אוזניות חדשות - SS2- מאיפה הכי כדאי לקנות ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות - SS2- מאיפה הכי כדאי לקנות ?

Eyal-Style

Recommended Posts

שלום רב, אני נמצא היום באילת ויכול להשתדרג בציוד היקפי חדש.

הייתי שמח לשמוע על המלצות לחנויות שכשאי לקנות מהם באילת.

כמו כן אני מעוניין להשתדרג באוזניות חדשות שיהיו נוחות והיקף הצלילים יהיה גבוה ואין צורך במיקרופון מובנה אך לא יקרה כלום אם יהיה.אשתמש בהם בעיקר למשחקים שיש צורך לשמוע בהם צעדים, מדי פעם מוזיקה - אני אוהב איכות !

התקציב הוא בערך 300 ש״ח כמובן אם יש סיבה לחרוג או לחסוך הייתי שמח לשמוע.

שמעתי וקראתי על ה kave 5.1 יש לי תואם.המחיר ב ksp הוא 390.שמעתי גם על דגמי המדוזה.

עוד חשוב לציין שיש לי אפשרות לשלם ב-תו זהב ב 300 שח.

אודה לעוזרים !

נ.ב אני טס במהלך מאי לאמסטרדם וברלין במידה והמחירים של של חומרה וציוד היקיפי זולים אני אקנה שם (!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה ששכחתי לציין, יש לי כרגע של פנסוניק שמספקות את הסחורה יופי . אני לא זוכר את הדגם .

אני מחפש להחליף את האוזניות הנוכחיות בגלל שהן לוחצות על האוזניים, אני צריך שיהיו נוחות לשימוש לאחר זמן שימוש של כמה שעות אחרת לא עשיתי כלום בזה ששידרגתי את האוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקריאת ביקורות לא מעטות, הסיביריה v2 נחשבות לאוזניות הנוחות ביותר לגיימרים.

גם מניסיון אישי (יש לי אותן) הן נוחות מאוד, עם סייג אחד: למרכיבי הן עלולות להיות קצת פחות נוחות, תלוי במשקפיים ובמבנה הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הסיבריה 2 היא הבחירה אה ? אוקיי מתחיל לבדוק מחירים :)

אשמח לעזרה נוספת מכם לגבי הרכישה תכלס - למוכר טוב מאיביי ואמזון .

ראיתי שיש שלל עיצובים ל- SS2 המחירים נעים באיביי בין 120 - 200 שקלים לאוזניות האלה, אלה המחירים ?

לדוגמא:

http://www.ebay.com/itm/HOT-New-BlackGold-Steelseries-Siberia-V2-Stereo-Online-Gaming-Headphone-Headset-/181395352485?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a3c016ba5

יש קאץ'? למה לשים לפני לפני הקנייה הספציפית הזאת ? (כמו כן ארצה לקבל את האוזניות בתוך קופסא חדשה דנדשה ולא בתוך שקית כסופה מגעילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבה פשוטה: האוזניות באיביי שאתה מדבר עליהן כנראה מזויפות. מגיעות ללא הקופסה המקורית וגם כתוב "קרוב למקור".

מקוריות עולות באיביי הרבה מאוד. היה על זה דיון כאן לפני מספר חודשים, חפש אותו.

חוץ מזה, האוזניות לא עולות באילת 330 ₪, אלא הרבה פחות מזה. תלוי אם אתה רוצה את דגם ה- או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי בהודעה השנייה או השלישית שלי כאן בפוסט שאני כבר לא באילת כי אני לא גר שם הייתי בחופשה .

לגב יהדגם אני מעדיף 3.5 ולא .

לפי מה שאני מבין האוזניות עולות בארץ (לא כולל אילת) 330 ש"ח ל"דגם הרגיל" לא ה - ELITE ולא אף דגם אחר.

באתרים מחו"ל לא שווה להזמין בגלל חשש לזיופים .

אני שוב חוזר, אני טס ב- 16 לאמסטרדם-ברלין, אין שם חנויות ש ל חומרה\ציוד היקפי שאוכל לקנות בהן את האוזניות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 330 זה לדגם עם הכרטיס . אני קניתי באילת מאייבורי לפני 3 שבועות את הדגם בלי ה- לחבר והוא עלה 220, שזה אומר כ-260 לא באילת. אבל אני לא מוצא את הדגם הזה באתר שלהם, אולי אזל המלאי. מציע לך להתקשר ולשאול.

2. אם אתה לא קונה באילת, ערוך את כותרת הדיון בהתאם.

3. אין לי מושג לגבי חנויות באירופה, נסה לגגל על זה אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...