש

אשמח לעזרה אולי אחד ממכם מכיר מדריך שאלמד ממנו איך להכין דף נחיתה בטכנולוגית asp.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך בדיוק מקפיצים את הדף עצמו, זאת אומרת איך אני ברגע לחיצת login בדף שלי למשל אני מקפיץ את הדף הhtml ביחד עם הדף שאני בעצם מועבר אליו

זה אחד

והדבר השני, קראתי גם שדפי נחיתה מסויימים קופצים למשתמשים מיוחדים, למשל אם אני כמשתמש מסתובב באתרים של השקעות ונדלן וכאלה, כאשר אני אכנס למשל לאתר מסויים יקפוץ לי דף נחיתה שמתעסק בהשקעות ונדלן, איך אני יכול לדעת איזה יוזר הקיש login?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמיוחד בדף נחיתה זה לא הדף עצמו, אלא הטכנולוגיה מסביב שמגישה אותו.

יש לך מנוע שמצע מעקב אחרי ייעול של קמפיין פרסומי. המנוע הזה גם יודע להגיש ולאוסף סטאטיסטיקה שונה לגבי השימוש של באותו דף.

הדף עצמו הוא סטאטי לגמרי. מה שיש בתוכו (כמו tracking ID למשל) יהווה את השינוי.

אתה גם צריך להיות בעל אינטרס שהוא יהיה כמה שיותר סטאטי כאשר אתה מריץ קמפיין, מבחינת ביצועים ויכולת איזון עומס דרך CDN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

multicore

לא הבנתי מה שרשמת חבר :)

זה לא הדף עצמו, אלא הטכנולוגיה מסביב שמגישה אותו.
שזה אומר?

- - - תגובה אוחדה: - - -

ועוד דבר, אם זה דף html רגיל, זה אומר שהדבר היחיד שמבדיל אותו מדף רגיל זה הצורה שהוא נפתח, הכוונה שלי היא שברגע שאני לוחץ על כפתור מסויים בדף שאני נמצא למשל אז במקום שהדף יחליף לי את התוכן של אותו tab ספציפי , הוא פותח לי את הדף נחיתה בtab חדש? זה הכוונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתה מפספס משהו.

דף נחיתה הוא לא חלק מהאתר שלך. הוא דף שלא קשור לאתר שלך בשום צורה, חוץ מהעובדה שהוא יושב באותו דומיין ושרת. דף הנחיתה הוא דף פרסומת לאתר. שום לינק באתר שלך לא צריך להוביל לדף הנחיתה - אם מישהו כבר באתר שלך, אתה לא צריך שהוא יגיע לדף הנחיתה.

דף הנחיתה משמש (בין השאר) לניתוח תעבורה. אתה יוצר דף נחיתה, מפרסם אותו בכל מיני מקומות (גוגל וכאלה). אתה שם בדף הנחיתה משהו כמו Analytics שמנתח את התעבורה שהדף מקבל (מאיזה אתרים הגיעו לדף שלך, איזה מדינות, איזה פילוח אוכלוסין וכו') וככה אתה יכול לדעת כמה הפרסומת שלך אפקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך הוא בדיוק נפתח? זאת אומרת איך קורה מצב שאני לוחץ על איזה לחצן שמוביל לדף אחד שבניתי ואז במקביל נפתח גם דף נחיתה

מה גורם לו להפתח בדיוק?

איך אני יכול לבנות דף נחיתה? מאיפה אני מתחיל בדיוק?

- - - תגובה אוחדה: - - -

יואב רשמת אתה יוצר דף נחיתה מפרסם אותו בכל מיני אתרים , בו נתחיל צעד צעד

איך אני יוצר דף נחיתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מחפש נקרא pop-up/pop-under, קרא על זה.

מעבר לכך, רוב ההסברים שקיבלת כאן לגבי דפי נחיתה לא מדוייקים, אז אל תסתמך עליהם יותר מדי. אבל זה לא מה ששאלת בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pop-under זה הדרך שיוצרים דף נחיתה?

הייתי לפני שנה ככה בראיון עבודה בasp.net נתנו לי קבצי תמונה והראו לי דוגמא של דף נחיתה, אמרו לי תעשה את אותו דף נחיתה , אז לא היה לי יותר מידיי מושג בסי שארפ וגם לא בasp.net היום אני יותר מבין ואני יודע שיש סיכוי די גדול ששוב יבקשו ממני לעשות את זה אז אני רוצה ליצור על השרת במחשב שלי שרת IIS אתר לדוגמא וליצור גם דף נחיתה, לתרגל דברים כאלה

האם http://www.codeproject.com/Articles/1695/Creating-a-pop-under-window הקישור הזה מסביר איך יוצרים דף נחיתה?

pop-under זה השם המקצועי לדף נחיתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזוב רגע את הכל.

תנווט לאיזה אתר מפוצץ פרסומות ותלחץ על באנר כאשר אתה עוקב אחרי כל הפעולות עם developer tools. אחרי שאתה מגיעה לדף נחיתה, תראה מה הוא מכיל מאיפה הוא הוגש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע, שחפשתי בוואלה ויש את הפרסומת של שלמה סיקס וברגע שלחצתי על הפרסומת קפץ לי דף חדש דף נחיתה שאתה יכול להכניס את הנתונים שלך שם ויחזרו אליך, בכל אופן חפשתי את הלינקר לאותו דף נחיתה ולא מצאתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...