מסך FHD - האם רצוי ומה בדיוק זה ייתן? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך FHD - האם רצוי ומה בדיוק זה ייתן?

saarxee

Recommended Posts

מאז שקניתי את המחשב יש לי מסך של 1600X900 מבית Fujitsu, בגדול הוא די איכותי ואני די מרוצה ממנו.

עכשיו, האם באמת כדאי לרכוש מסך FHD או שבמידה ואני לא מרגיש צורך בכך אז לא לשדרג?

מה בדיוק FHD ייתן לי חוץ מגודל המסך ואיכות התמונה? הייתם ממליצים?

כרטיס מסך: HD7850.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שזה יהפוך להיות עוד דיון סתמי עם 15 עמודים (כמו רוב הדיונים שאתה פותח).

רשמת שהמסך הנוכחי שלך מספק אותך, לדעתך הוא איכותי ואתה מרוצה ממנו.

שאלת שאלה-

עכשיו, האם באמת כדאי לרכוש מסך FHD או שבמידה ואני לא מרגיש צורך בכך אז לא לשדרג?

אז ענינו לך-

אם אתה מרוצה ממה שיש לך כרגע וטוב לך עם זה - לא.

לך לכל חנות מחשבים/אלקטרוניקה שתרצה ותעבור על מסכי מחשב FHD שיש בתצוגה. מרגיש הבדל? אם כן - יש לך בפורום הזה איזה 2-3 דגמי מסכים שמומלצים ב-99% מהמקרים, עבור פשוט על כמה דיונים, בחר אחד מהמסכים שמתאים לך ותרכוש. לא מרגיש הבדל? לא צריך לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש נחמד לראות עד כמה אתם נחמדים למשתמשים בפורום הזה.

ובאשכולות האחרונים זה בכלל לא היה המצב, אלא פשוט משתמשים אחרים התחילו לפתח שיחות באשכולות שלי ולכן זה נגרר לעמודים רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מאוד נחמד לאנשים בפורום, מוזמן לשאול אותם.

אבל אני מצטער, אתה פשוט חוצפן.

- פתחת משתמש נוסף בעבר (ועוד שיקרת שלא פתחת) בניגוד לחוקי הפורום, אבל בכל זאת העפתי רק אותו ולא את הנוכחי שלך.

- הדיונים שלך כוללים שאלות שאת התשובות אליהן אתה יודע מראש וקשורים יותר להעדפה אישית - אנשים לא מבינים בכלל מה אתה רוצה מהם.

- אתה פותח דיונים כפולים.

- לחלק מהשאלות שלך ניתן למצוא תשובות בגוגל ב-15 שניות - מהר הרבה יותר מאשר לעבור פה 15 עמודים ועדיין לתהות מה לכל הרוחות קרה פה.

גם בדיון הזה ענינו על מה שיכולנו, אבל עדיין אתה ממשיך - מצד אחד רושם שאתה מרגיש שאתה לא צריך לשדרג מסך, אבל א"כ רושם שאתה כן היית רוצה לרכוש מסך חדש. לכן, אם יש לך שאלה ריאלית - תפאדל, נענה ונעזור לך כמה שנוכל. אבל במצב הנוכחי - אני מצטער, אני לא יודע עד כמה אני אוכל עוד להעביר את זה בשתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...