מבקש המלצה לכרטיס מסך עד כ-750 ש"ח, למשחקים למחשב ישן - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לכרטיס מסך עד כ-750 ש"ח, למשחקים למחשב ישן

orenazo

Recommended Posts

מפרט המחשב שלי:

מעבד Intel Q6600

לוח Gigabyte D3SR

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813128050

ספק 400 וואט HEC

4GB 800Hz RAM

הכרטיס הישן שלי GT8800 שבק חיים אחרי שירות נאמן של כ-6 שנים.

מעוניין בכרטיס שיתן ביצועים גבוהים יותר ויתמוך בכל הפיצ'רים והטכנולוגיות הכי חדישות, כמובן DX11.

שלא יהיה "מבוזבז", הכוונה שהמחשב הישן שלי לא יגרום לו לתת ביצועים נמוכים יותר משמעותית.

להבנתי למרות שלוח האם שלי לא תומך PCI-Express version 3, עדיין כל הכרטיסים האלה ניתנים להתקנה עליו עם איבוד ביצועים של כ 3% שהוא זניח מבחינתי.

בעקרון יש 3 כרטיסים ששמתי עליהם עין אבל אני פתוח לעוד הצעות.

Radeon HD 5870 1GB - פי 3VP מהרטיס הנוכחי שלי.

GTX750 OC 1GB - שמושך מאוד בגלל צריכת המתח הנמוכה שלו, אמור לתת ביצועים דומים לכרטיס מעל.

R7 260X 1GB - כנ"ל ביצועים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, קיבלתי המלצה לעשות זאת כבר ואני בהחלט אנסה בשביל הספורט אבל עדיין אני רוצה לשדרג כרטיס מסך.

אם בעד 750 ש"ח אני מקבל פי 3 ביצועים ותמיכה בכל הפיצ'רים החדשים אני מעדיף לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לפותח הדיון אולי HD 7850.

קליל מאוד מבחינת גודל וצריכת חשמל, בעל ביצועים שאמנם לעיתים יוגבלו, אבל לרוב יהיו טובים מאוד

ובעל יכולות טובות גם כן.

יותר חזק אגב מכל השלושה שצוינו, ועולה חדש 650 שקלים בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה על ה 7850 הוא באמת נשמע מרשים רק כמה תהיות:

1. המחיר הנפוץ הוא באיזור ה-950-1000 ש"ח, למעט כרטיס מתוצרת Sapphire שעולה כ-650 ש"ח וגם זה רק בחנויות ספציפיות, מה שמעלה תהיות. אני היסטורית תמיד מעדיף Gigabyte או והם כאמור באיזור ה 1000 ש"ח.

2. האם הכרטיס אמין? מקצת שיטוט ברשת הבנתי שבלא מעט משחקים יש בעיות תאימות, ייתכן שזה נפתר.

3. למרות צריכת החשמל הנמוכה לעומת כרטיסים אחרים, מבדיקה שעשיתי במחשב צריכה, סך הצריכה במחשב שלי עם ה7850 יהיה כ 400W לעומת כ 300W עם GTX750 וכ-325W בכרטיס הישן התקול שלי GT8800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה מבצע חיסול של היבואן בארץ

2. לא נתקלתי בבעיות. אין סיבה שבזה של יהיו ובאחרים לא

3. אין לי מושג איזה מחשבון הראה לך את המספרים האלה. זאת בדיוק הסיבה שלא צריך לסמוך על מחשבונים. ה-GTX750 צורך כ-50 וואט בעת משחק, ה-8800GT כ-115 וה-HD 7850 כ-95, פחות מ-8800GT כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הבנתי. עדיין מעדיף ASUS/GIGABYTE :)

2. הכוונה בעיה בכלל בכל כרטיסי 7850, לא ספציפית בספייר יש בטומס הארדוייר מידע.

3. השתמשתי במחשבון שנקרא: power supply calculator lite.

לגבי הכרטיס שלי 8800 GT זה מוזר כי לפי הגדרות הספק מקסימום וואט זה 105. עם זאת באמת ראיתי בכל מיני אתרים שהכרטיס מגיע גם לניצול של כ 230 וואט (!) בעומס. קצת מבלבל העסק. לא רוצה לקחת סיכון ולקנות כרטיס בלי אפשרות החלפה שידרוש ממני גם החלפת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מעדיף אז תשלם יותר.

2. יש בעיות גם בהמון כרטיסים אחרים.

3. אין מה להשתמש במחשבון כשיש ביקורות.

לגבי ה-GT8800, ראית צריכה של כלל המערכת:

http://img.tomshardware.com/us/2007/12/12/geforce_8800_gts_512_mb/13.png

http://www.techpowerup.com/reviews/VVIKOO/GeForce_8800_GT_Max_1GB/21.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. התקציב עד כ- 750 ש"ח אז זה אומר שאצטרך לוותר על ה 7850. ב3 הכרטיסים האחרים שציינתי למעלה ההבדל במחיר בין ה VENDORS אם קיים הוא זניח.

2. אוקי.

3. תודה, עכשיו זה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sapphire חברה מעולה ומוכרת.. בכללי דיי מוזר להעדיף חברה כזו או אחרת, הביצועים זהים ויש אחריות אם משהו לא תקין...

אני יכול להבין אם מעדיפים או ati ואם זה המצב אז זה משהו אחר...

אני ממליץ לך למרות העדפה שלך, לנשוך שפתיים וללכת על 7850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

Wolfenstein The New Order

Assassins Creed IV Black Flag

Watch Dogs

הם לא עובדים על הכרטיס הישן...

הראשון עולה אבל איטי בטירוף גם ברזולוציה הכי נמוכה, השני לא עולה בכלל בלי הודעה. השלישי מראה הודעה שחייב כרטיס תומך DX11.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דרישות המערכת באתר של sapphire צריך ספק של 500 וואט:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=1472&lid=1#

אני לא הייתי ממליץ לו לקנות דווקא את זה.

אולי אני טועה אבל לדעתי הוא צריך כרטיס חסכוני בחשמל של במצב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי גם ממהיר את הQ6600 אם אפשר (קרור), זה יספק תוספת ביצועים (להעלות באס ל400, להעלות קצת מתח ואם זה Q6600 G0 זה אמור לעבוד יופי ב3.6GHZ). ביחד עם 750TI לא תחרוג ממה שהספק נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...