אוזניות חדשות - SS2- מאיפה הכי כדאי לקנות ? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות - SS2- מאיפה הכי כדאי לקנות ?

Eyal-Style

Recommended Posts

טוב אז ככה נעשה קצת סדר, קודם כל תתחדש

לגבי הM50X לא הצעתי אותם כי הם יקרות יותר והם בדיוק אותם רק עם כבל נשלף - יתרון אבל לא שווה את ההפרש.

לגבי הM50 מסתבר שבאג לא מפסיקים להפתיע והם חזרו למלאי והם עולות 450 שקל .. אבל אל תתבאס אם אתה מבסוט על האוזניות אז מה טוב !

לגבי המע"מ, שאלו מאיזה מדינה אתה כדי לדעת שאתה לא מגרמניה והם גם צריכים לציין את זה בכתב.

המע"מ בגרמניה הוא 19% אבל קיימת עמלה שגלובל בלו לוקחת לעצמה ולכן הזיכוי אינו 19% ודווקא יותר מתקרב ל10%.

לאמסטרדם אתה מגיע בטיסה מברלין ? ביציאתך מגרמניה לא משנה לאיזה מדינה רק אז ושם אתה יכול לבקש זיכוי ..

בשדה תעופה יש עמדה של Global Blue החברה שמטפלת בהחזרי המע"מ, אתה צריך למלא את כל הפרטים שלך על הטפסים, מומלץ לצלם את הקבלות כי את המקוריות אתה צריך למסור, לפני שאתה מוסר את הטפסים בגלובל בלו, תיתן לפקידי מכס בעמדת המכס ליד לחתום על הטפסים שלך, לאחר מכן אם העמדה של גלובל בלו פתוחה

(8:00 - 17:00 אם אני לא טועה) תמסור להם את המסמכים, אם לא פשוט תכניס למעטפה שקיבלת מהחנות ( או שתקבל מפקידי המכס אם אין לך) ותכניס לתיבה וזהו .. והזמן יעשה את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהלן אהלן.

אז ככה, הגעתי לאמסטרדם ברכבת ולא בטיסה. אני מבין ממך שלא אוכל לקבל זיכוי דרך שדה תעופה של אמסטרדם.

קראתי קצת על עניין המכס והבנתי שאני אוכל לקבל זיכוי גם כשאגיע לארץ ( על ידי שליחת פקס או דואר או משו בסגנון.

דבר שני אני לא ממש מתבאס למרות המחיר, בעתיד אקנה את ה md50 ואולי יהיו דגמים טובים אף יותר ...

ודבר אחרון גם אם בסוף לא אקבל זיכוי לצערי כבר אין מה לעשות עם הדבר ולא אבכה על חלב שנשפך, אני כן יכול להגיד שהמחיר יצא די דומה אם לא 1 ל 1 כמו בארץ אבל מצד שני בארץ כנראה לא הייתי קונה כל כך מהר;)

בכל אופן עזרת לי כל כך ! אשמח לשמוע אם יש לך איזשהם הערות נוספות או אולי הארות.

שאלה אחרונה, עם הקייב שיש לי אפשר להשתמש רק במחשב נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכן אלא אם כן קיים מתאם כלשהו כי הם צורכות חשמל דרך הUSB, למרות שאם תחבר רק את הכבל הירוק (FRONT) אז אולי תקבל סטראו בלבד וככה זה יוכל איכשהו להתחבר .. אבל לגבי הUSB זה בעיה, לא מבין כל כך בכל העניין הזה של אוזניות תצטרך לקרוא ולחפש תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב !

הפעם אכתוב מכתב תודה !

הגעתי הבייתה לפני ימים ספורים, לפנות בוקר. כמובן שלא יכולתי להתאפק וישר חיברתי את האוזניות למחשב :) .

אני כבר משתמש באוזניות האלה כמה ימים ומאוד מאוד נהנה איתם, אני מאוד אוהב את הבקר REMOTE שמגיע עם ה- KAVE .

אני חייב לציין שתחושת הסראונד (5.1) ממש מגניבה ואני אפילו שוקל לקנות עכשיו חדשים לחדר שגם יהיו 5.1, למרות שכרגע יש לי 2.1 של ALTEC LANSING איכותיים ! . במשחקים שתומכים 5.1 כל פיצוץ, הוא פיצוץ ! הויברציות שנוצרות באוזניות כתוצאה מבאס מדהים !

אז אני מאוד מאוד מודה לכל מי שעזר לי בקבלת ההחלטות למרות שבסוף לא הלכתי על ה- SS2 כיוונתם אותי לנקודה שבה ידעתי בדיוק מה אני רוצה !

TOV-TOV אני מודה לך באופן אישי על כל העזרה הצמודה הסבלנות והעברת המידע שהיה ברשותך אליי ובכלל אני מאמין לכלל הפורום !

שוב תודה תודה תודה ! שתיהיה לנו שבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...