**הוט תשיק בשבוע הבא אינטרנט במהירות של 200 מגה - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**הוט תשיק בשבוע הבא אינטרנט במהירות של 200 מגה

tal5870

Recommended Posts

הוט + בזב"ל, קרית עקרון

בבדיקות התוצאות נעות בין 150 ל-175 הורדה ובין 2 ל-2.75 העלאה.

בפועל טורנט בודד הגיע ל-11MB/s והורדה מאתר ל-13MB/s.

קובץ בודד לא מנצל את החבילה.

מהירות העלאה לא מתקרבת ל-5.

לדעתי למשתמש אחד אין סיבה לחבילה שכזו.

לבית עם 3 או יותר כבר שווה לשקול.

חבל שלא מספקים 10 מגה או יותר בכיוון העולה, זו הסיבה העיקרית לחבילה שכזו.

במקרה שלי זה חלק מטריפל וההבדל בין 100 ל-200 מגה יצא 11 ש"ח בחודש אז הייתי "חייב" :t2819:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי הרגשה תחושה כזאת פנימית שלא במקרה, שברגע ש... IBC ישיקו את הקו הסימטרי המיוחל 100\100 אז יעלו אוטומטית את ה UPLOAD המגוחך של המהירות 5MB ל 50 או 100 לפחות עם החבילה החדשה של 200MB בהורדה, ואולי גם לחבילה של ה 100MB הקיימת יעלו בהתאם. הרי משהו יהיה חייב להשנות או שהיא תפסיד המון לקוחות שמשתמשים ה UPLOAD ושהעניין הזה חשוב להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר סביר שמחירי הדיור ירדו ב200% לפני שיהיה בארץ סימטרי עם 100 UPLOAD .

יש אינטרסים חזקים מאוד למנוע UPLOAD מהציבור.

בעלי תשתיות התקשורת לחו"ל הם הבעיה הראשית.

ספקיות האינטרנס הם הבעיה המשנית.

מה גם שחלקם מעורבים גם בזה וגם בזה, וכך השוק מכותר ותחת שליטת ברזל.

תשתית סיבים אופטים בארץ לא תשנה עובדה זו.

לפני שאתם חוגגים את בואו של האינטרנט הסימטרי והUPLOAD הגבוה, קודם כל צריך לדמיין תרחיש מציאות בו תהיה סיבה חזקה לבעלי קו תת ימי לאפשר השכרת פס רוחב יוצא במחירים פי 10-20-50-100 זולים ממה שהם גובים כיום, ולוותר במקביל גם על הרווחים הנוספים שיש להם מחבילות עסקיות ושירותים מבוססי UPLOAD בחברות אחרות הנמצאות בבעלותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, הנתבים האלה עם חיבורי ה-WAN הכפול, האם יש אפשרות שהם יאחדו את מהירויות ההורדה והעלאה חוץ מלספק יתירות?

אולי זאת הדרך להכפיל פה את האפלוד בלי לחכות לפלצנים האלה חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה המסקנה שמי שיש לו חבילה של 30 מגה סימן שלא אכפת לו מהנושא? אני בחבילה של 30 מגה, ובכל זאת אם תציע חבילה סימטרית אני אהיה הראשון להצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק נתתי דוגמא בלבד לתחרות של החברות, כמובן שלא ציפיתי או שאני מצפה שבאמת יהיה סימטרי ללקוח רגיל. וזאת לעומת העיסקי שמשלם תועפות צפוי מאוד שגם IBC תשיק מהירות מוגבלת יחסית עם שאר החברות. וזאת בשביל ל"הזדווג" עם החברות שמוכנות לשלם מחיר בהתאם לסעיפים שלקוחות עיסקיים חייבים או מוכנים לשלם. וכל שכן על מהירויות כמו 100 סימטרי. המקסימום לדעתי לזמן זה והקרוב הוא שאולי בגלל הפער והפחד הקהילתי בו נקרא לזה ככה  אולי חברות התשתית יהיו נחמדים בתחרות קטנה על לב הצרכן הלא משמעותי מבחינה כספית וישדרגו לכלל הציבור ל 10 או מקסימום 20 אבל גם זה נראה כמו חלום בזמנים קשים אלו אני חייב לציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*** רוצה לשכנע את האנשים הפשוטים? תספר להם שעם אפלוד של 2 מגהביט, הם לא יכולים בדיוק לשדר באיכות 720P במצלמות שלהם, שאותן הם קנו, כן, האיכות טובה אבל זה לא באמת משודר ב 720P, הידעת?

בכדי לשדר 720P איכותי או אפילו 1080P אתה צריך 4 מגהביט אפלוד ואף עד ל 6מגה ביט אפלוד בשביל הסקייפ.

זו באמת הדרך הכי טובה ליצור דרישה. ללא דרישה, זה לעולם לא יקרה. הציבור הרחב בכלל לא מבין מה זה upload ועל מה זה משפיע, אפילו שמות החבילות מציינות רק את ה-DL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס ל 200 הורדה 5 זה אפילו לא 2 אחוז, ואם מדברים על כסף אזי שבחול כפי שכבר ציינו פה אלפי פעמים ההורדה והעלאה זהים ואם לא העלאה היא לפחות 50% או קצת פחות או יותר מה זה משנה , לתת 200MB והעלאה 5 זה מראה על אינטרס שיווקי בלבד בכדי להרוויח את הכסף המשמעותי משירות העולה.

למרות שהתחרות הזאת יכולה להסתיים בצורה לא צפוייה ואת זה גם לא אתה יכול לנחש . אפילו שהטיעונים לגמרי נכונים אין ספק בכך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שכן מעניין לו וכן צריך, גולש כבר למעלה מ 3 שנים ב 100, למה אתה לא גולש ב 100? כי אין לך צורך , ביננו.
הורדה? נכון, אין לי שום צורך ב100, למעשה 30 מספיק לי בהחלט ואני מרוצה. אבל אבל גם בתור לקוח של 30 אני מבין שההעלאה שנותנים זה בדיחה, ורוצה יותר. לא דווקא 100, גם אם תיתן לי חבילה של 30/30, בהחלט אהיה מרוצה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מסכים עם הכיוון.

גם אני הייתי מוותר על 100/2M שיש לי היום, ומעדיף בהרבה 50/50M. ספציפית 30M זה קצת נמוך לי.

גם ככה טורנטים לא מנצלים את רוחב הפס הזה, המקסימום שהגעתי אליו זה בסביבות ה-60M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מסכים עם הכיוון.

גם אני הייתי מוותר על 100/2M שיש לי היום, ומעדיף בהרבה 50/50M. ספציפית 30M זה קצת נמוך לי.

גם ככה טורנטים לא מנצלים את רוחב הפס הזה, המקסימום שהגעתי אליו זה בסביבות ה-60M.

ברוך הבא אל ההגבלות של הספקיות ... כבר שנים אני יודע שמגבילים אותי נחמד לדעת שעוד אנשים נתקלים בזה ..

( & בין לאומי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...